Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet pendrive-ra lementeni az a telefonszámokat? fórum

Hogyan lehet pendrive-ra lementeni az a telefonszámokat? (tudásbázis kérdés)


9. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Lea30)
2016. júl. 2. 16:31

Ha SIM-re mentetted, akkor ugy, ahogy mar irtak - uj teloba kartya be, es onnet mentheto.

Ha telefonra mentetted, akkor keress fel egy ugyfelszolgalatot, hatha ok tudnak segiteni.


Es a tovabbiakban ajanlom, hogy szinkronizald a kontaktlistadat valamilyen online szolgaltatassal - en gmailre mentem -, onnet ki tudod vezetni excelbe, es elmenteni pendrive-ra. De nem fog kelleni, mert ha uj telefont, SIm-et is veszel, csak szinkronizalod a fiokoddal, es ott lesznek a szamok :)

2016. jún. 26. 23:06
Nem tudom androidnál hogy van, de Windows és ios-nál, csak be kell jelentkezni a fiókba az új készülékkel és ott is vannak a telefonszámok.
7. aranylaz (válaszként erre: 6. - Aranylaz)
2016. jún. 26. 19:02
Meg...
6. aranylaz (válaszként erre: 1. - Lea30)
2016. jún. 26. 19:01
Mek kell oket jegyezni fejben. Ilyen egyszeru....:)
5. kristo_f (válaszként erre: 2. - Lea30)
2016. jún. 26. 14:15

Keritesz egy ugyaniyen telefont és átrakod a SIM kártyát, onnan már az adatkábellel oda mented ahova akarod

Az is lehet, nem vagyok biztos benne, hogy más Android készülékkel is működne ez a művelet

Persze a memóriába mentett te.számoknak annyi

De én mindig SIM-re mentem azokat

2016. jún. 26. 11:43

Sehogy!

NomNom jól mondja a többit.

2016. jún. 26. 11:14
Pendrive-re? Ilyenről még nem hallottam. Ha totál vége a telefonodnak, akkor csak a sim kártyán lévő számok maradtak meg, a többinek viszlát...
2016. jún. 26. 11:04
Teljesen "meghalt" az SAMSUNG GALAXY ACE 3 telefonom. Be sem lehet kapcsolni. Segítsetek kérlek, egyáltalán nem értek hozzá! Köszönöm!
2016. jún. 26. 10:55
Hogyan lehet pendrive-ra lementeni az a telefonszámokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook