Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet újraéleszteni egy kapcsolatot, ami elkezdett haldokolni? fórum

Hogyan lehet újraéleszteni egy kapcsolatot, ami elkezdett haldokolni? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 18. 19:21
Te semmibe nem nézed magad, totál megalázkodsz előtte! Lehet, hogy ő tett ilyenné, mert ezek a fajta pasik elhitetik a nőkkel, hogy még lábtörlőnek se jók, de sürgősen szabadulj meg tőle és tedd rendbe az önbizalmadat, mert amíg az nincs rendben, addig egyetlen pasi sem tud felnézni rád, ezért nem is lesznek beléd szerelmesek, legalábbis nem sokáig!!!
27. szabaduláska (válaszként erre: 1. - Kukla)
2015. márc. 18. 19:17
Na, a pszichopaták pont ilyen nőket keresnek, mint te, akit porig alázhatnak, manipulálhatnak és uralkodhatnak rajtuk. Nem tudom, hogy tőle milyen szeretet vársz?
2015. márc. 18. 03:18
sehogy,felejtsd el ezt a kapcsolatot s lepj tovabb!
2014. ápr. 1. 15:26
sok-sok közös, új programmal
24. kukla (válaszként erre: 23. - Vivvv)
2014. ápr. 1. 15:18
Köszi szépen:)
23. Vivvv (válaszként erre: 20. - Kukla)
2014. márc. 30. 21:16
Sok szerencset! Bar egy ilyen embert en messze elkerulnek a helyedben, de nem donthetunk helyetted. :)
22. kukla
2014. márc. 30. 20:50

Jó, tényleg elég gyenge lábakon áll, ezért tettem fel a kérdést.


Ha kiröhög (amúgy nem az a típus), akkor az is egy jelzés...majd elmondom, mi volt.

21. Sylvee12 (válaszként erre: 20. - Kukla)
2014. márc. 28. 16:29

"és üvölt, hogy zaklatom. Ma pedig azt mondta este, hogy nem hiányzom neki és jobb nélkülem. Azóta kis folyton "hanyatt hajnizik", meg a többi haverral van."


Én ezt már nem nevezném kapcsolatnak.

Ha meg ultimátumot adsz neki, vagy leüvölti a fejed, vagy kiröhög.

Hiányzik ez neked???

20. kukla
2014. márc. 28. 16:06

Most jutottam géphez és köszi mindenkinek, aki írt!!!

Végül arra jutottam, hogy leültetem és megkérdezem, hogy mit vár a kapcsolattól és tőlem. Ha csak gyávaságból ilyen,mert nem meri kitenni a szűrőmet és azt várja, hogy én lépjek, akkor egyértelmű...

Hanem, akkor ultimátumot adok neki: megváltozik és jobban tisztelt vagy ennyi...

2014. márc. 27. 17:39
Na kukla,ezt egy pasi írta neked....
18. kristo_f (válaszként erre: 1. - Kukla)
2014. márc. 27. 17:36

Társaságban alázott és más csajjal fetrengett?

Egy bunkó, lépj tovább még ha első időben nehéz is

A többire nem is kommentelek!

2014. márc. 27. 17:26
Mit szeretsz benne? Őszintén! Mik azok a tulajdonságai, ami miatt ennyire szereted és nem veszed észre h mit tesz veled? Ahogy már előttem is írták, el tudod képzelni vele a jövődet? Mi lenne ha egész életedben ez várna rád? És mitől változna meg? Ő még egy h.lyegyerek, aki csak bulizni és csajozni akar...csak az a gerinctelen dolog, h mindezt melletted teszi. Kívánom, h szálljon el a rózsaszín ködöd és vedd észre, h miben élsz valójában! Hiszem h van olyan férfi, aki a tenyerén hordozna és te lennél a mindene. Nem kellene sírnod miatta, nem lehúzna, hanem felemelne. Gondolkozz el!
16. Vivvv
2014. márc. 27. 15:05
Most mondhatnék rosszat a pasira, de Te vagy a hibás. Hagyod ezt? És még meg is "mentenéd" a kapcsolatot? Lábtörlőnek használ, ez egyértelmű. (Egyébként azért teszi, mert hagyod.) El tudnád képzelni mellette az életedet 30-40 év múlva? Te sem gondolhatod ezt komolyan. :)
15. vacsa (válaszként erre: 1. - Kukla)
2014. márc. 27. 14:58
Ne haragudj, de ez sosem volt kapcsolat. Nem szereted őt. Hidd el, ez nem szerelem. Ne pazarold az életed. Hidd el hogy jobbat érdemelsz, adj esélyt rá. Lapát, de gyorsan.
14. Sylvee12 (válaszként erre: 1. - Kukla)
2014. márc. 27. 14:55

Mit szeretnél ezen rendbe hozni?

Ez a pasi téged csak lábtörlőnek használ.

Egy percig sem fog komolyan venni.

Én a helyedben minden kapcsolatot megszakítanék vele.

2014. márc. 27. 14:48
Aminek a tüzét élesztgetni kell az nem éghető anyag.
12. f6390e6b9b (válaszként erre: 1. - Kukla)
2014. márc. 27. 12:24
Én már akkor elegánsan leléptem volna amikor lepihent hanyatt hajnival míg cigiért kajtatok.Ha akkor erre képes volt,mire hazaérsz a lakás minden m2-én legalább 5x.Komolyan,kell ez neked?Olyan fiatal vagy még.Keress olyat aki nem alárendel Téged hanem felemel!!!!
2014. márc. 27. 07:21

Rúgd ki a pecsába!!

Azt írod,hogy nem tudod megbocsátani,hogy mással kufircol....

Ez egy barom...de mivel nem szeretnél szakítani,akkor csak bújj hozzá egy kis simiért...biztos nagyon szeret,már csak azért is gondolom,mert hanyatt hajnival elvonult egy szobába,miközben te cigiért mentél.

2014. márc. 27. 07:20

Egy "ilyen" férfinak domina nő kellene......Aki jól megveri a bőrszíjjával és rátapos a tűsarkúval:D

Megérdemelné a tetű!Férfiként is ez a véleményem.

2014. márc. 27. 06:07
Ezek a dolgok nem fognak rendbe jönni. Máskor meg vigyázz, hogy ne kerülj ilyen alárendelt helyeztbe, mert ha nem állsz ki magadért, akkor előbb-utóbb lábtörlőnek fognak használni. Ezt azzal éred el, hogy folyton megalázkodsz, és (vissza)élnek ezzel.
2014. márc. 27. 05:56
Olvasd el Csernus A Nő című könyvét.
2014. márc. 27. 05:56

Ez egy s_ggfej, te meg h_lye, hogy még mellette vagy. Hagyd ott a fenébe! Nem látod, hogy nem szeret, csak gyáva kirakni téged?

Mire vársz? Az jobb lenne, ha egyszer hazamész, és nem lenne ott, vagy az ajtó előtt várna a holmid, mert beköltözött a helyedre egy új csaj?

2014. márc. 27. 05:53

Kell ez neked?


Felejtős szerintem.



Meg hát csak egy év volt, nem a világ!

2014. márc. 27. 05:34
Én azt hittem valami tipikus gond van. De ez egy barom, őrült. dobd ki. szerintem te nem szereted, de az érzelmeid függőségében állsz, aki ezt az egyensúlyi helyzetet elveszti, ha elhagyják. megértem, én is ilyen vagyok, de azért mindennek van határa!!! megalázott, megbántott százszor, ezerszer..mit akarsz ezen javitani? örülj ha vége lesz
2014. márc. 27. 05:10
Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni. Ez egy idióta. Neked kellene lépned. Minél hamarabb. Annyira felesleges lenne erőltetni a dolgot. Megcsal, mások előtt megaláz. Mi kell még ennél több?? Tedd ki vagy te költözz el. Te szeretfüggő vagy de ő meg egy s€ gg fej. Már bocsánat.
3. tamtamano (válaszként erre: 1. - Kukla)
2014. márc. 27. 05:03
Semmit! Tényleg ilyen életre vágysz! Nem fog megváltozni...Menekülj míg lehet!
2014. márc. 27. 02:15

amik kimaradtak:


1. együtt lakunk, lassan 1 éve

2. én 24 vagyok, ő 23 (de koravén)

2014. márc. 27. 02:09

A lényeg: nagyon szeretem ezt a fiút, de az elmúlt pár hónapban a kapcsolat kezd darabokra esni. Bármit megteszek, hogy újra működjön, de ugye kettőn áll a vásár...

A történet röviden: 1 évig együtt voltunk, már akkor is voltak viták, mert nagyon más a személyiségünk. Ő tipikus földhözragadt (mérnök) ember, én pedig idealista (bölcsész) vagyok. Aztán úgy féléve nagyon összejöttek a dolgaink és akkor kezdődtek el a gondok. Mivel ideges volt a bolhából is elefántot csinált (pl.kicsit jobban megpirult a kaja és dühtől tajtékzott). Mivel nagyon szeretem én türelmes (papucs) vagyok. Aztán elkezdett kritizálni, más nőkkel szembeállítani, akik "felül múltak". Végül kezdte megszabni milyen ruhát hordhatok és milyet nem. Ekkor már nálam is kezdett elszakadni a cérna...De még mindig elfojtottam a dolgokat. Szilveszter este törtem ki...

A házi buliban hozzám sem szólt, ami egy dolog, mert a barátainál voltunk és egész jól megtaláltam a magam társaságát. Végül elkezdett flörtölni "hanyatt hajnival", de erre sem szóltam semmit, mertpróbáltam figyelmen kívül hagyni. Aztán meglátta a kezemben a piát és nagyon lehordott mindenki előtt, hogy mit képzelek, le fogom járatni. Majd ment vissza "hanyatt hajnihoz". Én meg elmentem egy kisebb társasággal cigiért. Mire visszaértünk együtt találtam egy szobában, aminek csukva volt az ajtaja és egymáson feküdtek (ruhában). Nahhh ezen kiborultam, de nem hisztiztem, kedvesen elköszöntem még a csajtól is és pont.

Hazáig üvöltött velem, hogy miattam nem tud bulizni a haverokkal.

Őszinte leszek nem tudom neki megbocsájtani, hogy mással kufircol és még én vagyok a f... De mind1, ebből nem csináltam balhét, mert a csajnak ez a bevett szokása. Csak olyanra mászik rá, aki kapcsolatban van és sok-sok szakításnak volt már az okozója. (Gondoltam nem adom meg neki ezt az örömöt).

Azóta fagyos a hangulat köztünk.

Márciusban kijöttem külföldre tanulni 1 hónapra. Április elején jövök haza. Eleinte kíváncsi volt rám, érdekelte mi van velem, de most... 3napig nme tudok róla semmit. Tiszta ideg vagyok, mert nem tudom történt-e valami (soha sem lehet tudni) és üvölt, hogy zaklatom. Ma pedig azt mondta este, hogy nem hiányzom neki és jobb nélkülem. Azóta kis folyton "hanyatt hajnizik", meg a többi haverral van.

Nem várom tőle, hogy egész nap magába roskadva üljön otthon, de az most nagyon fájt.

Tudom, hogy az lenne ésszerű, ha szakítanék, de én nem szeretnék, mert szeretem és bízom benne, hogy valahogy újjá lehet éleszteni a dolgokat.


Jahh és végezetül. Ő egy nehéz természet, de én sem vagyok szent, mert szeretetfüggő vagyok. És ez hajlamossá tesz a "kiszipolyozásra". (ölelj meg. simiz csak egy kicsit. mond h szeretsz, stb.)Gondolom nekem ebből kell visszavennem, de ezen kívül: MIT TUDOK TENNI, HOGY RENDBE jöjjenek a dolgok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook