Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem? fórum

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 29. 10:59
szerintem ez pont ide való:) [link]
20. andyka93 (válaszként erre: 18. - E27d5a6391)
2010. máj. 29. 10:57
Köszönöm,hát igen, már annyiszor elképzeltem hogy hogyan mondjam el neki mit is érzek, s nem tudom hogy melyik is a jó megoldás.
19. rexona
2010. máj. 29. 10:34
viccesen.
18. e27d5a6391 (válaszként erre: 1. - Andyka93)
2010. máj. 29. 10:33
nagyon szépek a verseid:)) te magad irtad le mit kell tenned,nem egyszerű de tisztán fogsz látni :)
17. andyka93 (válaszként erre: 16. - 9bbaa658f2)
2010. máj. 28. 21:09
Köszönöm, te legalább megláttad a verseim valódi lényegét:)
16. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 15. - Andyka93)
2010. máj. 28. 21:03
Nekem tetszenek a verseid.Komolyan,tele van érzéssel,érezni komolyan szerelmi átérzéssel íródtak meg,hát ez van.Nem vagyunk egyformák..Én egy szerelmes lány üzenetét olvastam benne.
15. andyka93 (válaszként erre: 14. - Puritan)
2010. máj. 28. 21:00

Nem tudok erre mit mondani, nem mindenkinek egyforma a nyelvi minősége, és nem neked kell véleményt alkotni róluk, én így látom a világot, és annak írtam ezeket a verseket, akit a legjobban szeretek. Nem egy nemzeti költő akarok lenni, csak érzem mit kell leírnom, s ha egyszer megpróbálkozol hogy leírd valakinek a legszebb gondolataidat, te is tedd közzé őket, s lássuk hogy a ,,közhelyes verseknél" tudsz e jobbat írni?

UI: jobban örültem volna egy biztatásnak vagy egy tanácsnak.

2010. máj. 28. 20:42

Sajnos a verseid közhelyesek és tele vannak helyesírási, fogalmazási hibákkal és fogalomzavaros képekkel.

Bocsánat az őszinteségért.

13. andyka93 (válaszként erre: 12. - VictorHUN)
2010. máj. 28. 20:10
Az az igazság hogy nagyon nem is beszéltünk komolyan soha, s teszik ez a verses ötlet:)
2010. máj. 28. 20:06
Pontosan tudja hogy te tetszel neki vagy csak úgy tudja hogy valaki beleszeretett? Beszéltetek egyszer valaha is? Ha abszolút nem ismeritek egymást akkor be kell dobni a női praktikákat amivel a fiú tudtára tudod adni azt hogy tetszel neki. Vagy "puska" címmel eljuttatni hozzá egyik versedet és utána biztos felkelted az érdeklődésedet és utána már ő fogja megtenni következő lépést és megy utána már magától. Ne légy szégyenlős és mindent bele :)
2010. máj. 28. 20:05
Bár az is igaz hogy ha oda megy egy lány a fiúhoz, annyira izgul, és benne van az is hogy a végén csalódott lesz.
2010. máj. 28. 20:02
Ne, de ne azzal kezdj, hogy szereted, hanem szerintem előbb csak hívd el valahova!
2010. máj. 28. 20:02
hétfőn ez legyen a legfontosabb elintéznivalód a suliban
8. Cottilady (válaszként erre: 6. - A ferj)
2010. máj. 28. 20:02
Egyetértek! :)
2010. máj. 28. 20:00
köszönöm az eddigi hasznos tanácsokat mindenkinek:)
2010. máj. 28. 19:57
figyelj, én faszi vagyok, ha idejönne egy lány és azt mondaná szeret, eszembe nem jutna kinevetni. ha ráadásul tetszene is, nem is gondolkodnék h találkozzam vele. menj oda hozzá amikor egyedül van és vágj bele. tuti sikered lesz.
5. andyka93 (válaszként erre: 3. - Cottilady)
2010. máj. 28. 19:57
köszi,igaz nagyon lírikus vagyok s ha majd oda jutok hogy tudok beszélni vele, akkor megpróbálom úgy hogy ne legyen nagyon eltúlozva:)
2010. máj. 28. 19:55

szia! szerintem az egyenes út a legtisztább. tedd meg és menny oda!ha elutasít a nyár majd gyógyít,de ha ő is vonzónak talál akkor a nyár egy csoda lesz!

hajrá!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 28. 19:49
Szia! Szerintem nem kell ezt túlvariálni, mondd el neki, amit érzel. Hidd el, hogy értékelni fogja, ha nem cifrázod túl az egész vallomást!:)
2010. máj. 28. 19:48
keresd meg valami közösségi oldalon és írjál neki ott, ha személyesen nem mered...
2010. máj. 28. 19:46

Segítséget szeretnék kérni. egy 17 éves lány vagyok, egy éve szerelmes lettem egy fiúba. Ő is egy idős velem, sőt egy suliba járunk, egy évfolyamba. Fél éve lassan tudom, hogy igazán mit is érzek, félek elmondani neki mindent. Pedig igazán furcsa dolgokat tettem, hogy közelében lehessek:) Ilyet azelőtt soha sem éreztem, és nincs is nagy tapasztalatom ebben. De hónapok óta félek a szemébe nézni, találkozni vele, hiszen először attól féltem, hogy megtudja, hogy kinevet, vagy megutál. De aztán az egyik barátnőm nem bírta nézni tétlen szenvedésem, és elmondta neki, hogy van egy lány, akinek tetszik és elszeretné kérni az email címét, ő ezt mondta rá ,, Nem, nem lehet igaz, belém senki sem lehet szerelmes”. Ettől kezdve még jobban belé szerettem, soha nem gondoltam volna, hogy valaki ennyire szerény is lehet, de utána sem mertem semmit sem lépni. S szinte nincsen olyan nap vagy óra, hogy ne gondoljak rá, annyi szerelmes verset írtam neki, sokat is sírok. Kevesen tudják, hogy mit érzek iránta, ők azt mondják, hogy mondjam el neki, beszéljek vele, hiszen itt lesz a nyár, nem fogom látni, és csak még jobban szenvedni fogok, és ha beszélek, vele legalább megtudom, mit gondol erről és könnyebb lesz minden. Kezdek elfáradni, és minden remény szerteszáll, egyre szomorúbb vagyok, és semmi sem számít már, csak hogy végre tudjon róla. Van még 2 hét a suliból, ennyi esélyem maradt csak, ha már végre elszántam magamat hogy elmondjam neki legnagyobb titkomat, nem akarok ekkora szerelemben itt maradni, és át szenvedni egy egész nyarat. De hogyan mondjam el neki, vagy legalább érdemes lenne, vagy jobb, ha nem is tud róla?

Kérlek mindenkit, aki tud, segítsen.Köszönöm.



Itt van a weboldalam a szerelmes verseimmel amiket írtam neki: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook