Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet túlélni a diétát?! fórum

Hogyan lehet túlélni a diétát?! (beszélgetős fórum)


2014. márc. 11. 21:38
EVÉSSEL.
2010. márc. 11. 20:52

Ezt annyira imádom, amikor nyit valaki egy fórumot, a másik hülye meg koptatja a billentyűzetet, hogy segítsen, a topicindító meg eltűnik.

Legalább annyit lehetne írni, hogy "bocs csajok, mennem kell, ne fárasszátok magatokat"


Magasak az igényem? Lehet....

7. needone (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2010. márc. 11. 17:46
Teljesen egyetértek Andival! Én most csinálom harmadszorra, és tényleg sima ügy :) Főleg ha a jobbnál-jobb gyümik még bejönnek! Huhú!!! Akkor még jobb lesz, és még könnyebb, ahogy melegszik az idő, kevesebbet is kívánsz majd enni. Ne a túlérésre hajts, hanem csináld a dolgod, és mellette pedig edd azokat a finomságokat, amiket amúgy is ennél, csak a napoknak megfelelően!
2010. márc. 11. 17:39

én már kétszer csináltam végig!!!

Szerintem nem gáz, ha van elég elszántság és akarat!!! Síma ügy!!!

2010. márc. 11. 17:39

Nincs ezzel a diétával semmi gond. Simán túl fogod élni. Többen túlélték már, köztük én is.

Tapasztalatom szerint az első 2, maximum 3 hét a rossz. Kb ennyi idő kell ahhoz, hogy kialakuljon, hogy mi az, amit az adott napokon nem csak ehetsz, de KEDVEL eszel. Ez nagyon fontos. Hogy ne érezd úgy, hogy muszájból eszed azt, amit azon a napon lehet.

Fel a fejjel. Kell a sikerhez a pozitív hozzáállás.

2010. márc. 11. 17:33
Én nyáron 4 hónapig diétáztam!Úgy lehet túlélni,hogy 2-3 hetente csinálsz egy csalónapot!;-)Akaraterő&kitartás+elszántság!!!
2010. márc. 11. 17:19

Szerintem is rossz a hozzáállás!

Csak erősnek kell lenni és akarni kell!

Menni fog az! Sok sikert és kitartást!

2. bige
2010. márc. 11. 17:14
a cím alapján nagyon rossz a hozzáállásod!:)
2010. márc. 11. 17:10
Március 3.-án kezdett valaki 90 napos diétát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook