Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehetne felkelteni az érdeklődését vagy veszett ügy? fórum

Hogyan lehetne felkelteni az érdeklődését vagy veszett ügy? (beszélgetős fórum)


2020. okt. 12. 03:31

Egy picit próbálj visszavenni. Lehet túl sok neki a munkán kívüli beszélgetés is. Ha félénk lenne, szerintem a Te kezdeményezésed már kicsit enyhítette volna. Általában minél jobban rájuk mászunk, annál jobban "eltávolodnak".

Hagyni kell neki egy kis teret, ha így, ebben a formában sem érdekled, jobb hagyni.

21. Mézes-Krémes (válaszként erre: 17. - Borian)
2020. okt. 9. 11:41

Én ezt nem értem. Le se szarja őt a kollégája. Nem kell neki, ennyire egyszerű. Felesleges belemagyarázni hogy béna, félénk, meg nárcisztikus. Nem, féltékeny se lesz, a pasik nem így működnek.


Semmit nem kell tenni, csak önkritikát gyakorolni, és elfogadni hogy nem kell neki. Tovább lépni.

2020. okt. 8. 23:03
Kérdezd meg ,hogy vonzódik-e hozzád? Egyértelmű kérdésre egyértelmű kell legyen a válasza.
19. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 8. 22:56

Ilyen a pici vonzalom ?

:)

18. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 8. 14:51
Nagyon és gyorsan. Olyan szekér után ne fuss amelyik nem vesz fel.
17. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 8. 09:13

Három eset lehetséges: vagy nem érdekled igazán, vagy nárcisztikus, aki gyűjti és versenyezteti a rajongókat, vagy borzasztóan béna és félénk.


Szerintem mindhárom gáz, de ha nagyon érdekel, még kipróbálhatod, amit már javasoltak, hogy eltűnsz kicsit, más pasikkal mutatkozol. Ha féltékeny lesz, talán van esélyed. De nem biztos, ha nárcisztikus.


A következő lépés, hogy veszel egy mély lélegzetet és elvágod a szálakat. Az első néhány hét nagyon nehéz lesz, de utána nevetni fogsz az egészen, pláne, ha találsz olyat, aki igazán téged akar.


Sok sikert!

2020. okt. 8. 08:45
Hát ha az nem keltette fel az érdeklődését hogy ezerszer ráírtál, hívogattad, mittudomén, akkor már nem nagyon fogja szerintem semmi. Ha érdekelnéd, már rég elhívott volna legalább egy kávéra, a leírtak alapján te minden kétséget kizáróan egyértelművé tetted a számára hogy téged érdekel. :D Szerintem amúgy nyugodtan elhívhatnád valami munkán kívüli programra. Akkor legalább tiszta vizet öntötök a pohárba, és ha visszautasít, talán neked is leesik a tantusz és sikerül békén hagynod. Vagy csak kiderül hogy a világ legfélénkebb pasija aki eddig rádírni sem mert, összejöttök és happy end. :)
2020. okt. 8. 04:00

Felnőtt emberek nem szoktak beszélgetni magukkal?


- hülyeséget csinálok?

- igen

- kell ez nekem?

- nem

- abbahagyjam?

- igen

- JÓ!

14. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 8. 00:49
Amíg nem tudod, hogy mik az esélyeid nála, addig felesleges kattogni! Addig tedd azt, amit a szíved diktál! Nagyon sok dolog lehet, ami miatt nem mutat érdeklődést! Nem biztos hogy veled van a baj! Tény, hogy annál rosszabb nincs, mint amikor valakiből harapófogóval kell kihúzni a dolgokat, de szerintem még ne add fel! Lehet, hogy egy kicsit nyitottabbá, célzottabbá kéne tenni a kommunikációt, nem feltétlenül "nyomulni"!
13. hpetra22 (válaszként erre: 10. - Scherlock)
2020. okt. 7. 22:42
De hát írta is már a FI: "Szerintem ez egyáltalán nem kölcsönös" Akkor megfordult a fejeben, amit írsz.
2020. okt. 7. 21:47
Próbálj másvalaki felé kacsintgatni. Ha érdekled, akkor erre majd lép vmit. Ha nem, akkor is jobban jársz.
2020. okt. 7. 21:45
Egy nőnek tudnia kell viselkedni ahhoz, hogy tiszteljék és felfigyeljenek rá, legyen szó magánéletről vagy éppen munkahelyi protokollról. A "nyomulás" határsértő magatartásforma, ami kellemetlen érzést kelt mindenkiben. Van olyan szitu, mikor nem érzi egy ember az arányokat, és lerohan mint egy buldózer. Ez viszont türelmetlenségre utal. ..és azt közvetíti ezzel a magatartással a másik fél felé, hogy, "nem kellek senki másnak, ezért minél gyorsabban muszáj összejönnöm veled", ez viszont rombolni fogja a renomét, és a vonzalmat is..
2020. okt. 7. 21:42
Gondolom, az meg se fordult a fejedben kedves FI, hogy a pasi nem akar tőled semmit.
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 21:34
Nem csodálkozom, hogy menekül előled. Ragadsz, mint a csiriz.
8. Ildi
2020. okt. 7. 21:17
Töröld le a Messengert. :)
2020. okt. 7. 21:08
Szerintem elég gáz, hogy "mindenhol ott vagy". Még ha egy picike érdeklődés is lett volna részéről, ezzel a nyomulással elfojtottad.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 21:02
Tusolj le.
5. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 21:02
Dekódolhatná a jeleket, ha egyértelműen küldted neki, ezek szerint tényleg nem veszi. Vagy próbál kulturáltan hárítani...
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. okt. 7. 20:59
Nem, teljesen egyedülálló!
2020. okt. 7. 20:59
Talán dolgozz a munkahelyeden.
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 20:58
Nős?
2020. okt. 7. 20:53

Mostanában egy picit vonzódni kezdtem az egyik munkatársamhoz, akivel közvetlenül együtt dolgozom.

Szerintem ez egyáltalán nem kölcsönös, amivel nem tudok mit kezdeni. El kell fogadni, hogy nem mindenki talál minket vonzónak, nincs meg köztünk a kémia. Jelen esetben: sajnos. 😁

Az az igazság, hogy talán túlságosan is egyértelmű jeleket küldök neki és lehet egyes emberek már sejtenek valamit. Ezt nyilván nem mondom ki, de féltékeny vagyok, vagy csak rossz érzésem van, ha más nőkkel beszélget. Próbálok mindig a kedvébe járni, segítek neki, mondvacsinált indokokkal felhívom, sokszor beszélgetünk messengeren, de mindig én vagyok az, aki ezeket a beszélgetéseket kezdeményezi.

Nem hülye, szerintem ennyiből még egy tapasztalatlan ember is rájön, hogy mi van a dolgok hátterében.

Olyan nehéz, hogy ne írjak neki, ne osszam meg vele a dolgokat, de nyilván nem érdekli mi van velem, ha nem kérdez, csak reagál.

Hogyan lehetne önuralmat gyakorolni? Mit csináljak? Nem akarom keresni, de meddig írok neki. Hiányzik, ha nem beszélgetünk, de felesleges időt pazarolni erre az eleve halálra ítélt “kapcsolatra”.

Hogyan verjem ki a fejemből?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook