Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan, melyik sportttal vagy diétával tudok mihamarabb lefogyni?Kérlek segítsetek... fórum

Hogyan, melyik sportttal vagy diétával tudok mihamarabb lefogyni?Kérlek segítsetek... (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 21. 21:27

A kardio típusú/zsíréető/edzésformáktól.

Ha túlsúlyos vagy,a tempós gyaloglással is lehet kezdeni,de a futás a tuti joker a dologban,teremben az ellipszis tréner,vagy futópad ,evező,bicaj/szabadban is/..minegyikból legalább egy óra..

6. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 5. - 9bc47feccc)
2009. aug. 21. 01:19
Ha a szorongastol lehetne fogyni, mar reg elfogytam volna.....
2008. aug. 24. 17:57
Szerintem ejtőernyőzzél,vagy a toronyugrás sem rossz,mire rászánod magad az ugrásra,kiizzadsz magadból több kilót,és nem kell futni,kínozni magadat,csak az első 20-25 ugrás okoz szorongást,aztán megszokod,addigra le is adod a felesleget.-))
2008. aug. 24. 17:54
Ne akarj hamar lefogyni. Abból jó nem sülhet ki. Legyena fogyás lassú, de tartós. Egyébként ötezer hasonló topic van, érdemes körülnézned :)
2008. aug. 24. 17:53
Ez jó kérdés. Várom én is a tanácsokat :)
2008. aug. 24. 17:53

aerobic(mindegy melyik fajta) persze teremben csinálva mert otthon nem ugy nyomja az ember, és 6 után nincs kaja, édesség csak délelőtt délután nuku sznhidrát.

Asszem olyasmi ez mint a norbi féle de nem tom pontosan.

30kg ot szedtem fel mind2terhességem alatt 55-85 és 3 hónappal szülés után nyoma se volt igy ahogy leirtam. ja elfelejtettem, napi 4 liter viz és 3 aerobik minden héten :-)

2008. aug. 24. 17:49
Hogyan, melyik sportttal vagy diétával tudok mihamarabb lefogyni?Kérlek segítsetek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook