Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan sikerült lefogynod, mennyit, mennyi idő alatt? fórum

Hogyan sikerült lefogynod, mennyit, mennyi idő alatt? (tudásbázis kérdés)


27. csorenehomororsi (válaszként erre: 25. - Marcibaba)
2013. máj. 27. 12:41
Amugy gratulalok ugyi vagy!:-))))
26. csorenehomororsi (válaszként erre: 24. - Marcibaba)
2013. máj. 27. 12:40

Koszi!:-)))

Suti receptem norbisok vsnnak v ami gyors es bevallt felszelt hamozott alna fahejjal megszorva sutoben 15 perc!

Edesseg utani vagyra a legjobb!:-))))

Gyors,gazdasagos

2013. máj. 27. 09:39
Valami jó süti receptet elfogadok tőled ha lenne, és 3 hét alatt 3 kg mínusznál járok 74 helyett 71 vagyok, én sem tornázom de a munkahelyen rengeteget jövök megyek napi több km-t. Inkább csak elvontam magamtól a lisztes fehér dolgokat valamint a cukrot, de azért néha édességhiányom van... erre lenne jó valami megoldás..
2013. máj. 27. 09:37
Naagyon ügyes vagy csorenehomororsi és gyönyörőek a babáid!!
2013. máj. 27. 08:16

30.heti fogyasom...64,4!haladok a 60 fele:-)))

Ki h all??

2013. máj. 16. 06:21

Vmi fele kattanas tenyleg kell h az ember vegre motivalt legyen felemelje a popjat es tegyen is azert h elerje a celjat,ne csak sohajtozva ahitozzon....:-))))

Meg a kattanason tul ami a legfontosabb szerintem az a TURELEEEEEEM...anelkul halott ugy....

En pl jo elore megterveztem a fogyasi utemem...azt mondjak atlag heti 0,5-1 kg a normal szervezetre sem karos es tartos fogyasi utem...adtam magamnak 10 napot -1 kilora...a 18 kilomhoz igy kellett 180 nap es mukodott...

Elore megcsinaltam a merlegelo tablazatom datummal a heti meresekhez es egyszerre mindig csak az adott elottem allo egy hetre osztottam be az erom turelmem...apro lepesenkent konnyebb nem frusztralja magat az ember...nem foglalkoztam a vegcellal,mert tudtam ha hetente elerem amit beutemeztem akkor nem lehet baj...engem ez rengeteg holtponton atsegitett,plusz elvette a kedvem a bunozgetestol,ego lett volba magam elott,ha pillanatnyi gyengeseg miatt par perc elvezetert elrontom a merlegelest....


ekem tenyleg segitett,agyban dol el minden!!!:-)))

21. csorenehomororsi (válaszként erre: 20. - Ancianci)
2013. máj. 10. 17:36
:-)))koszi
20. ancianci (válaszként erre: 19. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 10. 07:47
Szuper:))) Gratulálok!
2013. máj. 10. 06:12
Hello!tettem fel ket friss kepet..felvettem ugyan aztt a cuccot,amiben az ibdulonapi foton vagyok!:-))
2013. máj. 9. 02:03
amúgy aki itt van azoknak nagyon sok sikert továbbra is , érjétek el álmaitokat( kattanást kihagytam én..igen volt . 2012 január 19.én este rááltam a mérlegre .. akkor jutott el az agyamig hogy hopp-hopp ebből bajok lesznek..ott sírtam egy sort és abban a percben eldöntöttem hogy na én még aznap elkezdek tornázni..el is kezdtem..be sem fejeztem még :) )96kg-->58 kg :) (mellékesen ha egy süti lecsúszik néhanapján nem szedjük vissza ugye a leadott súlyt :P:D)
17. Ayna (válaszként erre: 1. - Da321772d4)
2013. máj. 8. 13:16

Szia!

Én a szülés alatt felszedett kilóktól szabadultam meg, úgyhogy nem volt kattanás, jó előre tudtam, hogy muszáj megcsinálnom, mert utáltam annak a duci lánynak a bőrében élni.

Étkezés :Norbi Update ( kódok szerint, nem a termékeket fogasztva )

Mozgás : Rubint Réka

Számok tükrében : Fél év, 12 kg :)

Tornázni minden másnap 40 percet tornáztam, ami a kaját illeti, szigorú voltam. Még anyós finom sütijeit is visszautasítottam húsvétkor. Viszont havi egyszer azért volt egy bűnnapom. :P

16. Zebra25 (válaszként erre: 2. - Da321772d4)
2013. máj. 8. 12:43

Miféle kattanásra gondolsz?

hogy mostmár lefogyok? vagy inkább diéta alatt bekattan az illető és elkezd zabálni?

15. csorenehomororsi (válaszként erre: 14. - Da321772d4)
2013. máj. 8. 10:57
Szivesen!renelem motivalo!:-)))
14. da321772d4 (válaszként erre: 13. - Csorenehomororsi)
2013. máj. 8. 10:25

:) Gratulálok! Szép eredmény.

Köszönöm!

2013. máj. 8. 08:21
Sziasztok! En november elsejevel kezdtem bele az eletmodvaltasba,es norbi update-jet valasztottam... Igy elso korben 18 kilotol akartam megszabadulni,amire 180 napot adtam magamnak...hetfon lejart es sikerult! 83, 5-rol indultam,most pedig 65, 5 vagyoj! Kep van az adatlapomon az indulorol es a mostanirol,vagyis a kep marciusban keszult! En nagyon elegedett vagyok a modszerevel,semmirol nem kellett lemondanom,eszek tesztakat,bolognai,spenotos,zoldseges....eszek sutiket,amit en sutok az alapanyagaical kivaltottam a lisztet es a cukrot...izelitoul..palacsinta,gofri,turotorta,piskotatekerc s,kokuszgolyo...almaslepeny..szinte barmit meg tudok igy sztni fozni! En azt kaptam eredmenykent amit a modszereben hirdet! :-))) 1 honapja vezetem a kaloriabazist is,elvetem nagyob,segitseg az is! Az elso ket hobapban nem mozogtam,aztan a jezuska hozott egy szobabicot,januar ota minden nap tekerek 2*30 percet,15-15 km-t! Nekem bevallt,pont a kritikus helyekrol mentek le a centik,popo comb has derek..plusz nem kell penzert eljarnom sehova,ami nem hatrany h itthon vagyok gyeden a 11 hobapos ikerbabainkkal! Most a kovetkezo cel a 60 kilo!:-)))
2013. máj. 5. 09:01

Köszönöm!! :)

musicallany: Gratulálok, főleg így 16 évesen nem semmi. :)

2013. máj. 4. 23:55

(16/L)

38kiló mínusz 15 hónap alatt . kevesebb fehér dolgok, sokkal több zöldség-gyümölcs (semmit nem vontam el magamtól) és ha megkívántam valamit akkor ettem picit. min 2-3L víz és minden adagnak a felét ettem meg.szóval kevesebb evés. naponta tornáztam(most az utolsó 3 hónapban nem tornáztam naponta.lustaság nagy úr :D) Rubint réka-add önmagad(legjobb!) most kezdtem kint kocogni, régebben futópad,szobabicaj. kis súlyzó,ennyi :)de inkább tornán múlott nekem. bőröm is szép.

10. ancianci (válaszként erre: 9. - Da321772d4)
2013. máj. 4. 19:17

nem egyáltalán nem számoltam.

a reggeli és az ebéd normális adag volt , mindig -a leírt köretek nélkül,a vacsi esetleg kisebb....de torna az tényleg rengeteg:))) főleg az elején.

most meg már hogy eltelt ennyi idő a vacsi többször marad ki, mert egyáltalán nem vagyok éhes...(nagyon ritkán van egy pici éhroham, de az is tök csillapítható-nem úgy m régen)

9. da321772d4 (válaszként erre: 6. - Ancianci)
2013. máj. 4. 11:41

Köszönöm!

Végre valaki...és kalóriát nem számoltál?

8. da321772d4 (válaszként erre: 7. - Kangaroo Island)
2013. máj. 4. 11:40
Az nagyon kemény. Egyébként gratulálok! :)
7. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - Da321772d4)
2013. máj. 2. 17:35

nagyon keveset :-D vagyis inkább sokszor kevés kalória és CH tartalmú ételt, sok zöldséget, salátát


sok sport heti 4-5, volt hogy napi 2x

2013. máj. 2. 17:33

4 hónap és pár nap alatt 11 kiló mínusz, sok tornával, a liszt, cukor, tészta , rizs, burgonya teljes kiiktatásával...

maradt a hús, zöldség, gyümölcs, maglisztekből kenyér és süti, méz, magvak

kattanás: nem igazán,egy két igazi süti néhanapján simán belefért

Ahogy telnek a hónapok egyre inkább a sport az étel, egyáltalán nem agyalok a kaján, a mozgás sokkal nagyobb örömöt ad, mint a zabálás

5. da321772d4 (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2013. máj. 2. 17:26

A "keveset" pontosabban mit takar? :)

Meg a sok sport?

2013. máj. 2. 17:22
Keveset ettem, sokat sportoltam, leadtam 8 kg-t lassan, de biztosan 2 hónap alatt, fél év alatt 2 kg-t híztam vissza sportolás nélkül (sérülés), de csak azért, mert nem figyeltem oda mit ettem.
2013. máj. 2. 17:09
Ja, és aki lefogyott, minden nap betartotta rendesen az előírtakat? Ha nem, mennyivel evett többet? :)
2013. máj. 2. 17:08

Tudom, sok ilyen fórum van, de szeretnék friss adatokat!

Még 1 kérdés: Volt "kattanás"-od?

2013. máj. 2. 17:07
Hogyan sikerült lefogynod, mennyit, mennyi idő alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook