Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? fórum

Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
794. Zizisicc (válaszként erre: 790. - Fruzsa003)
2008. okt. 28. 18:09
Hmmm. A felmérés szerint mi számít megcsalásnak?
793. coline
2008. okt. 28. 18:08

Ne akarjon senki "Megtartani" senkit! Aki menni akar, menjen!

Lesz más, aki megbecsül és értékel annyira, hogy ne csaljon meg!

2008. okt. 28. 17:16
Ha van valakije,én elgondolkodnék rajta,hogy meg akarom e tartani!!!
791. Szanka (válaszként erre: 790. - Fruzsa003)
2008. okt. 28. 17:11
Ez igen!
2008. okt. 28. 14:54
egy felmérés igazolja hogy a nők 55%-a megcsalja a párját míg a férfiak 45%-a....
2008. okt. 28. 10:34
Bennünk is megvan a vadászösztön:-) Hogy ne folyton offoljak, ha kiderülne hogy megcsal a párom, én azt hiszem elválnék. Túl sokszor nincs itthon, alig látja a gyermekét, mindig ketten vagyunk itthon a kicsivel . Sokszor este nyolckor van meeting, vagy hétvégéken is bemegy az irodába. Sokat dolgozik, de ha kiderülne hogy mindeközben valahol máshol mással randizgat háááát.... Elválni azért válnék el, mert a saját gyermekétől vette el az időt, és volt fontosabb az a másik valaki, mint a gyermekével töltött idő, ezért maradt le az első mosolyáról, az első felüléséről, az első lépteiről, az első kimondott szaváról, és a sok vele töltött élményről. Ez fájna a legjobban.
788. Humor Helga (válaszként erre: 787. - Angelika123)
2008. okt. 28. 10:22
azt gondolom h ha a nők kevésbé lépnek félre(ha ez így van...bár én ezt kétlem, de mindegy...) akkor az csak azért lehet mert bennük nincs meg a vadászösztön.
2008. okt. 28. 10:20
Olyan könnyű kimondani, ha valakit megcsalnak a másik fél hibája is, meg biztos elhanyagoltad, biztos nem voltál lelkitárs, biztos olyanra vágyott amit tőled nem kapott meg. Én is ezt gondoltam anno 4 -5 évvel ezelőtt, amikor előfordult , hogy nős pasik próbálkoztak be nálam .Én hülye még sajnáltam is szegényeket amikor jöttek a szokásos szöveggel hogy van feleségem, de nem vagyunk jóban, nincs szex, nem is foglalkozik velem... Mind mind alibiduma, hogy saját magát nyugtassa a tervezett megcsalás okozta lelkiismeretfurdalás miatt. Senki nem várhatja hogy egy kapcsolat ugyanolyan fényben ragyogjon az ötödik, tizedik , huszadik évfordulón is. Átalakul... Valaki tud ezzel együtt élni, és békében szeretetben élni holtomiglan- holtodiglan, valakinek pedig hiányozni kezd a tűz, a lángolás, a mindenben más. Mindenkit un valaki, férfi-nőt, nő férfit, csak a nők kevésbé lépnek félre...
786. Humor Helga (válaszként erre: 785. - 707655fba1)
2008. okt. 28. 10:00

én se akarok....:)


nem bírom a kötöttséget? és ki akarja "megkötni"???


na de mindegy....sztem könnyebb a másikba megtalálni a hibát....

785. 707655fba1 (válaszként erre: 784. - Humor Helga)
2008. okt. 28. 09:45

Nem vitatkozni akarok, debizony, hogy van olyan!

A miértre sokszor ilyen válaszok vannak:

"nem tudom miért tettem", "nem éltem ki magam", "szabadságra vágytam", "nem bírom a kötöttséget"...

784. Humor Helga (válaszként erre: 783. - 707655fba1)
2008. okt. 28. 09:15
igen mert továbbra is tartom azt h mindenhez két ember kell....sztem ha valakit megcsalnak az igenis az Ő hibája IS, mert azt gondolom h olyan nincs h valaki mindent megad a párjának és a másik meg "csak úgy" kedvtelésből megcsalja...
783. 707655fba1 (válaszként erre: 782. - Humor Helga)
2008. okt. 28. 09:11
Bocsi, akkor félreértettem. Pláne, hogy vadcicus üzijére reagáltál.
782. Humor Helga (válaszként erre: 781. - 707655fba1)
2008. okt. 28. 09:07

nem ezt mondtam....


nem is azt mondtam h az a fél a hibás akit megcsalnak csak annyit h igenis kettőn múlik az egész persze értelemszerűen vannak olyan szituk amikor az egyiken jóval több múlik mint a másikon....


De tudom milyen érzés...az exem végig csalt a volt nőjével...akkor fájt...megbocsájtottam neki....azaz nem maradtunk együtt....de már feleslegesnek érzem h haragudjak Rá!

781. 707655fba1 (válaszként erre: 780. - Humor Helga)
2008. okt. 28. 08:55

Kívánom neked, soha ne ismerd meg milyen érzés megcsaltnak lenni!

Ha mégis megtörténne, akkor gondolom Te magadban fogod először keresni a hibát!?

780. Humor Helga (válaszként erre: 779. - Vadcicus)
2008. okt. 28. 08:43
Én azt gondolom h a kapcsolatban mindenhez két ember kell....így a megcsaláshoz is....(kettő,értem ezalatt nem a másik nőre gondolok)
2008. okt. 28. 08:40
AKI még nem volt ilyen szituációban, az könnyen mondja, hogy nem bocsátana meg. Az én férjem is lebukott. Én elég hangosan kikeltem magamból, kiadtam a gőzt. Volt tányér reptetés meg minden , ami a kezembe került.Szerencsére a gyerekek a nagyiéknál voltak. Térden állva könyörgött. Megbocsátottam, mert szeretem. Mi szoktunk beszélgetni, mindig meghallgattam és meghallgatom. A szex terén minden rendeben, mert elég vállalkozó kedvűek vagyunk és megbeszéljük, hogy a másik mit is akar. Tehát NEM volt jele, hogy baj lenne, és nem is volt. Nem volt, csak flört és én el is hiszem. Kedves Castellina, remélem sose fogod megtudni, milyen érzés ez. Hidd el a feleség nem mindig tehet róla, sőt!
2008. okt. 27. 19:54
megtartani?
777. Castellina (válaszként erre: 776. - Szanka)
2008. okt. 26. 20:23
A nők képesek áldozatot hozni, lemondani a gyerekei ért. De a pasik többsége? Ahhoz túlságosan egoisták.
776. Szanka (válaszként erre: 771. - Wanda8)
2008. okt. 26. 19:34

És a párod megadott neked mindent?

Mintha mindenhonnan csak az jönne le, hogy a nő nem ad meg mindent... és a férfiak? Miért könnyebb másfelé nyitniuk?

775. Kalmár Edit (válaszként erre: 766. - Erikpipi)
2008. okt. 26. 19:34
kösz, ez jól esett!
2008. okt. 26. 18:56
Ha a férjed úgy érezte, hogy elhanyagoltad, akkor mégsem tettél meg mindent. Az egy dolog, hogy lehet, hogy te úgy érezted, hogy mindent megadsz neki, de ezt nem biztos, hogy ő is úgy látja. A baj az, hogy a férfiak büszkék, és nem mernek ilyesmiről beszélni. nem árt a kommunikáció. Esteleg időnként megkérdezni: Drágám, minden rendben? Szeretnél valamin változtatni? Te hogy látod a dolgunkat? Nekem volt egy nőismerősöm, aki egy időben (mondjuk ki) kurvaként kereste a pénzt. és neki volt egy meglepő tapasztalata: a férfiak sok esetben nem a szex hiányzik, hanem egy kiadós beszélgetés, a lelkitárs.
773. Castellina (válaszként erre: 772. - Castellina)
2008. okt. 26. 18:51
Bocsi, most olvasom vissza.
772. Castellina (válaszként erre: 771. - Wanda8)
2008. okt. 26. 18:49
Ő mit válaszolt? Mi hiányzott neki?
771. wanda8
2008. okt. 26. 18:46
Megelőzés?Mindent megpróbáltam.Két pici gyerekünk van,mellette a vállalkozásba is segítek neki,mellette tanulok,háztartást ellátom!Mind e mellett kedveskedtem neki,romantikus vacsorával,a gyerekekre a nagyszülők vigyáztak,moziba mentünk.JAh és az ágyba is mindent megtettem.tehát rendszeresen éltünk nemi életet!Mit ronthattam el mégis?
2008. okt. 26. 18:31
Én a megelőzésre tenném a hagsúlyt.
769. wanda8
2008. okt. 26. 18:14

Sajnos az én férjem is lebukott.Akkor én nem akartam megtartani.Kinyitottam az ajtót és azt mondtam válasszon:családja vagy a nője?!Maradt!De megváltozott a kapcsolatunk,pedig nagyon igyekezik,hogy visszaszerezze a bizalmam,ami nehéz lesz!

Ő azért lépett félre,állitólag szex nem volt,csak találkozgattak és beszélgettek,mert én elhanyagoltam.Ha így is lett volna,miért nem szólt?

768. o.andi
2008. okt. 26. 18:01

Nem tudom érdemes-e megtartani ha van valakije...ugy érzem ő már akkor választott,és az nem Te vagy sajnos:-(

szerinted érdemes erölködnöd?

2008. okt. 26. 17:59
ha van neki valakije akkor minek megtartani?menjen az utjára,úgy vágnám ki ahogy illik,neámmá még én pitizzek,
2008. okt. 26. 16:57

"Az idegességtől 9 kilót fogytam, aminek örülök, de nem ilyen áron kellett volna leadnom."

Meg nem októberben, még tavasszal!:DD

bocsi.

2008. okt. 25. 21:39

Az én esetemben kb. 2-3 hete a szemem, fülem hallatára bukott le a párom. Elakartam válni, kiakartam lépni az életéből és rájöttem, hogy nem, nem, nem, nem azért küzdöttem/tünk, hogy semmivé váljon az eddig felépített életünk. Hiszen tudom, hogy szeret és én is, tudom ez hülyén hangzik, de így van.


Azt viszont tudni kell, hogy semmi szex, kézfogás, csók nem volt. Ez ezer százalék, egyszerűen csak szimpátia volt köztük. A párom 58 éves elmúlt és szerintem kapuzárási pánikba esett. Megbocsátottam, de éreztetem Vele idönként, hogy mélységesen megbántott és már nem tudok úgy megbízni benne, mint előtte. Vagy rosszul teszem??????


Az idegességtől 9 kilót fogytam, aminek örülök, de nem ilyen áron kellett volna leadnom.


Nem is olyan régen volt egy kérdés itt a Hoxán, hogy mit csinálnál, ha a párod...! Hát én gondolkozás nélkül rögtön válaszoltam, hogy nem nem és nem. Bizony aki nem esett át ilyen szitun az nem is tudja, hogy milyen érzés. Mérlegelni kell a dolgokat.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook