Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lesz az emberből az, amivé válik? (I.) fórum

Hogyan lesz az emberből az, amivé válik? (I.) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan lesz az emberből az, amivé válik? (I.)

15. syria (válaszként erre: 14. - Lilimia)
2012. dec. 18. 15:55
S ő a szakmában dolgozik?
2012. dec. 18. 05:16
Bizony, hogy kicsi! :)
13. syria
2012. dec. 17. 15:43
Én a második "eresztésben" kezdtem. De nem lehetetlen, hogy egymásba botlottunk. :) Erre mondják: kicsi a világ.
2012. dec. 16. 20:58
Anyósom is az első évben kezdett progmaton az ELTE-n, szóval valószínűleg csoporttársak voltatok :)
11. syria (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2012. nov. 28. 16:43

Nekem meg ez tetszik: "Gerilla önéletrajz". :D


Ezek szerint nem sokan kíváncsiak rá. :(

10. syria (válaszként erre: 9. - Viki49)
2012. nov. 27. 21:42
Szerencse = mázli. Vagy nem? :)
9. Viki49 (válaszként erre: 7. - Syria)
2012. nov. 27. 21:07
Szerintem inkább mázli volt.
8. syria (válaszként erre: 6. - Jackie92)
2012. nov. 27. 17:52

Nem biztos, hogy sajnos! :)


Lehet, hogy valaki már az elején pályát téveszt, és jó, ha nem azt csinálja, amit megtanult.


Azért az a pár hozzászóló még nem mindenki. :D


Igen. Normális állást találni manapság szinte lehetetlen. Pedig óvé megígérte az 1 millió új munkahelyet. Csak azt felejtette el hozzátenni: közmunkásként. :(

7. syria (válaszként erre: 5. - Viki49)
2012. nov. 27. 17:36

Szerencsés vagy, hogy a munkanélküliség után kedvedre való állást találtál. :)


Munkaerőgazdákodás = igen.

Humánerőforrás manager = nem.

Ugyanis nem droidok vagyunk. Bár szerintem egyre inkább annak nézik, aki tisztességesen dolgozik.

2012. nov. 27. 07:50

Sajnos az emberből soha nem az lesz, aminek tanul. És manapság állást is nagyon nehéz találni.

De itt mindenki nagyon szép karriert futott be. Remélem nekem is így lesz. :)

5. Viki49 (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2012. nov. 27. 00:10

Én 20 évem keresztül munkaügyes voltam, imádtam a munkámat. Mindig is emberekkel akartam foglalkozni, mert egyben munkaerőgazdákodás is volt. Mostanság úgy hívják, hogy humánerőforrás manager (ez jobb?).

Aztán egy leányvállaltnál dolgoztam, a vállalatot tönkre-vitte az igazgatója, mert sikkasztott. Felszámolási eljárás kezdődött, melynek az lett a vége, hogy mindenki mehetett amerre látott e egy külön történet.

egy évig voltam munkanélküli + egy évig beteg depresszióval nagyon beteg.

A hirdetéseket folyamatosan bújtam, ám munkát nem találtam, pedig főiskolai végzettségem van.

már-már föladtam, amikor lehetőségem adódott egy SNI-s iskolában elhelyezkedni, mint iskolatitkár. Ekkor bekövetkezett a csoda.Ezt a munkám is imádtam, emberekkel és gyerekekkel foglalkozni, gondjaikat-bajaikat megoldani maga a gyönyörűség. Szóval megtaláltam az új szakmámat.

2012. nov. 26. 21:57

Ez jó:)

Gerilla önéletrajzokat írunk?

3. syria (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2012. nov. 26. 20:40

Köszönöm a hozzászólást.


Az utolsó mondatoddal kapcsolatban: sajnos nem mindenkinek sikerül váltania.

S nem biztos, hogy feltétlenül rajta múlik, hogy a nemszeretem munkát kell végeznie.

2012. nov. 26. 19:00

Mi a kérdés?

Iylen pályát futottál be , az vagy ami és szereted a munkádat

Hurrá!


Az a Consul gép elág fiatalocska

Apám még Continental-t kalapált és igencsak szerette volna ha humán vonalon tanulok tovább és persze megtanulom a gép-gyorsirást

Nem ment sehogysem

Villanyszrelő, később technikus lettem

Angol tanulás 4 év

Otthagytam az állami nagyvállalatot és voltam

villanyszerelő, pénztáros, könyvelő-segéd, kereskedelmi ügynök, szám.gép programozo még a DOS világban Clipper

Aztán munkanélküliség és a villanyszerelés mellet megtanultam a gipszkartonozást, lakatos/vasrács munkát és néhány mást, ezermester lettem

Az angolnak nagyon sokat köszönhetek, mert általa rengeteg melót kaptam, bár feketén


Ez lettem , amit tudok, amihez értek

Mindenkire szükség van az életben, egyik sem lehet meg más szakértelme nélkül

Én meg vagyok elégedve a "pályafutásommal"


HA valaki olyan munkát csinál amit nem szeret, az egy szenvedés, változtatni kell akkor

2012. nov. 26. 13:08
A cikk ötletét egy fórumkérdés adta: "Szereted a munkádat?" Kapásból azt válaszoltam, hogy nagyon.
És tényleg így van.
(Vagy mégsem?)
Milyen pályát futottam is be?

Kislány koromban gőzöm nem volt arról, hogy mi szeretnék lenni. Kézügyességem nem volt, a sportolással, zenével, tánccal sem ismertettek meg, tehát a sportolói, művészeti pálya lehetősége eleve kizárt volt.

Ugrás a teljes írásra: Hogyan lesz az emberből az, amivé válik? (I.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook