Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan mutatod ki érzelmeidet? fórum

Hogyan mutatod ki érzelmeidet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2006. aug. 3. 11:24
Tudni kell fogadni is.
2006. aug. 3. 11:23
Őszíntén.Ha valaki fogadja a szeretetemet akkor és ha nem azt tiszteletben tartom!De tudom,hogy benne is hatalmas szeretet lapul csak túl sok sebet hordoz magában!
22. 93a74b44ea (válaszként erre: 9. - Df30cb1959)
2006. aug. 2. 21:01

Hat mi az msn-en keresztul szerettunk egymasba...:) De telleg!

Mas lehetoseg persze nem volt, 2200 km tavolsagbol.

21. time (válaszként erre: 20. - 4726e582cf)
2006. aug. 2. 18:39
Persze, Nálatok ez így érthető, de akinek van lehetősége a személyes kontaktra, az éljen vele!
20. 4726e582cf (válaszként erre: 19. - Time)
2006. aug. 2. 18:30
Eleinte nem volt kapcsolat, csak ismerettség úgy ment az msn, de több ezer kilóméterről azért a fordítottja kicsit nehézkes lett volna. :)
19. time
2006. aug. 2. 18:10
Faw, persze a kapcsolat valamilyen szintű megléte után már működik más. Ezek a bolondok, akiket írok teljesen látatlanban építettek fel egy csinos légvárat.
2006. aug. 2. 17:45

Értelek én titeket. Nem is azt mondtam, hogy msn-re cseréljük le a személyes kontaktust, hogy "na jó majd msn-en beszélünk!"


Time! Én sem személyesen alakítottam a kapcsolatunkat, bár tény az tény, hogy előbb volt chat, aztán msn, aztán találka, majd ismét msn és a szerelem. De többnyire a net és msn a közreműködő a dologban. Ilyen is létezik :)... szerencsére.

Kérdés, soha nem látták SMS és telefon előtt egymást?

17. time
2006. aug. 2. 17:20

Hohó! Micsoda indulatok! Egyetértek különben és én is a személyes kapcsolat mellett voksolok. Ha már él a kapcsolat, akkor ideiglenesen működhet más kommunikációs csatorna, de előbb fel kell építeni SZEMÉLYESEN!!!

Egy talán elrettentő példa, egyik ismerősöm hetekig SMS-ezett és telefonált egy sráccal, már többszörösen szeretkeztek virtuálisan, aztán az első személyes találkozás eldöntötte a dolgot. Volt nagy sírás és csalódottság.

16. 7e433abb8e (válaszként erre: 14. - 4726e582cf)
2006. aug. 2. 16:53

Azt mondod ne bántsuk?

:))))


Jó, kicsit ne bántsuk, de nem látom sok értelmét hosszabb távon. OLVASTAM egy jó szót erre: szájberizé

nem is tudom mit olvastam :))))


Gyerekek. Aki hülye haljon meg.:)

15. 7e433abb8e (válaszként erre: 13. - Rekus)
2006. aug. 2. 16:51

Testi kontaktus...na igen.

Szerintem az elég sok mindent elárul.


Jó kis dolog ez az msn-en ismerkedés, leülnek dumálnak fél évet, aztán végre eldöntik hogy akár személyesen is beszélgethetnének...végülis a szomszéd utcában lakik...:)))


SZEMÉLYESEN. Úgy kell. Máshogyan nem lehet.



On: hogyan? semmi extra dolgot nem csinálok, talán a figyelmem középpontjába kerül..esetleg kedves is vagyok, esetleg sikerül annyira felkelteni az érdeklődésemet, hogy esetleg magamra húzom.

Esetleg mégegyszer magamra húzom. Esetleg elkezdek hülyeségeket beszélni, meg ökörségeket csinálni.


Hogyan mutatom ki? Mivel minden kapcsolat más, mindig máshogyan. Egyik érzelem ilyen-másik olyan. Egyik sem ugyanolyan.

Tegyen érdekeltté. És megmutatom, mert ez a normális.

14. 4726e582cf (válaszként erre: 11. - 7e433abb8e)
2006. aug. 2. 16:44

Nah ne bántsuk azt a fránya msnt! :D Nekem most az az egy kapcsolatom (na jó általában véve a net) a párommal.

És majdnem msn-en kezdődött, de persze előtte őt nem ismertem.


Az msn akkor jó ötlet, ha éppen nem lehet a pasival találkozni, esetleg megbeszélni dolgokat. Csomó párnál ezt látom. Melóhelyen mindkettő (persze a kollegáim nagy része is nyomja) és msn-en értekeznek, apróbb dolgokat, telefonszámla kímélő mindenképpen.


Egy kezdődő kapcsolatot, ahol személyes kontakt is van tényleg nem jó az msn elsőre, bár feldobhatja a dolgot :) idővel.

13. Rekus
2006. aug. 2. 16:41

Ha tudtok találkozni minek az msn? Még ha a világ túlsó felén lenne, vagy vlami miatt nem tudnátok találkozni, akkor megérteném, de ha tudtok, akkor nehogymán egy képernyőt nézz a srác buksija helyett.

Meg hát ugye a testi kontaktus, ugye:))

2006. aug. 2. 16:35

"Előbb várj az ő reakciójára veled kapcsolatban"


:)))))

hahaha.

és akkor mivan ha nem várja meg, hanem inkább kezdeményez? nincs abban semmi.

vagy van pozitív visszajelzés vagy nincs.

így legalább gyorsabb kicsit, mégis mire várjon?

semmi értelme.


most jönne majd az a mondat: dehát ő a nő.

és?

tudja mit akar vagy tudja mit akar?

tegyen érte.

11. 7e433abb8e (válaszként erre: 10. - Tinendo)
2006. aug. 2. 16:32

Hú tinendo, ne szenvedj már az msn témával.

Semmi értelme.

Ha lehetőség van egymás mellett lenni és úgy ismerkedni ne msn-en csinálják már.

Nehéz?

2006. aug. 2. 16:14
Szerintem is figyelj, puhatolódzál, többet beszélgess vele. Beszélgess róla a tesóddal is. Ne mutasd ki az érzelmeidet. Előbb várj az ő reakciójára veled kapcsolatban. Az msn csak akkor jó ötlet, ha már tényleg jól elvagytok.
2006. aug. 2. 14:30

hát ha találkozom vele akkor majd bevetem magam és most hogy mondod ez az msn téma télleg nem valami jó...

Eszembe se jutott a tesómtol kérdezni róla, de most hogy mondjátok...

ki hogyan ismerkedett meg a partnerével? Köszi a tanácsokat

2006. aug. 2. 13:48

Hú basszus.

Szerintem abszolut nem kellene msn-re költözni a hapival.

Ne tanácsoljatok ilyet, amikor lehetőség van személyes kontaktra.

Bogyót etettek? :)


Figyelj. Egész egyszerűen be kell dobni a női trükköcskéket.

Ha valóban vonzónak találod és van bátorságod szedd össze magad.

Flörtölj. A szemeddel. Kezdetnek.

Ha kölcsönös észre fogja venni, ha nem akkor is, csak akkor nem jön visszajelzés.

Ha jön visszajelzés (általában mosoly) akkor egy ártatlan érintés... és indulhat a dolog.


Nehogy már msn-en ismerd meg :)))

7. time
2006. aug. 2. 13:38
Ja, és nem biztos, hogy most már ki kellene mutatnod az érzelmeidet. Egyelőre elég lehet az érdeklődés is.
6. time
2006. aug. 2. 13:37
Szerintem is igyekezz vele minél többet beszélgetni, abból sok minden kiderülhet és kisülhet!
2006. aug. 2. 13:35
Tedd azt amit a lányok mondanak!
4. kisgé (válaszként erre: 1. - Df30cb1959)
2006. aug. 2. 11:54

Szia!


Szerintem is figyelj és próbálj vele kicsit többet kommunikálni, akkor szerintem meglátod, ő vevő-e rád. Egyelőre ennyi. Mondjuk én nagyon szókimondó vagyok én hamar közlöm is (persze nem így direktbe, hogy : Tetszel:)) a tetszésemet.

2006. aug. 2. 09:00
Szia! Szerintem is figyeld meg a srác reakcióit irányodba,mert akár csúnya félreértés is kisűlhet belőle.Ha a tesóddal jó a kapcsolatotok akkor nála is tudsz puhatalózni.Csak óvatosan nehogy az ő haverságuk rámenjen! :D
2. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Df30cb1959)
2006. aug. 2. 07:33

Szia!


Nagyon nagy épkézláb ötletem nincs, én tuti, hogy figyelném, hogy hogy reagál rám. Ha úgy ítélem meg, hogy van esély, akkor már könnyebb a helyzet, az msn sem rossz ötlet, bár ez csak akkor jöhet szóba, ha nagyon elvagy vele, sokat beszéltek, és tényleg úgy látod, hogy kedvel. :)

2006. aug. 2. 02:38
Nagyon tetszik egy srác és úgykétnaponként nálunk van mert a tesóm haverja,de nagyon tetszik és nem merek neki semmit mondani,mert félek hogy nemet mond és akkor nem jön többet.Ti hogyan fognátok neki? Lehet hogy elkérem az msn címét és ott beszélgetünk.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook