Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan ne legyen narancsbőröd? fórum

Hogyan ne legyen narancsbőröd? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan ne legyen narancsbőröd?

1 2
2010. júl. 1. 15:03
Javítanék 1hó helyett 3 hó.Most kell visszamennem dokihoz.hogy elment az idő?...
2010. júl. 1. 15:00

Sziasztok!

1 hónapja nem szedek fogamzásgátlót ezzel együtt elkezdtem diétázni,és csak vizet inni,sok gyümölcs,mozgás:sok guggolás és krém.

Nagyon sokat változott a bőröm látszólag csak akkor narancsbőrös ha jól összenyomom,de akkor is csak kicsit,de előtte akkor is látszott ha beáltam a tükör elé,és most,semmi.

Sőt akkoriban fájt is érintésre bőröm vagyis nekem már cellulitiszem volt.De érzem hogy sokat javult a helyzet. És már fájni sem fáj.

32. agis (válaszként erre: 31. - Melcsiii)
2010. jún. 11. 19:42

A koffein az kivonja a vizet a szervezetből, aza a sejtekből, tehát igenis felelős a cellulit-is kialakulásáért.


A cellulit maga a laza kötőszövet, ennek gyulladt állapota a cellulitis.

2010. máj. 28. 19:29
hát bocsi, de én ugy tudom hogy a koffein igenis zsírégető, ugyhogy nem hinném hogy napi 1 kávé káros lenne, sőt!!!
2010. febr. 24. 18:49

Sziasztok!

Ha valakinek a fogamzásgátlótól van narancsbőre akkor azon csak úgy tudok segíteni ha abba hagyom?

Garniert használom én is+a feszesítő krémet,mostmár csak vizet iszom és több gyümölcsöt eszem.


Amíg szoptattam egyáltalán nem volt narancs bőröm.De most újra van,és már fáj is..

Szólnom kellene a nődokimnak?

2010. febr. 3. 21:36
Kerüljétek a szénhidrátdús kajákat, főleg este 5 után mivel tartja a vizet a szervezetben és a sótartalma sem mindig jó a sejteknek, kedvez a méreganyaglerakódásnak....
28. Binky (válaszként erre: 19. - Ancika22)
2010. febr. 3. 11:51
paprikaolaj?
2010. febr. 2. 13:19
Szia nekem egy kérdésem lenne otthoni ránctalanitást hányszor lehet végezni pl:tojás sárgájával tojás fehérje citrom levévelstb,Eröre is köszönöm tanácsod Gyémánt3
2010. febr. 1. 14:10

Ezekben is annyi műanyag van, mint az összes többiben. Nem vegyi úton hatnak. Az a fura édsekés szag, amit azuram rögtön kiszúr, és fújjol :-), az fruktóz. A kémiáját ne várjátok, mert gőzöm sincs, hogy pontosan mi, hogyan működik benne, csak kavíáncsi voltam, mennyit árthatok vele a bőrömnek. Egy bőrgyógyász cikke szerint, semmit, hiszen a bőr felső rétegének fénytörését változtatja meg. Így nem mahinál a pigmentsejtekkel, és semmi más egyéb káros reakciót nem vált ki. De legalább ápolja a bőrt. Egyetlen hátránya a jellegzetesen illatán kívül, hogy könnyen kopik, és megfogja a ruhát. De ha nincs nagy fizikai hatásnak kitéve, a kopás sem szembetűnő. Igaz egyik bikram jóga után elég csúnyán néztem ki, de ott azért húzod, nyúzod a bőrödet.

Szinte bármelyik jó, attól is függ, mit használsz alapban. 4 félét próbáltam, mind egyformán büdös, a Garnier jött be legjobban, mert könnyű az állaga és gyorsan beszívódik. És az ára sem rossz.

2010. jan. 29. 19:42
Ennek örömére holnap uszodába/szaunába megyek -:)))))
24. island (válaszként erre: 23. - Milochou)
2010. jan. 29. 17:32
már a férfiaknak is van!
2010. jan. 29. 17:04
Hogyanne le legyen narancsböröd???!!! Szüless férfinak!
2010. jan. 29. 14:37
Hali
21. sysy66 (válaszként erre: 19. - Ancika22)
2010. jan. 29. 09:13
szia probáld meg az ultra gyors zsirbontást de a testtkerecselés neked is biztos hat. aromaterápiás testtekercselésnek hivják. nekem is használt. üsd be a keresőbe és ott kidobja hol csinálják..január lévén sok helyen akcio van. üdv
2010. jan. 29. 09:08
jo ez a "cikk" bar nem szolt semmirol, plane olyanrol nem amit ne tudnank barmelyik noi magazin cimlapjarol idezni, mindezt rengeteg tudomanyos tennyel alaposan megtamogatva...
2010. jan. 27. 22:58

szerintem is genetika. én sportolok, heti 4-5ször, hétvégente meccs, iszok napi minimum 2,5-3 liter vizet - nem cukros löttyöket, hanem vizet, vagy fekete illetve zöldteát - . mozgok, megyek, nempunnyadok, hideg-meletvizes zuhany minden idiótaság amit írnak akármilyen oldalon..narancs, citrom, ananász..

és semmi nem hat. pedig akarom. nagyon akarom eltűntetni.. de nemmegy..

18. sysy66 (válaszként erre: 15. - Verosz)
2010. jan. 27. 21:59

szia

tudsz / tudnátok vmi jo önbarnitot arcra vagy testre ami nincs tele műanyagokkal?

2010. jan. 27. 20:00
Sokat számít az is, kinek mennyire vékony a bőre, sajna... ismerek olyat, aki mindent eszik-iszik, nem figyel oda magára, de mivel vastag a bőre, nincs narancsbőre. Erről ennyit.
16. island
2010. jan. 27. 09:53
Én nem iszom koffeint,nem dohányzom,nem iszok cukros italokat sem alkoholt,nem eszem édességet,igaz most nem sportolok,de mikor heti 5-ször jártam sportolni akkor sem múlt el a narancsbőröm.Szerintem ha valaki ilyen fajta,akkor hiába minden.
15. verosz (válaszként erre: 14. - 6d1e783aba)
2010. jan. 26. 22:49

Szia!


Önbarnitó krém,én ezt használom,mert szoliba már nem járok,viszont rettentően zavar a színtelenségem.ettől viszont lesz egy kis színem.

Vagy vannak ezek az uv mentes barnulási lehetőségek.

Én 1x kipróbáltam,a színem gyönyörű volt pár napig csak az a baj h csúnyán kopott.

2010. jan. 26. 21:30
Hali!Nekem nem is pont narancsbör a próblémám,hanem a fehér kényes böröm amin minden meglátszik.Szolizni nem merek börrák miatt,nap nyáron szintén kérdéses,most tél van,mit tegyek?
13. mufifufi (válaszként erre: 10. - Agis)
2010. jan. 26. 21:09
Ez pontosan azt bizonyítja, hogy nagy részben múlik a géneken.Apukád sportos testalkatát örökölted és sport nélkül is megtartod.Szerencsés.
12. zsuzso100 (válaszként erre: 7. - Agis)
2010. jan. 26. 20:19
Szerintem 3 generációval ezelőtt nem volt narancsbőr? Hol ettél ennyi tartósítószert és mű dolgot?
11. sysy66 (válaszként erre: 9. - Mufifufi)
2010. jan. 26. 18:01

szia nekem is van egy ilyen barátnom. Mc'donalds cola süti..no mozgás. de olyan bőre van mintha retusálva lenne.. hihetetlen!!

az elso szempont szerintem mindenképp genetika.

10. agis (válaszként erre: 9. - Mufifufi)
2010. jan. 26. 17:45
engem ez nagyon nem hat meg, ha lesz, hát lesz, nem fog a világ összedőlni. Akkor is, szerintem a sok folyadék a lényeg. Nekem apukám nagyon sportos, és bár én sem mozdulok meg sem, olyan vagyok mint aki minden nap edz.
9. mufifufi (válaszként erre: 7. - Agis)
2010. jan. 26. 17:38

Hidd el, nagyrészt genetika, ha nem anyukádtól, apukádtól is örökölhetted a szerencsés géneket.Van egy barátnőm, akin jelét sem lehet felfedezni a narancsbőrnek, olyan feszes, izmos, egészséges, teljesen hibátlan bőre van, pedig ő aztán mesélhetne...nem iszik vizet, a cola, a csoki, a cigi a mindene, gyakran iszik alkoholt és soha életében nem sportolt.Mindezzel ellentétben olyan izmos és szálkás, mint egy sportoló(mindenki annak nézi).Mi ez, ha nem genetika?

Én sokkal egészségesebben táplálkozom, rengeteg vizet iszom évek óta, mégis fel lehet fedezni a fenekemen és a combomon a narancsbőrt annak ellenére, hogy fiatal és vékony vagyok.

Egyébként lehetséges, hogy mire anyukád mostani korába lépsz, neked is lesz..nem ijesztgetni akarlak:)

2010. jan. 26. 17:00
nekem se nagyon van. de azért holnap elmegyek konturkezelésre :D
7. agis (válaszként erre: 6. - Realbrigitte)
2010. jan. 26. 16:24

Nagymamám lábát sosem néztem meg narancsbőrügyileg, de anyukámnak van.



Genetika. Aham...majd felhívom mindjárt anuykám, hogy 3 generációra visszamenőleg ugyan mondja már meg volt e valakinek narancsbőre.


Szerintem nem genetika. Hanem a osk folyadék. Mindig is rengeteg vizet ittam, gyerekkorom óta. Ez lehet a titok nyitja.

2010. jan. 26. 16:23
genetika...
5. agis
2010. jan. 26. 16:17
A cikkben említett dolgokból csak egy dolgot tartok be: napi 2-3 liter vizet megiszom. De cigizem is, az alkoholt sem szoktam undorral eltolni, a sport az annyi, hogy megyek egy kört a kutyával, 27 éves vagyok és nincs narancsbőröm. Sőt, mikor 15 kilóval több voltam, akkor se volt, pedig anyukámnak van. No, hol van a kutya elásva????
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook