Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet testvéremet ideiglenes lakcímről kijelenteni? Az én lakásomban van és ügyei miatt keresik, persze ő nincs is itthon? fórum

Hogyan lehet testvéremet ideiglenes lakcímről kijelenteni? Az én lakásomban van és ügyei miatt keresik, persze ő nincs is itthon? (tudásbázis kérdés)

2009. aug. 3. 15:18
Az ideigleneslakcim automatikusan megszünik 2év után.
2009. aug. 3. 15:18
Értem, akkor ez a meghatalmazás lesz a j megoldás szerintem.
2009. aug. 3. 15:15
Igen, vagy meghatalmazást kell vinni a tulajtól. Én is így jelentettem ki a lakás eladóját, mert "elfelejtett" kijelentkezni.
2009. aug. 3. 15:15
Köszike, rendes vagy
2009. aug. 3. 15:14
Van ún. kényszer-kijelentés, be kell menni az okmányirodába, és két tanú által igazolni kell, hogy nem él veled a testvéred. Mindenképpen érdeklődj ott! Gyorsan és egyszerűen lezajlik, ha szükségesnek érzed, tedd meg!
2009. aug. 3. 15:14
Nem a nevemen van a lakás, gondolom akkor a tulajnak kell menni.
2009. aug. 3. 15:13
Ha a te lakásod, akkor elmész az önkormányzathoz a tulajdoni lapoddal és ennyi. Kényszer kijelentés a neve.
2009. aug. 3. 15:12
Hogyan lehet testvéremet ideiglenes lakcímről kijelenteni? Az én lakásomban van és ügyei miatt keresik, persze ő nincs is itthon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook