Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan számolják ki a tgyást?Nem értem miért kaptam kevesebbet, mint a múlt hónapban. fórum

Hogyan számolják ki a tgyást?Nem értem miért kaptam kevesebbet, mint a múlt hónapban. (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 6. 10:05
Szia! Múlt hónapban nyilatkozni kellett a munkáltató vagy az oep felé (attól füg, hogy kitől kapod a tgyst) az adóterhet nem viselő járandóságok figyelembevételéről, esetünkben a családi pótlékról. Aki ezt elmulasztotta, annak ettől a hónaptól a legmagasabb adókulccsal kell számolni az szja előleget. Emiatt is lehet kevesebb mint a múlt hónapaban.
2009. okt. 6. 09:56
Szia! Függ attól is,hogy hány napos a hónap van/volt-e benne ünnep. Én soha nem kaptam egyforma összeget. (munkáltatómtól kapom a pénzt)
2009. okt. 6. 09:55
Naptári napra számolják ki az összeget, úgy, mint a táppénzt, és visszaszorozzák 30 vagy 31 nappal ( február 28). Azért nem egyezik az előző hónapoddal.
2009. okt. 6. 09:51
Hogyan számolják ki a tgyást?Nem értem miért kaptam kevesebbet, mint a múlt hónapban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook