Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan ne vegyek tudomást valakiről, aki fontos nekem? fórum

Hogyan ne vegyek tudomást valakiről, aki fontos nekem? (tudásbázis kérdés)


20. one euro (válaszként erre: 1. - Kivancsi49)
2015. máj. 6. 11:12
Ügyesen,gondolj arra ,micsoda hasznod lesz belőle!
19. Lia_
2015. máj. 5. 10:59

Ha a közömbösség nem megy, akkor legyél rá inkább dühös. (az is jobb, mint a szenvedés)


Mit képzel magáról az a fazon? Még ő viselkedik ilyen durván/bunkón/lekezelően stb.? És érdemes tényeg egy ilyen alak miatt szenvedni? Na húzzon a francba, és tudod kit hitegessen...

Ha meg kivirulsz, majd csak leshet, hogy milyen csajt veszített.

18. Lia_ (válaszként erre: 16. - 53f3018610)
2015. máj. 5. 09:37
Szerintem ha csúnyán viselkedik vele, akkor nem kell semmit sem tisztázni. Menjen a búsba...!
17. Cucicsillag (válaszként erre: 14. - Grizus)
2015. máj. 4. 13:21
Hja, ilyenkor vhogy bevonzza az emberlanya a nem normalisokat... :( :)
16. 53f3018610 (válaszként erre: 1. - Kivancsi49)
2015. máj. 4. 11:59
Nem lenne egyszerubb tisztazni ezeket a hitegeteseket vele, aztan menni ket fele, kozos megallapodas utan?
15. jazmintamara (válaszként erre: 13. - MarsDárdája)
2015. máj. 3. 12:45
Teljessen igazad van ha te passi letedre ezt mondod akk van benne vmi!!
14. grizus
2015. máj. 3. 03:38

Szerintem ha ebben az állapotban pasizni kezd, az egyrészt nem fog menni, másrészt olyanokat fog összeszedni, akiket nem kéne.

Arra kéne rájönnöd, hogy méltatlan pasi után vágyakozni nem érdemes. Tudod, amelyik szekér nem vesz fel... légy önmagadban erős, klassz nő, akkor megtalálod a méltót. Kívánom, hogy így legyen.

13. MarsDárdája (válaszként erre: 11. - Jazmintamara)
2015. máj. 3. 03:12

Túl a marháskodáson. :-)

Amikor azt írtam, hogy állj meg nekem, nem gondondoltam, hogy ennyire magad alatt vagy.

Azt viszont fenntartom, hogy az egyetlen megoldás a továbblépés. És ezt nagyon komolyan gondolom!!!!

Légy felnőtt, és ne hidd el, hogy szeret!!!!

Bárhogy is fáj, lásdd be hogy ez nem igaz. Minden embernek hízelgő, ha valaki reménytelenül szerelmes bele. Javítja az önképét.

Aki viszont ezzel visszaél, az már jellemhiba!!!

Ezen gondolkozz el, de alaposan! Én pasi vagyok, és valamit egészen biztosan mondhatok neked. Ha egy év után visszamegyek a volt barátnőmhöz, akkor őt szeretem.

Őt, Őt, Őt és senki mást.

Bármilyen szépet álmodsz, egyszer fel kell ébredned!

Lehet, hogy fáj amit írtam, de legalább őszinte.

12. jazmintamara (válaszként erre: 10. - Kivancsi49)
2015. máj. 2. 08:33
a helyes irasert bocs remelem azert ertheto amit irtam
11. jazmintamara (válaszként erre: 10. - Kivancsi49)
2015. máj. 2. 08:32
hat igen ez nagyon nehez en os tudom az h mi volna a jo mit kene tenni de egyszerurn nem tudom meg tenni o egy masik novel van egy regi szerelmevel velem egy evig volt egyutt es el hagyott miatta de viszont napi kapcsolatban vagyunk irunk besz telefonon stb azt mondja nekekem h szeret es h nem tud el felejteni de akk miert van vele nem ertem minden napom kin szenvedes nagyon rossz es nem tudom mit tegyek hogyan felejtsem el v eseteleg mit tegyek h vissza kapjam:(
2015. máj. 2. 08:25
Ésszel tudom mit kellene tennem. Flörtölni előtte másokkal, csinosan öltözni, megmutatni mit vesztett. Csak megtenni! Ha meglátom, megremegek, elbizonytaladom. Belekaposzkodom mozdulataiba,szavaiba, tekintetébe, azt gondolván, szeret és én bántom. Nehéz!
2015. máj. 2. 07:35
kivancsi49! ha van kedved beszelgetni akk nyugodtan irj privat uzenetet
2015. máj. 2. 07:31
Kivancsi49 ! en teljesen meg ertelek es tudom mit erzel ugyan is en is ugyan abban vagyok mint te en sajnos depresszios is lettem teljesen kivagyok es ismerkedni sem tudok mert attol felek h masban is csak ot latnam :(
2015. máj. 1. 20:43
Legyél közömbös....nekem nagyon nehezen ment, de megérte mert én megerősödtem, ő pedig megőrült... néha édes a bosszú és én tudtam, hogy így lesz a legjobb mindenkinek...
2015. ápr. 28. 20:47

Állj meg minden pasinak!

Elsőként nekem. :-)

5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Kivancsi49)
2015. ápr. 28. 20:39

Neked kell megertetned, hgy nincs tovabb es persze pasizz be, aztan pedig allj neki ellen! Mivel latni fogja rajtad a ragyogast, kivirulsz, stb.na ,akkor rogton kellenel, szval nem ez a neheze, hanem az lesz az!

Csak ugyesen ;)

2015. ápr. 28. 20:10
igen, igen. pasizz:))
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Kivancsi49)
2015. ápr. 28. 20:07
szerintem is pasizz, rögtön másként fogod látni őt is, magadat is, ha randizgatsz. ha pedig jön olyan, aki érdekel, már nem fog izgatni, hogy mit mond vagy tesz ez a pali
2015. ápr. 28. 20:06
Pasizz!
2015. ápr. 28. 20:05
Tippeket várok. El akarok felejteni valakit. Egy helyen dolgozunk, de nem találkozunk mindennap. Csúnyán viselkedik velem, hiteget. Meg akarom mutatni, hogy nélküle is nő vagyok, nem csak ő létezik, tudok levegőt venni nélküle. Leirva egyszerűnek tűnik. Persze a szivem szakad meg érte, de már nem birom. Ésszel tudom, hogy véget kell vetnem, de a szivem... Remélem, lesz aki érti...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook