Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan mutatod ki érzelmeidet? fórum

Hogyan mutatod ki érzelmeidet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. jan. 13. 12:29
Ja,és mostanában figyeltem meg,hogy bár régen nem igazán voltam a testi érintkezés híve,-sőt-menekültem,ha közelítettek,de az ismerőseimet,családtagjaimat megölelgetem.Talán mert hiányzik a férjem érintése?Hanna
2007. dec. 22. 10:32
Szeretek,szeretek,akit csak lehet!
2007. dec. 22. 10:02
Mint egy csörgőkígyó :D tekergek, sündörgök, kerülgetek, látványosan "zörgök", aztán lecsapok, puszi, ölelés, bújás :) ugyanez ha mérges vagyok, tekergek, sündörgök, kerülgetek, látványosan "zörgök", aztán nagylevegő és egyszuszra ki ami bánt....nyali nincs, ha akarok is valamit, ugyanúgy mondom, mint máskor, és érdekből, vagy hogy kedvesebbnek gondoljanak, nem hívok meg senkit semmire. Akkor hívom meg, ülök le vele, ha látom, hogy rossz napja van, akkor adok neki valami marhaságot, amit én készítettem, pl. volt kolléganőmnak hógolyóból és citromhéjból "fagyit", ami hóembert formált, perzse csak dekorációnak, mégis szétröhögte magát, mert óriási feszültség volt karácsony előtt rajta, és így 2hűtöttem" le. Figyelem mire van szüksége annak akit kedvelek és meglepem vele handmade kiadásban ha tudom...ha nem kedvelek valakit, akkor meg ne számítson a mosolyomra sem, kevés emberrel játszom-játszottam az utállak, de szemből vigyorgok stílust...talán 2vel össz...
2007. dec. 22. 09:48

Kedves szavakkal,törődéssel,apró,magam készítette ajándékokkal,édesanyám(sokst sír ) és a férjem nagyon gyakran megölelem,puszilgatom.A barátaimat gyakran hívom,írok nekik,kávézgatunk(ha van ideje)

S higyjétek el,egy kedves bók téged is kedvesebbé tesz mások szemében

2007. nov. 11. 10:29
En nagyon nehezen,deha ramjon akkor nem fukarkodom.
2007. nov. 11. 10:23
mostmár sehogy
2007. nov. 11. 10:14
sajnos, vagy szerencsére..incs pókerarcom, minden "átjön" szeretet, kevésbé szeretet...
2007. nov. 11. 10:02
Odabújással, símogatással, kedveskedéssel, szavakkal.
2007. nov. 7. 08:31
Odabújok,simogatom,puszilgatom,gyengéden harapdálom:))
2007. nov. 7. 06:55
Egy szimogatással, egy kedves és becéző szóval, vagy kimondom a bűvös szót: SZERETLEK.
74. rika
2007. okt. 31. 20:52
Mikor milyen kedvem van. Van, hogy apró ajándékokkal pl: egy csoki, stb. Van, hogy csak úgy odabújok hozzá vagy csinálok egy finom vacsit.
2007. okt. 31. 20:14
érzelem? mi az? nekem nincs olyan!
2007. okt. 31. 20:10
Sehogy. Az érzelmeim az enyémek, senkinek semmi köze hozzá. Önző vagyok és megtartom magamnak.
2007. okt. 31. 19:28
Nem vagyok a szavak embere, de gesztusokkal mindent ki tudok fejezni. Ha akarok!Ha balhéról van szó akkor viszont ordítva érvelek és érvelek és érvelek...
2007. okt. 22. 09:37
általában sehogy (amolyan lópokróc alkat vagyok)
69. Donyta
2007. okt. 6. 03:47
Nincs kinek, ezért nem is tudom kimutatni.
2007. okt. 6. 03:44
Rá van írva az arcomra minden. Eléggé temperamentumos vagyok.
67. Donyta
2007. okt. 5. 06:11
Most sehogy, úgyérzem aki van az nem érdemli meg. Aki meg nincs, annak nem tudom kimutatni.
2007. okt. 5. 06:06
nem nagyon mutatomki mert esztmár egyszer kihasználták és megsilödtem
2007. júl. 13. 12:45
Nagyon tudok szeretni,de gyűlölni is.
2007. júl. 13. 12:39
leginkább sehogy... nehéz gyerekkorom volt, és emiatt defektes az érzelmi életem :-(
2007. jún. 28. 18:08
hát én sehogy mert félek a csalodástol....
2007. jún. 27. 06:26

Sajnos nekem ezzel sok bajom van.

Egyáltalán nincs pókerarcom. S ha dühös vagyok, akkor szó szerint ölni tudnék a szemeimmel. Mivel a kommunikáció nagy része a szememen keresztül történik, nagyon nehéz titkolni az érzelmeimet.

Járjak napszemüvegben???

2007. jún. 25. 21:53
Szerintetek jó ha kimutatjuk az érzelmeinket? Vagy jobb ha eltitkoljuk?
60. iriszb
2007. jún. 25. 21:21

Érzelmek!!!

Erről van szó,televagyok érzelmekkel akár könyvet is írhatnék belőle, mostanság nemszeretném kimutatni senkinek mert mindég visszaélnek az emberek vele a környezetem a munkahelyen a családban szóval úgyérzem mindenhol és mindenki ellenem van...régen nem volt ez így,kimutattam mindenkinek,örömömet, bánatomat mindent amit érzelemmel kilehet fejezni talán szerettek is nyiltságom és őszinteségem miatt,mostmár nagyon megváltozott a helyzet, televagyok tüskékel és zárkozottá váltam,persze hülyeség ez megint senkit nemérdekel,vagyis nemigazán reagálnak az emberek rá.....de ez nembaj...tulajdonképpen jó ez így nekem...szer-tem.Az az igazság nem is szeretnék megnyilni senkinek mert így nem bántanak,a konkrétumokat meg nemszabad leírjam mert a kudarcból már pont elegem van....lehet ez naplóba való téma....boccs ...

59. Nusi32
2007. márc. 9. 13:00
Szerintem az érzelmeket mindenképpen ki kell mutatni, mert ha az ember eltitkolja őket az teljesen természetellenes. A lényeg az, hogy megválogassuk azt kinek mutatjuk ki, mert az se jó ha úton útfélen mindenki tudja, hogy mi bajunk vagy örömünk.
58. H MAYA
2007. márc. 9. 12:54

A haragot sokáig tudom titkolni,a bánat a szomorúság jobban kiül az arcomra,igaz elég sok tragédia történt a családomban.

A szerelmet ,boldogságot nem titkoltam ,ha éppen összetalálkoztam vele

2007. márc. 9. 12:50
Ha megbántanak, csöndben vagyok, ha örömet okoznak, kiugrok a bőrömből.
2007. márc. 9. 10:24
Mindent mindig kimutatok. Sokszor akaratom ellenére.
2007. márc. 9. 09:39
minden érzelmem temperamentumos. legyen az szeretet vagy gyűlölet.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook