Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet óvodát váltani? fórum

Hogyan lehet óvodát váltani? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 19. 08:57
köszönöm az infókat.:))
2009. okt. 18. 16:36
Először az új lakcímkártyát kell elintézni, mert arra szükség lesz a beíratásnál. A régi oviból ki, az újba be kell iratkozni, de a régiből hivatalosan akkor fogják kiírni, ha az újból átér a papír, hogy beíratták. Elvileg nem sok idő.
2009. okt. 18. 16:00

be kell menni a régi ovi vezetőjéhez és az új ovi vezetőjéhez és ők megmondják, hogy mit csinálj

hozzánk is most jött egy új gyerkőc, bár neki azért kellett a régi oviból eljönni, mert nem bírtak vele ott, és még az ottani óvónénik is féltek tőle

szóval a lényeg, a vezetőkkel kell ezt megbeszélni

2009. okt. 18. 15:54
Ez engem is érdekelne, mert én meg most költöztem el egy másik városba, és itt uj oviba kell járatni, csak azt nem tudom hogyan intézzek, vagy mit kell intézni. Mivel még lakcímileg a másik városban vagyunk, ...igy asszem nem lehet még az uj oviba íratni. De hál istennek beteg a KRisztián, így amugy sem megy oviba. Jövöhéten én megyek a régibe, és szólok az ovónőnek, egy két napig itthon marad szülői igazolással, és addig talán átíratjuk magunkat az uj helyre, és akkor szólok az uj helyen az ovónőnek, aki majd talán tud segíteni....
2009. okt. 18. 14:38
Szia. 5 nap alatt be kell íratni a másik oviba. A gyerekek hamar megszokják az új környezetet. MI is egy éve váltottunk, szerencsére minden rendeben ment.
2009. okt. 18. 14:34
Hogyan lehet óvodát váltani? Mivel jár? Mennyi idő? A gyereket mennyire viseli meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook