Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan néz ki egy balesetes gyerekülés? fórum

Hogyan néz ki egy balesetes gyerekülés? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 4. 18:32
Csak baleset esetén színeződik, nyomódik meg az ülés műanyag része? Másnál is fordult ilyen elő, úgy, hogy nem volt balesetük?
2013. febr. 4. 14:05

Sajnos vettem egyet használtan, mert hát biztonságosat akartunk, de nincsen 70-80e Ft. Tudom- tudom, a gyermek biztonsága az első. De sajnos akkor sincs rá keret. Lehet megkövezni, de ez van.

Tehát most jól átnéztem az ülést, és pont ott, ahol az öv éri, a műanyag meg van "fehéredve", nyomva. Mikor átvettem (zuhogó esőben), mutatta, hogy itt még van egy apró hiba, de csak esztétikai, aztán itthon vettem észre, hogy végig olyan, ahol az öv éri. Vaterás vétel! Még nem értékeltem. Visszacsináljam az üzletet? Vagy lehet, hogy nem balesetből származik? Egyszerűen használati nyomok, ami nem befolyásolja a biztonságosságát?

Többször rákérdeztem, hogy nem balesetes e? (személyesen átvételkor) Megvétel előtt is rá lett kérdezve. Nemleges választ kaptam. Mutatta, hogy ott a következő, nagyobb kategóriás ülés a kocsiában (ott volt, kocsi se volt törött), tehát hogy csak kinőtték. Gyártási szám is inkább egy gyereket kihasznált, kinőtt ülésre utal.

2013. febr. 4. 13:57
Igen, azt tudom, hogy sérülhet úgy is, hogy észre se venni. Köszi a választ. Keresgélek törésteszt képeket, videókat.
2013. febr. 4. 13:40

Hála az égnek én "csak" a neten levő törésteszteket láttam. Azokból is lehet látni mizujs (nem tudom hol találtam meg, már régebben volt).

Elvileg baleset utan újat kell venni, mert olyan helyen is serulhet amit nem vehetsz szabad szemmel észre.

2013. febr. 4. 13:35

Kérlek segítsetek! Van valakinek tapasztalata? Remélem minél kevesebb személynek, de ha még is találok valakit, akkor kérlek írd meg, hogy lett e valami elváltozás a gyermekülésen.

Hallottam, hogy legtöbbször nyoma se marad, csak éppen már nem fog legközelebb olyan hatékonyan védeni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook