Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet otthon cézársalátát készíteni ezersziget öntettel? fórum

Hogyan lehet otthon cézársalátát készíteni ezersziget öntettel? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 28. 20:57
Én meg krumplisalátát szoktam csinálni zöldborsóból.
5. d@nu
2008. ápr. 15. 19:19

Cézár és ezersziget? Érdekes. :)


[link]

Itt olvashatsz egy receptet, de nem is igazán ez a lényeg, hanem a hozzászólások. Van közöttük minden, ezersziget öntet, cézár recept, és még egy kis vita is. :D Mindenesetre összeszedheted belőle, ami neked kell.

2008. ápr. 15. 18:34
Szia! de van olyan recept is amibe szardinia pasztát (vagy valami hasonlót) írnak! De a receptek között sok van fent, éppen én is ma keresgéltem közöttük:)
2008. ápr. 15. 18:28
nem kell rá ezersziget öntet
2008. ápr. 15. 17:41

Kategória: Saláták, öntetek

Hozzávalók: # 50 dkg csirkemell filé,

# fél fej saláta,

# 50 dkg uborka,

# 50 dkg paradicsom,

# 1 dl tejszín,

# 2 dl ezersziget salátaöntet

# 2 dl tejföl,

# kevés olívaolaj

# 10 dkg trappista sajt

# só, szárnyas fűszerkeverék

Elkészítés: A csirkemellfilét csíkokra vágjuk, sóval, szárnyas fűszerrel meghintjük, és 2 dkg olívaolajon átsütjük, majd egy kis víz hozzáadásával megpároljuk.

Közben a tányérok aljára teszünk 2-3 salátalevelet, a cikkekkre vágott paradicsomot, a csíkokra szelt uborkát.

Elosztjuk rajta a csirkehúst, és leöntjük a tejszínből, ezersziget salátaöntetből és tejfölből álló öntettel, melybe belekeverjük egy kevés olívaolajat és ízlés szerint egy kis sót. Tetejét reszelt sajttal megszórva azonnal fogyasztható.



DE csak be kell írni keresőbe...

2008. ápr. 15. 17:32
Hogyan lehet otthon cézársalátát készíteni ezersziget öntettel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook