Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet otthon, fogyás után a bőrt feszessé tenni? fórum

Hogyan lehet otthon, fogyás után a bőrt feszessé tenni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. jún. 4. 21:26
Hasplasztikarol a velemenyem a hajam egnek all mikor latom,meg meselik ki mit mutet magan de nem is ez a gond hanem , hogy ezt 20-28 eves lanyok csinaljak es tulajdonkeppen ok nelkul mert azt megertem ha csunya muteti heg maradt,2gyereket szult vagy nagyon lefogyot es borfelesleg maradt de amikor azert mert apucinak van penze es arra lusta, hogy tornazzon es mar szegyenli a felesleget es a tetejeben a felesleg eszre sem veheto ez felhaborito.
51. 58f68708d1 (válaszként erre: 48. - Bernuska)
2007. jún. 3. 14:26

Szia.-))

nézz át hozzánk a hasplasztikás topicba,ott sok mindenre találsz már választ.

50. 0c97fbb607 (válaszként erre: 49. - E71af41436)
2007. jún. 1. 15:00
:))))))))!
2007. jún. 1. 14:41
a hátunkon kötni kell egy csomót :DDDDDD
2007. jún. 1. 14:31

Sziasztok!

Háát, nekem is elég csúnya a hasam, azonban én trehány is vagyok, elfelejtem kenni rendszeresn :(

Azonban van 1 jó módszer, lassú, de nekem bejött, amíg használtam: Avon Gránátalmás testradír (a körömkefe és dörzsikesztyű helyett) és A Clinical testformázó vagy a narancsbőr elleni zselé fóliában.... mint ahogyan alább is írta valaki :)


Mennyibe kerül kb.egy hasplasztika?

47. 58f68708d1 (válaszként erre: 46. - B362b37b2e)
2007. máj. 11. 12:59

Szia Panni))

az tök jó lehet))

nekem sajna olyan szinten kinyúlt a bőröm terhesség alatt,h plasztikám lesz.-amit viszont már alig várok...

46. b362b37b2e (válaszként erre: 45. - 58f68708d1)
2007. máj. 10. 17:42

Szia Pöfi.

A végeredmény az lett,hogy combokból,karokból 1-1 cm ment le,hasból 5 cm ezzel a krémmel.Nekem nagyon bejött!!!

45. 58f68708d1 (válaszként erre: 44. - B362b37b2e)
2007. ápr. 25. 22:59
Szia))de jó neked))rám egy egész kádnyi sem lenne elég.-oo(((((((
2007. ápr. 25. 13:57

Sziasztok.

Én kipróbáltam a clinians hasfesz.krémet.Látszik az eredménye és 1 cm ment le mindenhonnan,ahol kentem!

43. Rika1
2007. ápr. 23. 18:04
Én torna után a tusolásnál,egy körömkefével,vagy egy érdes tusi kesztyűvel szoktam dörzsölni a kritikus részeket.És hideg-meleg vizes zuhany felválltva.De arra nagyon kell vigyázzni,hogy a fogyás a tornával együtt történjen,így nem ereszkedik meg a bőr túlságosan.:)
42. szana
2007. ápr. 23. 18:00

sziasztok!

szandi vagyok és valahogy szeretném feszessé tenni a pocimat de lehetőleg még nyár előt...tudtok segíteni itthoni módszerekkel?

41. 8ef78160df (válaszként erre: 40. - Sizsu)
2007. márc. 15. 14:31
Akkor csak jó valamire az az őv, venni akartam, de mindenhol csak rosszat írtak róla
40. sizsu
2007. márc. 13. 11:15

Sziasztok! Most írtam egy szaunaöves fórumba evvel kapcsolatban. Nekem segít sokat. Gyerek és sok háj után nem úgy alakul a hasam bőre, mint régen. Átmásolom a módszert, mert annyira azért nem szeretek gépelni. :)


Igaz, hogy az van a használati utasításban, hogy ne krémezzük be a hasunkat, mert az mélyebbre juthat az övtől: én éppen ezért használom. Lement 4cm két hét alatt a hasamról és petyhüdt a bőröm. Dörzsölős forró fürdő után bekenem karcsúsító+narancsbőr elleni krémmel+fólia, majd az öv. JÓ!!! Nem fogyaszt, de feszesebb lesz egy kicsit a bőr. Ezt a masszőrömtől lestem el, a vendégeire ő is ilyet rak, amikor cellulitmasszázs után betekercselve fekszenek az "áldozatok". Nem karcsúsít magától, de a krémet tényleg nagyon mélyre eljuttatja....

És nem kerül egy óra 2500Ft-ba. A hatás meg, ha lelkiismeretesen leradírozod egy durva mosdókesztyűvel a bőrödet (jó pirosra), szerintem még jobb is.

2007. márc. 12. 14:03
Én tudom,hogy sokszor(majdnem mindig)csak p.sebész segíthet.Azzal is tisztában vagyok,hogy a párom olyannak szeret,amilyen vagyok!Amiért én ezt a kérdést föltettem,az,hogy én úgy gondolom,miellőtt szike alá kerülök(ha egyszer így döntenék),a magam kedvéért,az egészségem miatt mindent meg szeretnék tenni,amit sebész nélkül meg lehet.Örülök és hálás vagyok a sok jó tanácsért,tapasztalat-megosztásért!!!! :)Mivel most fogyogatok,tornázom,némi javulás látszik is a hasamon,és valamennyire már el is fogadtam magam.Lényeg:Ne gondoljátok,hogy nekem csak ekörül forog a világ.Csak azt látom,minden fórumon tök sok okosságot írtok,kiváncsi voltam/vagyok,ebben a témában mia véleményetek!
38. gkreka (válaszként erre: 5. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 10. 14:51
itt is koszi a segitseget Antea!
37. 58f68708d1 (válaszként erre: 36. - Daroki)
2007. márc. 10. 14:32

Xia))

én is hixek a dokimnak,m látom és már tapaxtalatom van benne h ez ami most "körülölel":-//,más nem gyógyítja,formázza stb.csak a xike))na meg a Jánosom ügyes kezei))))

Amúgy haxnáltam kencéket mdenfélét én is ,terhesség alatt is,mégis ien lett sajna.pedig annyira bíztam benne h megúxom....(((((mert ugye nem 1 leányálom ám 1 hasplaxtika!!

36. daroki
2007. márc. 10. 12:50

Sziasztok!


Az a helyzet nálam ezzel a plasztikai sebészes dologgal,hogy kénytelen vagyok hinni neki,mivel hiába használtam ilyen krémet,olyan olajat,olyan mintha nem használtam volna.Meg annyira felismertem magamon ezt a "kötényhas" problémát,tehát az egy dolog,hogy ő belőlem is esetleg pénzt akar kicsikarni,de sajnos jogosan:(

És jól írta PÖFI is,hogy nem minden sebész rögvest a műtétet javasolja,szerencsére itt is akadnak akik nem a pénzre hajtanak,hanem van bennük emberség is.Nálam sajna egyből ez a szitu,miért tanácsolt volna hülyeséget a krémek rendszeres használatával?Amit tapasztaltam csak,hogy nem volt száraz a bőröm.Ennyi:(

35. 58f68708d1 (válaszként erre: 14. - Beee2ff937)
2007. márc. 9. 22:14
xia))keresd skorpió74et a hasplaxtikás topicban ő tud dokit aki még talán segíthet az anyagiakon ha érted mire glok.
2007. márc. 9. 22:13
xiaxtok))pár xó..1.nem minden plaxtikai sebéx mja azt rögvest h -igen kérem ezt csak műtéttel lehet...2.akinek alapból oan a bőre h ha 1x kinyúlt xinte semmit nem húzódik vixxa bármit csináljon is,az hiába végez akár napi több xáz felülést,akkor sem fog az életben többet a BŐRE helxreállni((én tom m ezt csináltam.3.a zsírxövet közvetlen a bőr alatt van azt izom nem tartja((a hasfal izomzat megerősödhet a hasizom gyakxiktól,de a BŐR uo marad adott esetben.én 4 gyereket xültem,a 3.után 2,5 évvel v a plaxtikám,ezalatt az idő alatt fogytam 36kgt is.undorítóan néztem ki gasilag és én magam nem viseltem ki azt a nagyanyám keceléje kb 6kgos bőrt ami lógott rajtam oan xinten h a xemérem dombomat nem lehetett látni.tehettem bármit és amit lehetett mrg is tettem h ne műtét legyen higgyétek el!-hiába.1 értelmű h a műtét mellett döntöttem akkor és fogok most is,mivel 40évesen azért még xeretném jól érezni magam a bőrömbe))-kimenni strandra a kislányommal stb...aki hasonló adottságokkal rendelkezik az tudja igazán h mi ez a borzalom ami előttünk,köröttünk lóg-fityeg(((
33. Rika1
2007. márc. 9. 20:06
Az is nagyon fontos kérdés,hogy mennyiből indul el a fogyás.Ugye ha keveset fogyunk nyilván megoldható,mert ha a fogyás és a hasizom gyakorlatok párhuzamosak,van esély hogy feszesedik a hasfal,és visszahúzódás észlelhető.Ha viszont nagy a súlyveszteség akkor,már lötyögös lesz a has és semilyen torna nem segít:)
32. 8ef78160df (válaszként erre: 30. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 9. 19:55

ez valóban így van!


ha felüléseket csinálunk kisebbnek látszódik a hasunk, de ez csak azért van, mert az izom, "megtartja" a zsírt, nem hagyja úgy "előreesni", de ettől még ott van


Én így tudom, de én sem vagyok benne biztos

2007. márc. 9. 19:49
Minél izmosabb az ember teste, annál jobban égeti a zsírt.
2007. márc. 9. 19:22
A sport sajnos elszomorito, de allitolag nem segit a hason lerakodott zsirsejtjeinken. Gergoke irta le tobb helyen is, erdemes utana olvasni, nehogy en kapjak ezert, hogy ilyen kritikus helyeken, mint has vagy kar az edzes egyaltalan nem elegendo magaban, csak idetaval lehet ott csokkenteni a vastagsagot. A mozgas csak izmosit, nem fogyaszt. Egyebkent nem ertek hozza, de eleg logikusan hangzik. Ha zsieregto mozgasba kezdunk, az sem biztos, hogy onnan fogja leszedni.
29. beee2ff937 (válaszként erre: 28. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 9. 19:18
Persze, én sem úgy gondoltam:) Egyedül a hasra irányzott edzés segíthet valamelyest, de persze teljesen nem fog sosem helyrejönni:( Olyan már nem lesz az életben mint a terhességem előtt. Azért köszi!
28. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 25. - Beee2ff937)
2007. márc. 9. 19:14
Bevalik? Nem fogsz csodaszerre talalni, olyan nincs. Amire a bor maga nem kepes, azt semmi sem fogja rajta elo idezni. Olyan apolo szerek vannak, amik segitik a bort, nem nyomjak tele karos anyagokkal, hogy ujra egeszsegesen mukodjon. Szivesen elkuldom, amit a tobbieknek.
27. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 24. - B362b37b2e)
2007. márc. 9. 19:10
Nem egy hasfalon mulik, milyen ember vagy, vagy a tarsad hogyan nez rad. Ha teged ez nem zavar, akkor ne azert foglalkozz ezzel, mert neki biztosan jobban tetszene. O sem tokeletes, erre elore fogadast kotnek, ahogy senki sem.
26. Ekka
2007. márc. 9. 19:05

Sport... amúgy pedig szülés után az életben nem lesz olyan feszes hasfalad mint előtte.. max. plasztika..

A csoda-krémek meg... annak jó aki gyárja.. tömötebb lesz a pénztarija:)))

25. beee2ff937 (válaszként erre: 21. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 9. 18:54

Szia!

Megtennéd, hogy nekem is elküldöd? Hátha beválik!:) Előre is köszi!

24. b362b37b2e (válaszként erre: 20. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 9. 18:49
Igaz,de addig is csúfoska kissé.ár a férjem vigasztal,hogy nem zavarja,talán joan tetsene neki is,ha feszese lenne.Mindegy,majdcsakkialakul!
2007. márc. 9. 18:39
Bocs nem őrt akartam írni.Bőrt.Rossz a billentyűzet! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook