Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan mondjak nemet? fórum

Hogyan mondjak nemet? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. febr. 26. 12:06

Véleményem: a fenéket vagy túl az exen. Külöben nem agonizálnál itt, és nem JELENLEGI páromnak hívnád a szerelmed. Bocsi.

Amúgy az embernek egyszer csak el kell döntenie egy igen fontos kérdést: lábtörlő leszel vagy sem.

53. 39694c0c70 (válaszként erre: 52. - C1bd61610d)
2012. febr. 26. 11:45

Dehogy veszett el!

Éppen nemrégiben olvastam a megyei napilapban egy hasonló esetről.

Ott egy tag több, mint 100 misit tudott hasonlóan hiszékeny emberektől több részletben begyűjteni.

Őket még az se zavarta, hogy a szélhámos egy időre eltűnt. (Sitten ült)

Amikor kiszabadult, folytatta ott a dolgot és ismét adtak neki.

Ennek se lesz vége soha.

De ha valaki arra is szívesen dolgozna, hogy valakit eltartson, hát szíve joga.

Ha megnősül az ipse, esetleg gyerekek is lesznek, egyre többre lesz majd szükségük.

Nem árt felkötni a fehérneműt! :))

52. c1bd61610d (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. febr. 26. 10:37
Sehogy...elvesztél!
51. féknyom (válaszként erre: 43. - Brigitta2121)
2012. febr. 26. 07:04

Én -összegtől függően- szobrot is emeltetek neked.:)

Jó reggelt kívánok!

50. f354ed7a1e (válaszként erre: 43. - Brigitta2121)
2012. febr. 26. 06:59

úristen...


küld már el..

2012. febr. 26. 06:35
jó gyorsan
48. 39694c0c70 (válaszként erre: 47. - 25d4b44717)
2012. febr. 26. 01:05

Látom azért mindig akad (legalább egyetlen ember) akivel egyetértünk. :)

Csak azt nem tudom, miért nem tudok én összetalálkozni ilyen "adakozó" ilyen "jólelkű" emberekkel, akik imádják elszórni a pénzüket! :)

47. 25d4b44717 (válaszként erre: 43. - Brigitta2121)
2012. febr. 26. 00:59

Ekkora balekot ritkán látni.:-)

Tényleg vegyél fel neki néhány milcsit.

Kérd meg szépen hogy verjen meg jól,mert hiányzik.de min.törje el az egyik kezed.

A mostani párod meg sürgősen rugd ki.Mi az hogy nem utazik a pénzedre? És még megse alázott?Mikor azt úgy szereted.

Ha kell még tudok jobb tanácsot is privin:-)ki ne hagyd!!

46. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. febr. 25. 21:14

Szerintem meg a világért se mondjál nemet!

Még bármi jó kijöhet ebből a kapcsolatból.

Lehet, hogy játékgépezéshez kell a lé, mert "tuti nyerő módszere" van és így lesztek mindketten milliomosok. (Csak egy kis kezdő tőke kellene hozzá)

De számtalan tuti befektetés létezik még, pl. 1.6 milliót elküldeni Dubaiba, hogy részese lehess egy (most nem írom milyen) hálózatnak, ami ezentúl csak úgy döntené a lét! ("Mint pápai fésű a fejtetűt!")

De az is elképzelhető, hogy az eljegyzett menyasszony csak alibi, mert már készíti elő a ti boldogságotok valahol.

Egyszóval, inkább azt kérdezzed meg, hogy mennyi pénzre lenne szüksége!

Mostanában újra elég könnyű személyi kölcsönhöz jutni, így ez se lehet akadály, hogy 1-3 misit előlegezz a boldogságodért!

45. Lhara (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. febr. 25. 19:53

Mond azt, hogy nem.

Ha nem lenne elég neki ez a válasz, Írd le, hogy NEM és kérdezd meg, hogy melyik betűt nem érti.


Ennél több fáradtságot nem érdemel a dolog.

2012. febr. 25. 18:30

Nekem nem akarsz átutalni egy jelentős összeget?

Mellettem szól, hogy én nem is aláztalak meg !


Van másik barátod, semmi dolgod ezzel a f@sszal, aki most is csak kihasználni akar.

2012. febr. 25. 18:14
Igen, igen, olyanokat ir, hogy hercegnö, istennö, stb :DD De nem olvadok el, megirtam, hogy nem tudok adni :) Aztan irta, hogy nagyon kell neki, meg ilyenek, hoyg gondoljam àt bla bla... Szerintem egyszerüen csak hallotta hogy külföldön dolgozok, és azt gondolja hogy itt magatol terem a pénz... :/
2012. febr. 25. 17:12
kell*
2012. febr. 25. 17:11

Amúgy most lóvé kel neki békülne mi?:XD

Kicsit sem átlátszó:)

És el is van jegyezve...hát.. én baromi könnyen rávágnám,hogy húzzon el..és cső :D

40. f354ed7a1e (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. febr. 25. 17:10

Nagyon könnyen!


Simán NEM és kész! Tudj kemény is lenni..

2012. febr. 25. 16:31

Hát márpedig ne maradj hazugságban: végül is nem csaltad meg, csak nem voltál vele teljesen őszinte, egy teljesen más jellegű dologban. Ha szeret, tudni fogja, hogy a pénzzel kapcsolatos gyengeséged miatt beszéltél vele.


Kimorának amúgy igaza van: a párod legyen a legfontosabb tanácsadó, mi csak ismeretlen hozzászólói vagyunk a témának :)

2012. febr. 25. 16:21
Uhhh, ha a pàromnak elmondanàm h mit kért, akkor kiderülne h beszéltem vele... Durva lenne.. Utalok, csalodast okozni, de tudom, hogy ez késöbb megkönnyebbülést hoz... Mert ennek a pénznek van helye...
37. 2c8b615588 (válaszként erre: 33. - Brigitta2121)
2012. febr. 25. 16:21

Na akkor végleg itt a pont: ki nem fizetett számláid összegét (kamatostul) nem kölcsönkérő(i)dtől fogják számon kérni, hanem tőled.


Nagyon vigyázz, mert nagyon csúnya vége lehet ennek. Örülj,hogy még nem vagy rosszabb helyzetben (mert lehetnél).


És mindig az legyen előtted, hogy mindenekelőtt magadnak kell megfelelned, sose másnak. És elszámolással (erkölcsi elszámolással is, namcsak anyagival!) szintén magadnak tartozol.


"Tisztelt önmagad, ha azt akarod, mások is tiszteljenek!" - Baltasar Gracián

36. Edina_91 (válaszként erre: 34. - Brigitta2121)
2012. febr. 25. 16:19
hát igen, én se tudok nemet mondni, ha vkit szeretek, sőt igazából akkor az a legfontosabb h boldoggá tegyem őt... de muszáj néha keménynek lenni, ha már elhatároztuk magunkat, és vége...
35. Kimora (válaszként erre: 34. - Brigitta2121)
2012. febr. 25. 16:16
Mond el a párodnak is hogy mit kért az ex...ha ő áll melletted sokkal erősebb lennél egy támogatástól, mint a mi okos hozzászólásainktól, akiket nem is ismersz :)
2012. febr. 25. 16:11
Az elsö lépést megtettem, éS irtam neki, hogy nem adok :) Bar, megvallom lelkiismeret-furdalasom van... :/ pedi tudom, hogy nem kéne
33. Brigitta2121 (válaszként erre: 29. - 2c8b615588)
2012. febr. 25. 16:09
Nagyon köszönöm a kommented, ez igy van, soxor érzem hogy szinte mar automatikusan kötelességnek érzem adni... éppen a napokban szamoltam, hogy mennyit tudtam eddig sporolni: szinte semmit... és azt mondhatom el a mindennapjaimrol: hogy mindennel sporolok, szorakozni nem jarok, magamnak dolgokat nem veszek... szinte majdnem a 60%-at oda adtam ennek annak... arrol nme is beszélve, hogy a szamlaim meg nincs mind kifizetve...
32. b81fcd1219 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. febr. 25. 16:06

Úgy,hogy felemeled a telefont és nemet mondasz!


Nem is értem,hogy ezen mit gondolkodsz?


Ha valaki évekig tojik a fejedre és csak akkor jutsz eszébe ha lóvé kell,az szerintem ultra gáz.


A jelenlegi párod,akit elvileg szeretsz és tisztelsz,mit szól ahhoz,hogy az exedet pénzelnéd?

31. Kimora (válaszként erre: 28. - Brigitta2121)
2012. febr. 25. 16:05

No hát, akkor megválaszoltad a kérdést..nem is értem..van még kérdés? :)

Tehát a válaszod NEM...de szerintem annyit nem ér hogy válaszra méltasd, de főleg nem hogy ezen egyáltalán elgondolkozz. :)

Van saját életed, foglalkozz azzal és őt hagyd meg a saját életében.

Mindenkinek a saját gondja a legnagyobb, nem kell neked más terheit cipelni.

30. e438349773 (válaszként erre: 28. - Brigitta2121)
2012. febr. 25. 16:02
:O s meg ezekutan azon filozol h adj-e neki vagy sem? :( NEM!!!!
29. 2c8b615588 (válaszként erre: 24. - Brigitta2121)
2012. febr. 25. 16:01

Kezdd a telefonod lecserélésével :) És folytasd a személyiséged megváltoztatásával. Első lépésben paróka és napszemüveg :D


Na de viccet félre: kicsit módosítanék annyit,hogy a helyedben egy ideig senkinek nem adnék kölcsön. Mert most egy olyan kellemetlen szituációban vagy benne (már régóta), amin csak úgy fogsz tudni változtatni,hogy 180 fokos fordulatot veszel. Készülj fel rá,hogy sokan fognak utálni: természetesen az odaadásodra leginkább érdemtelenek fognak kígyót-békát kiabálni rád. De ne engedj.


Te most egy kicsit olyan vagy (remélem,nem bántalak meg ezzel), mint a szenvedélybetegek. Csak Te nem nótórius elvevő, hanem nótórius adakozó vagy. Csakhogy ez Téged fog tönkretenni,ha nem változtatsz, nem a kéregetőidet. És bizony ha nem változtatsz, akkor ez addig fog tartani,ameddig a pénzed. Ha halálodig jól keresel, akkor halálod napjáig. Kérdés, megéri-e ez neked? :)

28. Brigitta2121 (válaszként erre: 26. - Kimora)
2012. febr. 25. 16:00
Igen, teljesen jol latod! Altalaban az én problémaimat egyedül kell és mindig is kellett megoldanom ... Ebböl a szempontbol, hogy ö ott lett volna ha bajban vagyok, még enm gondolkoztam... de nem hiszem, egy évig enm érdekelte hogy élejk e vagy akarmi... Mikor irtam neki, vagy nem valaszolt, vagy egy nagyon bunko stilusban, megalazoan valaszolt... Pedig tényleg sosem voltam vele rossz..
27. Kimora (válaszként erre: 25. - Brigitta2121)
2012. febr. 25. 15:57

"Mint irtam, egy nagyon szép kapcsolatunk volt"


Leírtad...VOLT..nem köt már össze benneteket semmi...

26. Kimora
2012. febr. 25. 15:56

Ez tipikusan az az eset, ha baj van mindenki megtalál rádteszik a terheket, de ha Neked lenne szükséged valakire akkkor senki nem ér rá, nem hallgat meg.

Ismerős...

Ha fordítva lenne, szted a volt párod akár csak gondolati szinten is eljutott volna odáig hogy segítsen neked? Ugyan dehogy...a kérésed után befejezte volna veled a beszélgetést.

Ő tudta volna a választ...tudd Te is.

25. Brigitta2121 (válaszként erre: 23. - E438349773)
2012. febr. 25. 15:55
Mint irtam, egy nagyon szép kapcsolatunk volt, és ez vhol a szivemben van még, nagyon szerettem... De màr nem akarok semmit, ezt megmondtam neki, hogy eljegyezte a lànyt, nem tudnàm ugyanazt csinalni vele, mint amit ök... és a jelenlegi paromat semmiért senkiért nem bantanam meg...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook