Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehetne teljesen életmódot váltani? fórum

Hogyan lehetne teljesen életmódot váltani? (beszélgetős fórum)


2008. dec. 25. 15:34

Sziasztok, akik életmódot szeretnének váltani!

Én is rajta vagyok a dolgon, részben sikerült is, de még nem teljes a lista.


Nő vagyok, s a nőktől olyan sok dolgot várnak el, amibe ő saját maga már alig fér bele...


Én ezen kezdtem el változtatni.

Jogom van napi 2 órát csak magammal foglalkozni, úgy, hogy mást ezzel ne akkadályozzak. Ez főleg sport. Az étkezést befolyásolhatják emésztési gondok is, tehát sosem ész nélkül.


Először fejben dől el minden. aztán némi szervezés...

2008. dec. 25. 11:08
Sziasztok! Sikerült a váltás? Ha nem most elhatározhatod hogyan tovább és az új évvel- új életmódot is lehet kezdeni. Elég erős vagy, hogy megtedd? Legyen szép napotok!
2008. szept. 29. 19:34
nekem csak annyiban kellene, hogy ne diétázzak folyton, hanem egészségesen étkezzek.Ne kmpányszerűen mozogjak, hanem rendszeresen....ez az elmúlt 30 -40 évben nem sikerült!
7. anyuca66 (válaszként erre: 6. - Saci49)
2008. szept. 29. 19:31
igaz. Csakhogy a bőrünkből nem tudunk kibújni. Sok mindenen változtathatunk, de nem könnyű. Sok benne a megszokás, is talán.
2008. szept. 28. 16:38
Igen, ha muszáj! Minden megvalósítható, ha az ember nagyon akarja.De nem biztos hogy boldogabb leszel! Egy bizonyos életmód összefügg a belső késztetéssel.Ha nem vagy elégedett mostani helyzeteddel, előbb adj magadban választ arra, hogy:MIÉRT NEM JÓ A MOSTANI HELYZETEM? Ha őszintén válaszolsz, meg is tudod valósítani, hogy jól érezd magad. Bízz magadban és a jó oldalát vedd észre mindennek. Lehet, hogy nem is olyan rossz a ROSSZ, mint amilyennek látszik!
2008. jún. 1. 18:57
A mostani helyzetemmel nem vagyok elégedett.
4. tryo
2008. máj. 29. 18:02
És, miért kellene váltanod ,ha megkérdezhetem?
3. julis11 (válaszként erre: 1. - Tryo)
2008. máj. 29. 17:50

Szia!

Én is erre készülök, ugy gondolom ha az ember igazán akar valamit az sikerül. Pozitivan kell hozzá állni. Sokszor viszont az anyagiak gátolnak, de azt is meg lehet oldani.

2008. máj. 29. 17:40
lehet és megvalósitható-de ahhoz folyamatosan előre kell nézned-és soha hátra.
1. tryo
2008. máj. 29. 17:32
Érdekelne ,hogy valakinek sikerült-e 100%-os életmódváltás az életében ----értsd ezen lakhely, munkahely ,váltás, egyéb.Megvalósítható ez???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook