Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan ösztönözzem a jázmin-hagymáimat virágnövesztésre levélnövesztés helyett? fórum

Hogyan ösztönözzem a jázmin-hagymáimat virágnövesztésre levélnövesztés helyett? (tudásbázis kérdés)


4. Majdnemjó (válaszként erre: 3. - Ilonka40)
2010. ápr. 24. 21:09

Dehogynem! Észre sem vettem, hogy elírtam!

Na igen,anyukám is így csinálta régebben, mármint tölcsérrel, de nekem nem sikerült. Mostmár minden hagymás növényt kiköltöztetek a kertbe, és a Természetre bízom.. : )

2010. ápr. 20. 07:33

most olvastam a wikipédián a jázminrol, azt irják ,hogy bokor,cserje eddig én is azt hittem hogy hagymás,nem a jácintra gondolsz?


hagymásoknak szükségük van hosszabban tarto hidegre kb 5 fok alatt,csak azután virágoznak,szabadban kora tavasszal

2010. ápr. 20. 04:00
Ha elulteted,akkor fekete kartonpapirbol egy tolcserszeruseget tegyel ra,igy elobb a viragok nonek,es utana a levelek.Ha fenyt kap,akkor csak a levelek fognak fejlodni.
2008. aug. 26. 17:43
Tanácsot kérnék: Hogyan ösztönözzem a jázmin-hagymáimat virágnövesztésre levélnövesztés helyett? Úgy rémlik, hogy árnyékoló "sapkát" kell felé tenni, bár ennek nem értem a lényegét..

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook