Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan mondjam meg a férjemnek, hogy elhagyom? fórum

Hogyan mondjam meg a férjemnek, hogy elhagyom? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
35. 88bea36763 (válaszként erre: 28. - Kevian)
2010. szept. 23. 13:47
:)
34. 8ba6c5fcf8 (válaszként erre: 1. - Könnycsepp33)
2010. szept. 23. 13:46

Hagyd ott és ne engedd, hogy zsaroljon ezzel!

Úgy látom 25 év alatt szépen beléd ültette a félelmet és a lelkifurdalást. Bocsánat, de ez egy sz..ét! Csináljon amit akar, nem ember az ilyen!

NE FÉLJ! Féltél eleget nem? Életemben nem mondtam, hogy aki hülye az haljon meg és most se szívesen teszem, de ezt gondolom!

Sok erőt!

33. Ildi0325 (válaszként erre: 27. - Könnycsepp33)
2010. szept. 23. 13:46
Akkor meg mi az, hogy engedje meg azt, hogy láthassad a gyerekeidet? Felnőttek, menjenek ők hozzád. Nem értem ,ezek után mire vársz???
2010. szept. 23. 13:45
A leirtak alapjan a ferjed egy barom!Lepj,le.Ne varj Vele.Ezert a 25 evert igy is gloriat erdemelnel!
2010. szept. 23. 13:45
Velük is megbeszélném és irány Horány! Mielőbb, annál jobb!
2010. szept. 23. 13:45

Egyetertek magnes74 hsz-val, ha ongyilkos akar lenni tegye. Egyebkent mar reges regen el kellett volna hagynod szerintem. Miert kell konyorogni neki, hogy elmehess? Gyerekek felnottek, ha nem latogathatod oket otthon (ha meg ott elnek) megoldjatok maskepp. Egyebkent en nem is jarnek vissza, inkabb az uj otthonomba hivnam a gyerekeket.

Nem akarok kocsog lenni, tudom az elet nem konnyu, de sztem ha valaki el akar hagyni valakit akkor az megteszi, nem konyorog, hogy had meheseen el. Amit pedig en megagaznak tartok - megvarni mig valaki mas jon az eletunkbe es akkor lepni. Ha valami nem mukodik valtoztatni kell, de nem tisztesseges eloszor belemenni egy masik kapcsolatba majd ha mar valaki van akkor kilepni a regibol. Ez az en velemenyem termeszetesen nem kell ezzel egyeterteni.

29. könnycsepp33 (válaszként erre: 25. - 61bd9a38f9)
2010. szept. 23. 13:44
26 és 23 éves
28. kevian
2010. szept. 23. 13:44
Eltűnt, biztosan valami dolga akadt. Remélem pakol!!! :)
27. könnycsepp33 (válaszként erre: 20. - Márti86)
2010. szept. 23. 13:44

Itt vagyok. Olvaslak benneteket. Aranyosak vagytok.

Igen két felnőtt , dolgozó gyermekem van.

Már Ők is nagyon besokalltak.

2010. szept. 23. 13:43
Az meg már pszichológia, hogy aki tényleg meg akar halni, az úgyis csinálja. A másik meg csak úgy, hogy tudatalatt felhívja a figyelmet magára. Ő attól sokkal önzőbb, semhogy tényleg elmenjen örökre.
25. 61bd9a38f9 (válaszként erre: 1. - Könnycsepp33)
2010. szept. 23. 13:43
Kedves Könnycsepp! Kérlek írd meg milyen korúak a gyerekeid!!
24. Nikyci
2010. szept. 23. 13:43

Szerintem se jo huzzni pakolj és ha tudsz menjél valahová.Nem éri meg az ilyen ember,hogy még mindig vele törödj és ne magaddal.Most te vagy a soron az elkövetkezö 25évben csak magaddal foglalkozzál!

Ha tényleg öngyilkos akkart lenni miért nem sikerült kétszer is!Lehet nem is akarta komolyan csak téged akkart vele még jobban bántani.

23. df2a740c00 (válaszként erre: 1. - Könnycsepp33)
2010. szept. 23. 13:42
Kerek-perec, azonnal megmondani neki, hogy ennyi volt!
22. kevian
2010. szept. 23. 13:41

Az én édesapám öngyilkos lett. Sokadik próbálkozásra sikerült neki. Azt mondta a háziorvosunk, hogy bele kell nyugodni, hogy egyszer sikerülni fog neki, s ne magunkat okoljuk ha megtörténik. Mert akinek ez benne van a vérében... Tehát ezzel szerintem ne törődj!!!

Örülj, hogy van valaki, akivel ki tudsz lépni ebből a pokolból! Vagy nem mersz mert félsz, hogy mi lesz???

Ha tényleg szeretnél menni menj!!! Nem hiszem, hogy a gyerekeid ezért ne szeretnének,akár most, akár később. Tudod mit mondok én anyukámnak? Pont 25 éve voltak házasok, mikor anyukám találkozott a volt nagy szerelmével, de nem használta ki a lehetőséget mert buta volt, pedig apu mellett rossz élete volt. Szóval azt szoktam neki mondani, hogy buta volt. S így is gondolom! Bár még most sincs későn, de neki ez a vonat már elment. S örülnék, ha találna már végre magának valakit/pedig apu már 8 éve nem él/.

Szóval, ha úgy érzed fel vagy rá készülve, ugorj fejest az életbe, lehet nem lesz már rá több lehetőséged..használd ki!!!!!

21. a14deb9047 (válaszként erre: 18. - 88bea36763)
2010. szept. 23. 13:41
Akkor költöztem el a lakásból és vittem el a megmaradt holmimat, amikor nem volt otthon.
2010. szept. 23. 13:40
Hová tűnt a fórum indító??
2010. szept. 23. 13:39
Az eddigi életed róla szólt. A következő 25 már rólad! Akard a rosszat elfelejteni, levonni a tanulságokat és már van annyi tapasztalatod, hogy tudj tudatosan jobban és boldogabban élni. Erre most minden esélyed megvan. Max. arra figyelj, hogy ez a szerelemdolog ne jusson a tudomására. Van olyan eset, amikor azt mondom, nem bűn megcsalni. És ez már az a kategória. Mielőbb lezárni, távoltartani magadtól. Felnőtt ember, nem vagy felelős a további tetteiért.
2010. szept. 23. 13:37
Én összepakolnám a cuccaim mikor nincs otthon, és elvinném, ha már a házat is féltem tőle. Aztán így közölném vele. Erre nincs elég alkalmas pillanat, ha ilyen szinten zsarol. Ha meg ekkora bunkó (levesvisszaköpés), hát kösse fel magát. Legalább, ha sikerül neki, nem kell a válási herce-hurcát végigcsinálni.
17. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Könnycsepp33)
2010. szept. 23. 13:36

Pakolj össze és egyik nap szépen menj el, és ne is menj vissza...nem kell tudnia, hogy hova mentél, hol vagy.

Az öngyilkos embernek nincsenek kísérletei, vagy megteszi vagy gyáva hozzá.

Ő kihasznál, te meg tönkre mész mellette:(

2010. szept. 23. 13:36
Nyugodtan hagyd el, minden további nélkül. Ha ezek után ő öngyilkos lesz, az az ő döntése. Őt vajon érdekelte egy percig is az együtt töltött évek alatt, hogy mi lesz ha besokallsz és öngyilkos leszel? NEM! Téged se érdekeljen! Minden ember saját életéért és a saját boldogságáért felel! Ő is élhetett volna boldogan veled, nem tette! Ez nem ok arra, hogy te se légy boldog, ha megteheted! Légy erős, ne foglalkozz senkivel, csak magaddal és lépj!
15. 94786a70d9 (válaszként erre: 1. - Könnycsepp33)
2010. szept. 23. 13:36

Szia!


Először is sajnálom, hogy ez történt és eléggé gusztustalan viselkedést tanúsított szerintem az évfordulón, nekem is elegem lett volna.Mivel már nagyok a gyerekeid, szerintem ülj le velük és vázold fel az érzéseidet az apjukkal kapcsolatban és a tervedet. Remélhetőleg megértik,hogy miért ez a döntésed, de azt feltétlenül hozzá fűzném, hogy nem szidni akarod az apjukat, csak egyszerűen te nem kapod meg tőle azt a törődést,amit megérdemelnél.


Az öngyilkossági kísérleténél mi történt pontosan? Folyt sok vér,kellett kórházba menni vele? Komoly volt , vagy csak egy kis szarakodás, önsajnáltatás?

2010. szept. 23. 13:36

Szia!


Megéri szenvedni, csak azért mert fenyegetőzik az öngyilkossággal? Tegye meg. Ha vele maradsz nem leszel boldog. fiatal vagy és leélheted egy normálisabb pasi mellett az életed. A gyerekeid felnőttek és meg fogják érteni a döntésed. Ha közös a lakás és ha felgyújtja (van biztosítás rajta) fizet a biztosító és könnyebben lépsz egyet előre.

Ha van hova menned, hát menj.

13. zzmm (válaszként erre: 1. - Könnycsepp33)
2010. szept. 23. 13:36

Szia!

Nálunk pont ugyanez volt a helyzet. Illetve anyunál.. :(

Muszáj lépned, a saját érdekedben. Nem teheted tönkre jobban magad, nem élhetsz így tovább.

Idáig már eljutottál, ez jó.

Ne vádold magad. Nem vagy felelős senki elrontott életéért, senki tetteiért. Mindenki SAJÁT MAGA életéért a felelős.

A gyerekeid gondolom már nagyok, ők sem várhatják el tőled a mindennapi szenvedést, hogy feláldozd magad egy olyan ember kedvéért, aki nem érdemli ezt meg. Ráadásul pár év múlva saját életük, saját családjuk lesz.

Most az a fontos, hogy csak magadra gondolj! Légy az életben kicsit önző!!! Megérdemled a boldogságot!

12. c33bd8536b (válaszként erre: 1. - Könnycsepp33)
2010. szept. 23. 13:36
A gyerekek hány évesek? Még veletek laknak?
2010. szept. 23. 13:35

Őszinte leszek , el nem tudom képzelni , hogyan lehet egy ilyen ember mellett leélni huszonévet. Mi tartott mellette? A gyerekek miatt sem tudnék ilyen házasságban élni.Mindenkinek egy élete van, nincs joga senkinek sem tönkretenni a másik életét.

A gyerekeid hány évesek? Ők mennyit vesznek észre ebből a pokoli életből?

2010. szept. 23. 13:35

Szia!


Apukám dettó ugyanilyen, 14 éves élettársi viszonya szakadt meg a napokban, most egyedül él. Az alkohol a nagy barátja, meg a fenyegetőzés. Nem tudok vele mit kezdeni, segítséget nem fogad el, nem kér senkitől. "kihanemő" szindrómája van. Vannak jó napjai, vannak olyanok mint a pokol. Szerencsére messze lakom, de naponta 8-10-szer hív telefonon, hogy oldjak meg ilyen-olyan problémákat (főleg anyagi jellegűeket, amiket GYED-bőn nem egyszerű feladat). Sajnáltatja magát mindig, de nem változtat az életén úgy, hogy Neki is jó legyen.


Tudom, hogy nem ide tartozik ez az egész, de azt a tanácsot tudom adni neked is, mint a volt élettársának. Tovább kell lépni!!! Ha ő hülyeséget csinál, csinálja, magának csinálja, nem a te életedet teszi ezzel tönkre. Kaptál egy második esélyt, nem szabad elszalasztani. Beszélj a gyerekeiddel, hogy álljanak ki melletted, segítsenek, támogassanak, hátha így észhez tér a férjed. Fel kell neki ajánlani a segítséget, hogy ki tudjon mászni a gödörből, mert az alkoholizmus sajnos betegség, amitől segítség nélkül nem lehet megszabadulni.


Sok kitartást és erőt kívánunk mindannyiunknak, akik ilyen családban élünk!

2010. szept. 23. 13:35

Aki az öngyilkossággal fenyegetőzik,az vagy nem gondolja komolyan,és az is undorító érzelmi zsarolás,vagy komolyan gondolja és akkor is undorító,önző alak.Bár ez lejött a történetből.Ilyen alakkal csoda,hogy ennyi évig bírtad.

Felnőttek a gyerekek?Hány évesek?Ha már dolgoznak,akkor könnyebb.Ha tudod vidd őket magaddal.

Esetleg elköltözhetnél az új párodhoz.Ő mit mond?

Biztos tudna segíteni neked!Kell egy higgadt ember,aki kívülről látja a dolgaid,és segít,támogat.Remélem ez az új ember ilyen!

8. H.Ancsi (válaszként erre: 3. - Mágnes74)
2010. szept. 23. 13:35

szerintem éppen ideje, hogy elkezd élni az életed, az öngyilkossággal való fenyegetőzés pedig szánalmas, gyakorlatilag ez neked egy öngyilkosság, csak szép lassú. Én a helyedben nem várnék egy percet se, ő pedig csinálja ugy ahogy gondoloja, és ezt meg is mondanám neki.

sajnos segíteni csak te tudsz magadon és ez az egy életed van, lépj minél előbb

2010. szept. 23. 13:34
Ahogy leírtad: közlöd vele, hogy vége, elmégy. előtte mindent elrendeznék. Az öngyilkossággal való fenyegetés érzelmi zsarolás. Ezt csak a gyenge emberek teszik. Egy szál ruhában, egy havi fizetéssel a kézitáskában és a kisfiammal a nyakamban menekültem el a berendezett öröklakásból a szüleimhez az ország másik felébe.
2010. szept. 23. 13:34

Egyetlen kapcsolatot sem lehet lezárni úgy, h ne bántanánk meg vele valakit, de önzőnek kell lenni, különben soem szabadulsz!A férjed márcsak azért sem enged el önszántából, mert akkor nem lenne házvezetőnője és amúgy is képtelen elviselni a boldogságod.

A gyerekek már felnőttek nem?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook