Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan rázzam le? fórum

Hogyan rázzam le? (beszélgetős fórum)


11. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 9. - 88f8f5dc4a)
2010. okt. 29. 23:47
Most már én is azt kérdezem,hogyan lehet leállítani...Mégse volt elég hatásos a "Boldog házasságban élek." duma...
10. syria (válaszként erre: 6. - Kiskata__88)
2010. okt. 18. 06:28

Nem értem, hogy lehet ilyen ügyben gyávának lenni?

Felveszed a legbájosabb mosolyod és kedvesen felvilágosítod, mi az, ami nem tetszik neked.

Viszont ha annyira odavan érted, hiába lépsz ki, utánad is mehet. :( Akár paparazzi módon is.

Úgyhogy mielőbb tisztázd a helyzetet!

9. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 1. - Kiskata__88)
2010. okt. 18. 06:16

Közös találka kell neki...?Ha már nem ért a szép szóból,akkor legyen közös találka és vidd el a barátod is.És akkor jöhet a közös fotó:)

Gyakorlatban nem próbáltam,viszont az ex-pasinál bejött a "Boldog házasságban élek." duma.Igaz,Ő olyan távolságra lakik,nem igazán volt/van lehetősége ellenőrizni...

Az őszinteség nem jött be,pedig szerintem az a járható út.A van valakim sem hatott(továbbra is jöttek a sms-ek,még a szakítás után hónapokkal is),és akkor "módosítottam".A kapcsolat igaz,a házasság nem,de egyszerűen másképp nem lehetett leállítani.

8. 05b5c77c6d (válaszként erre: 1. - Kiskata__88)
2010. okt. 17. 23:16
Szólj a pasidnak. Ez a legbölcsebb. Pont azzal adtad alá a lovat, hogy eddig nem tetted.
2010. okt. 17. 23:09
bár lehet emléket akar róla, de akkor meg töltsön le iwiwről , ha annyira akar rólam képet...
2010. okt. 17. 23:08
én túl gyáva vagyok megmondani neki, de erőt kell vennem magamon, mert lassan őrületbe kerget evvel a fénykép mániával, bár nem soká , amúgy is kilépek, hmm csodás felüdülés lesz:)
5. border05 (válaszként erre: 1. - Kiskata__88)
2010. okt. 17. 23:02

Én is voltam hasonló helyzetben.

Megmondtam kerek-perec, hogy emberileg, mint barátot szeretem, de ennyi, részemről itt megállt a történet.

Én az őszinteséget pártolom ebben a kérdésben (is).

2010. okt. 17. 22:50

Hmmm... rendben. Lehet ez lesz a megfelelő:)

Nem szeretem megbántani az embereket. De igen közös fotókra nekem nincs szükségem, meg arra se ,hogy ő fényképezzen le... mert persze nem akt fotók,de akkor is ,nem akarok műmosollyal vigyorogni egy "tök idegen" hapsira. főleg h érzem, h kicsit rám van kattanva, épp ez zavar.

3. e6e0edf3bd (válaszként erre: 1. - Kiskata__88)
2010. okt. 17. 22:47
Legegyszerűbb, ha keresel egy alkalmas pillanatot és helyet, ahol négyszemközt megmondod neki, hogy Te ezekre a dolgokra nem vagy vevő. Mint kollégát szereted, de itt meg is akarsz állni.
2010. okt. 17. 22:46
ne menj el ha hív,ne csinálj vele közös fotót.ha már tényleg zaklató akkor mond el neki,hogy nem szeretnél tőle semmit,mert párkapcsolatban élsz,és már zavarónak érzed őt...mitől félsz?
2010. okt. 17. 22:44

A történet lényeg a következő:

van egy kollégám, akinek szerintem bejövök, viszont én csak haverként tekintek rá.

Igaz nem sokáig kell már látnom ,mert kilépek a melohelyemről. Viszont ostromol olyan dolgokkal, amit én nem szeretnék tenni, pl közös fotók, néha közös tali. Pedig tudja ,hogy párkapcsolatban élek. Nem értem miért ilyen, amúgy rendes, segítőkész, de én nem akarok haverságnál többet! mit tegyek?köszike a válaszokat előre is!kati

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook