Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet rövid, vastag lábbal élni? fórum

Hogyan lehet rövid, vastag lábbal élni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. gribedli*** (válaszként erre: 71. - Tehénajégen)
2013. dec. 16. 18:40

:DDDD


Tök jó! Szóval nem is nyakig láb, hanem szemig láb!


Viccen kivül, szerintem ha nagyon zavar, sose vedd le a magassarkút és meg van oldva! Sportcipőben meg ajánlom a Hogan Interactive cipőket, ezek belül egy 6 cm-es töltéssel rendelkeznek, ami kívül nem látszik, kívül olyan mintha 2 cm-es gumitalpa lenne, normalis sportcipő. Az olaszoknál nagyon divat mert cseles;))))

72. 25800e2d09 (válaszként erre: 70. - Tehénajégen)
2013. dec. 16. 07:19
Hidd el néha idegesítő mikor bámulnak... meg kapod a megjegyzéseket hogy melyik mit csinálna veled... és ennek sosem lesz vége.. .
71. tehénajégen (válaszként erre: 60. - Gribedli***)
2013. dec. 15. 21:47
Nekem a szememig ér el...
2013. dec. 15. 21:42

Igen, ma is láttam egy láb nélküli embert. De akkor is :(

A férfiakkal van a baj, nem a rövid vastag lábú nőkkel. Látom hogy milyen nők láttán folyik ki a szemük. Itt indul az összehasonlítás. Kapják be.

2013. dec. 15. 11:50
Vazze, legalább van!!!!! :-)
68. 25800e2d09 (válaszként erre: 66. - Gribedli***)
2013. dec. 14. 22:02
Köszi aranybogaram :-)
67. gribedli*** (válaszként erre: 63. - A0c1361e44)
2013. dec. 13. 23:06

3 cm? Az nem gaz! Cindy Crawford top model volt es neki sem eri be a lab hossza a maradekot:)


Ugy alapjaraton leginkabb az afrikaiaknak van hosszu labuk, es az araboknal is gyakori. A legrovidebb labuk pedig a kinaiaknak van es megsincs vele bajuk:)


A standard kaukazusi embereknel a leggyakrabban a lab hossza (szemeremdombig merve) epphogy beeri a szemeremdombtol a feje bubjaig de a legtobbeknek kb. Az orrukig vagy csak az allmagassagig. Es sok celeb ilyen, a kutya se szol nekik!


Az egyreszes hosszabbnak latszatja a labakat, igen, kozepen szelesit is, de attol fugg, mi a nagyobb problema? Az, hogy nincs darazsdereka vkinek, vagy az, hogy rovid a laba? Egyreszesekben van rengeteg olyan ami derekreszen erosebb anyagbol van es vekonyit. Sot, azok is optikailag vekonyabb derekat csinalnak, amiknek csak abbol all az "egyresz", hogy kozepen egy sav eltakarja a koldokot hosszaban fel a melltartoig

66. gribedli*** (válaszként erre: 64. - 25800e2d09)
2013. dec. 13. 22:57
Igen, mindjart gondoltam is rad, amikor leirtam azt a szot!:)
65. gribedli*** (válaszként erre: 62. - Tehénajégen)
2013. dec. 13. 22:56

:DDD


Ezt ugy ertettem, hogy meg alvaskor sem szabad levenni! Jo, zuhanyozas idejere leveheted;)

64. 25800e2d09 (válaszként erre: 60. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 20:52
No, akkor én kényelmesen hátradőlök a longilin? alakommal :-)
63. a0c1361e44 (válaszként erre: 60. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 20:43

Teljesen elkeserített, amit írtál:(

Rájöttem, hogy rövidek a lábaim, pedig eddig tök jól el voltam velük:)

kb. 3 cm a különbség...

Egyetértek veled! Tényleg a legjobb az egybe ruha, illetve az egyszínű alsó és felső. A fenék takarással nem értek egyet, mert ha szép, akkor bizony mutogatni kell:) Én sosem takarnám el a fenekemet, mert az a legjobb rajtam:) Persze nem is nadrág derékig érő felsőt veszek fel, hanem, amiben arányos vagyok, de a fenekem kint van. A bikinivel kapcsolatban sem értek egyet. Szülés után évekig hordtam egyrészest, mert azt gondoltam, hogy kövér vagyok. Az egyrészes fürdőruha összenyom és szélesít. A férjem meglepett egy bikinivel és azóta nem veszek fel egyrészest, mert arányosabb vagyok benne.


A csizmán csak mosolygok:) Nem létezik olyan csizma, ami összeérné a vádlimat, azaz ami feljönne, pedig annyira nem vastag a vádlim. Nekem csak boka csizmáim vannak, pedig a szocializmusba még kaptam hosszú szárú csizmát is.


Ja és még amit én teszek: sosem veszek fel bő felsőket vagy nagyon szűket, mindig v kivágású felsőt hordok és ciciket kicsit kirakom, így elvonom a lábaimról a figyelmet:))))

62. tehénajégen (válaszként erre: 60. - Gribedli***)
2013. dec. 13. 19:17

Nagyon köszönöm! :)

"magassarkuban aludnek a helyedben" - ezt is megfogadom.

2013. dec. 12. 10:39
pont úgy mint hosszú,vékonnyal.
2013. dec. 12. 09:39

Egyebkent mit nevezunk rovid labnak? Mert egy magas nonek is lehet rovid laba sajat magahoz kepest es egy alacsony nonek hosszu laba, a sajat aranyaihoz kepest.


A szemeremdombtol merve a foldig megmerhetjuk a labunk hosszat es elvileg az a szep, ha ez a tavolsag szinten a szemeremdombtol indulva, felfele merve teljesen eler a fejunk bubjaig. Ez egy longilin alak.


Ha nem er el a fejunk bubjaig, az sem jelenti azt, hogy feltetlen rovid a laba valakinek, mert a test kozeppontja a koldok magassagaban van, szoval onnan merve fele-fele, meg mindig a "human" aranyokat koveti a testunk, es meg mindig normalis. Mas kerdes, hogy ezt mai divat szerint mar rovid labnak nevezik. Tobb fronton kozelitenem meg:


1: bazira le kell fogyni, a vastag labat is edzeni kell csak kevesebbet enni

2: annyiszor ismetelni "jezuska" nevu gyakorlatot, amig bele nem gebedsz, naponta 2x is lehet, lenyeg, hogy rovid idon belul kialakuljon egy tipikus pucsitos tartas, mert a behuzott fenek is roviditi optikailag a labakat, szoval pucsits, mint allat!!:))))


Oltozkodesben: tilos kettevagni magadat, pl nadrag egy eluto szinu felsovel vagy szoknya egy eluto szinu felsovel, dzsekivel stb. Ez mind tilos, csakis egyberuha, illetve szuk nadrag fole egy egyberuha ami nagyon mini de epphogy eltakarja a feneket (igy nem tudni, hogy hol is vegzodik az a fenek:D). Ne vegyel fel soha ovet hozza, kovesse a tested vonalat a ruha, kis bolerot felvehetsz barmilyen egyberuhahoz.


Furdorucit csakis egyreszest, a bikini kettevag.


Cipo: magassarkuban aludnek a helyedben kb, szoval kerits egy kenyelmes magassarkut es felejtsd el a lapos cipoket, a nadrag alja takarja el a cipo sarkat, csak az orra latszodjon ki. Apropo nadrag: mivel a magas dereku naciban nagyobbnak latszik a fenek, ez is felejtos, szoval csak szuk naci es folotte ruha, ahogy elobb irtam.


Irisz irta elottem: cipo es harisnya egyszinu legyen, a kontraszt kettevagja a labat, az egyforma szin hosszabbitja. Tilos bokaszijas cipo. Csakis bebujos decolleté cipo, es csizma. Balettcipo tilos.

59. a0c1361e44 (válaszként erre: 57. - D2d5bb5db4)
2013. dec. 12. 09:20

A viszonylag csinos fájós lábakon és derékon, mozgással lehet segíteni, ahogy mindenen:)


Mindenkinek van valamije, amivel nem elégedett, ezzel meg kell tanulni együtt élni.

2013. dec. 12. 01:53
Rakd a nyakadba :D
2013. dec. 10. 10:42
Ó, hát ha nem fáj, nagyon jól. Mit szólnál viszonylag csinos lábhoz, amin külsőre semmi nem látszik, de 100 méter után fáj. És ugyanígy a derék is. Én vallom, a régi igazságot: Csak egészség legyen!
56. 27c72ee00a (válaszként erre: 55. - Tehénajégen)
2013. dec. 9. 12:01

Simán! Nagy löttyedt zacskók lesznek, és örülni fogsz a lábadnak! :DDD

Naaa??? :DDD

55. tehénajégen (válaszként erre: 40. - Lara1984)
2013. dec. 8. 23:02

Na bumm. Kit érdekel hogy fáj a hátad, a csöcs az legyen nagy csöcs :)


Nekem sem volt ezzel problémám. Amíg el nem kezdtem fogyni. Most kicsit puhábbak. És gondolom ez még rosszabb lesz.

54. tehénajégen (válaszként erre: 41. - Tündi anya)
2013. dec. 8. 23:00
Ezen mosolyogtam kicsit, de a probléma az probléma :)
53. andi6020 (válaszként erre: 51. - 25800e2d09)
2013. dec. 8. 22:22
Bizony ám :)
52. andi6020 (válaszként erre: 50. - Gyöngy:))
2013. dec. 8. 22:21

Nálam mindenki magasabb :D

Kivéve a lányom. De remélem utolér, sőt lehagy.


Egyébként sosem éreztem ennek hátrányát. Sőt.

51. 25800e2d09 (válaszként erre: 38. - Andi6020)
2013. dec. 8. 22:19
Majd' 30 centivel vagyok magasabb. :-D ám mondják hogy a jóból keveset adnak :-)
50. gyöngy:) (válaszként erre: 38. - Andi6020)
2013. dec. 8. 22:14
Jesszus!:) Az alsótagozatos lányom magasabb tőled, egyszerűen nem tudlak elképzelni!:)
2013. dec. 8. 21:30
ha nem zavar,akkor siman lehe, ha zavar,akkor pedig tegyel erte h ne legyen vastag
48. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Tehénajégen)
2013. dec. 8. 16:47

Vígan - akármeddig. Viszont nem fáj!

50-60- és megszokod!

47. a0c1361e44 (válaszként erre: 46. - A0c1361e44)
2013. dec. 8. 11:46
Ja és sport ezerrel, mert az egy dolog, hogy vaskos, de az emellett legyen formás és izmos, karcsú boka....
2013. dec. 8. 11:45

nem tudom, hogy milyen lehet a lábad. Az enyém nem rövid és nem is hosszú, de a vádlim kicsit vaskosabb a kelleténél. Nagyon jól eléldegélek vele:)

A lényeg: a cipő és a harisnya színe legyen egyforma, szoknya combközépig érjen, ha nem túl magas a cipőd sarka. Ha viszont jó magas sarkú cipőt veszel fel, akkor lehet térdig érő is a szoknya. Sose vegyél fel mintás harisnyát, illetve fehéret, halványkéket és a többi pasztellszínt. A szoknya csak enyhén bővülő lehet és a túl szűk sem előnyös. Tehát vegyünk egy egyenes vonalú szoknyát, amely alja mindkét oldalon kb. 2 cm-el szélesebb, mint a csípőnk. Nadrágnál fontos, hogy ne legyen tapadósan szűk a szára, legyen megfelelő hossza, a cipőnek mindig legyen sarka és a nadrág szára a cipő sarkának a közepéig minimum érjen, a legjobb, ha majd nem a földet söpri.

Most ennyi jutott eszembe:)

45. Akilah
2013. dec. 8. 11:42

stabilan :D nemtudom mert nincs vastag lábam..

miért vékony lábbal hogyan lehet?Gondolom nadrágban ellehet éldegélni vastag lábbal is.

2013. dec. 8. 11:11

Ahogy Kim Kardashian csinalja :)

Szerintem egesz jol megy neki, csinosan oltozkodik.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook