Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan számolható bpd-ből a vélhető súly? fórum

Hogyan számolható bpd-ből a vélhető súly? (tudásbázis kérdés)


5. e96c5ea135 (válaszként erre: 3. - Mint)
2008. okt. 22. 10:19

köszi, de nem erre gondoltam.


Semmi féle program nem kell hozzá, ugy emlkszem , hoyg a bpd mm-es eredményéből ki kell vonnai valamienniyt és azza kell csinálni valamit, d enem tudom, ezért szeretném kérni valakinek a segitségét aki tudja miről beszélek.


Köszi előre is

2008. okt. 18. 21:01
Ne nagyon bizz meg benne, mert a szules elott egy hettel nekem is szamoltak (doki), azt mondtak, 2.5 kg, aztan a szuletesnel kiderult hogy 3.5 kg. Csak elriaszthat, ahogy engem is.
3. mint
2008. okt. 17. 20:52

Szia!

[link]

A BPD és az AC kell hozzá.

2008. okt. 17. 20:45
32 hetes uh-on kapott BPD eredményből emlékszem ki lehetett számolni a baba vélhető sulyát, de nem emlékszem mit kellett csinálni a mm-ben megadott számmal :-( tudom kilósitani kellett vagymi, d enme bizti, légyszi irja meg valaki!!!!!!!!!!!!barátnőmnek akarok segiteni de elfelejettem hogyan kell kiszámolni.
2008. okt. 17. 20:43
Szégyen de elfelejtettem, hogyan számoltam bpd-ből vélhető súlyt! Valaki irja meg légyszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook