Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? fórum

Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
824. moncsa70 (válaszként erre: 823. - Törpilla007)
2010. aug. 6. 19:24
Na engem már elítéltek sokan....de így alakult. Bár én a szeretőből időközben a társává lettem, de nagyon nehéz, küzdelmes időszak volt. Mindenesetre megérte!!!
2010. aug. 5. 20:03

Sokan fognak elítélni, tudom, de akkor sem én vagyok a hibás.Szerető lettem.


A férj már hosszú időn keresztül gondolkodik azon, hogy lép, de mindig reménykedik, hátha jobb lesz. De sajnos nem. Annyira elege lett az otthoni dolgokból, hogy mindennap állandó veszekedések vannak, a legapróbb dolgokba is bele tud kötni a drága asszonypajtás. Érthető, ha elege lett, senki sem szeretne, úgy hazamenni a napi hosszú robot után, hogy "na már megint mibe fog belekötni, mert bármit csinálok,neki nem jó, úgyse".

Hozzátartozik a történethez, hogy van 1 kisgyereke.

Elszeretni nem akarom, a család egységét nem akarom tönkretenni.Én csupán megadom neki mindazt a törődést, odafigyelést és gyengédséget, amit otthol nem kap meg.

2010. ápr. 6. 18:09

Miert kell megtartani egy ferjet,ha tudod hogy masfele jar?


-velemenyem; valami nincs rendben a ferj-feleseg kozt,ezt meg lehet beszelni es lehet orvosolni.

-kicsapongo;ferj-feleseg,ebben az esetben jobb mielobb rendezni a helyzetet


en nem vagyok egy feltekeny tipus,ha valaki megakar csalni ha porazon fogja tartani az ember akkor is megcsinalja amit akar.

821. gabcsyka (válaszként erre: 814. - 3cf80f2b78)
2009. máj. 27. 22:04
Egyetértek!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. márc. 6. 12:48
Általánosságban, az ilyen kérdésekre soha nem lehet konkrét választ adni. Minden helyzet más, minden ember más és más, ennek folytán a válasz is nagyon eltérő. És a választ igazából csak a kérdező tudhatja. Legalábbis neki kell eldönteni.
819. Delete (válaszként erre: 818. - Kkrisztina76)
2009. márc. 5. 20:43
Szerintem a kérdésedben van a válasz. Csak a valakid után érdemes futni! Ha szereted mindent megér a közelsége, és érdemes küzdeni harcolni érte.
2009. jan. 27. 21:22
Ha van valakije, érdemes egyáltalán futni utána?
817. Csipkerózsika (válaszként erre: 798. - Vadcicus)
2009. jan. 27. 21:21

Ha nem feküdt le vele, akkor mi az ami megtesz majd másodszor is...? Ezt nem értem.

A nőciről nem kell ítéletet mondani, nyilván rég tönkrement az ő házassága (is).

De ha a férjed járt hozzá, nyilván megkapott tőle valamit, amit odahaza nem. És ha nem feküdt le vele, akkor ez nem a szex... Talán épp az érzelmi közelség, a megértés, vagy a megbecsülés. Nem hiszem el, hogy nem volt semmi jel.

816. Csipkerózsika (válaszként erre: 803. - Vemalsar)
2009. jan. 27. 21:16
Igazad van, nem ezzel kezdik. A megcsalás megtörténtekor már régesrég nem működik jól, vagy épp sehogy egy házasság. De ezt MINDKÉT félnek észre kellene vennie...
2009. jan. 27. 21:13
Ha már van valakije, akkor a kapcsolat nem jól működik, vagy nem is működik. Erről kéne leülni beszélgetni szerintem.
2009. jan. 27. 20:31
Én nem tartanám meg,menjen,ha menni akar!!!
813. 00daeee455 (válaszként erre: 812. - Csutika100)
2008. dec. 30. 08:51

Csatlakozom.

Kedveskedj neki pl. kedvenc kajájával, az ágyban, stb...

Aztán, ha ezekre nincs pozitív reakció, akkor hagyd el.

2008. dec. 30. 08:34

Ha csak azért kandikál más felé mert otthon unalmas, akkor váltosztass magadon és hóditd vissza.

De ha a vérében van az eljárkálás, nem sokat tudsz tenni.

2008. dec. 30. 07:59
Én a lelkiismeretére hatnék.
810. Betty's
2008. dec. 30. 07:50
Nem kell megtartani,mert ha 1x megcsinálta,akkor ezután mindig megteszi,igy vannak a férfiak beprogramozva :-((( hajtja őket az ösztön :-(((
809. subaru88 (válaszként erre: 803. - Vemalsar)
2008. dec. 30. 05:46

Kedves Vemalsar!

Nem lehet hogy ezeket a gondokat már megpróbálták megbeszélni, csak süket fülekre találtak?

808. subaru88 (válaszként erre: 807. - 87dcc92a81)
2008. dec. 30. 05:45
Így igaz! Nem lehet hogy elfelejtetted a házasság nem a vásárlásról, gyereknevelésről szól? A férjed is ott van akibe beleszerettél annak idején.
2008. dec. 30. 00:57

"Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije?"->egyszerű.

Nyújtsd neki azt, amit az a Másik adni tud.Néha elég annak a fele is. A gond az, hogy a tizedét sem kapja, ezért néz más felé.

806. 00daeee455 (válaszként erre: 805. - Vemalsar)
2008. dec. 6. 21:28

Nem tudom, sok oka lehet annak, hogy valaki miért nem akar válni.

De szerintem igazad van.

Hát itt mindenki máshol vigasztalódott. De legalább vigasztalódtak.

805. Vemalsar (válaszként erre: 804. - 00daeee455)
2008. dec. 6. 21:16
Nem tudom, ha nem tudta megbeszélni, miért nem akart válni? Egy rossz kapcsolatban nem jó lenni...akinek gyerekei is vannak, talán nehezen lép, de nekik sem jó egy rosszul működő boldogtalan családban felnőni, ha az embernek lépnie kell, akkor merjen lépni. Sajnos én is tapasztaltam, milyen az, amikor egy pocsék házasságot megpróbálnak megmenteni a gyerekek miatt, de egy szeretet és béke nélküli családra senki sem vágyik.
804. 00daeee455 (válaszként erre: 803. - Vemalsar)
2008. dec. 6. 21:13
Én már hallottam olyanról, hogy az egyik sikertelenül próbálta megbeszélni, válni nem akart, így másnál vigasztalódott.
2008. dec. 6. 21:05

Azokkal értek egyet, akik azt írták, akinek már van valakije, azt nem biztos hogy érdemes megtartani.

A megcsalásról általánosságban: ösztönei mindenkinek vannak, de attól vagyunk emberek, hogy ezeken felül tudunk emelkedni, szerintem megcsalásnál nincs mentség egyik részről sem. Ha gondja van valamelyik félnek, akkor azt hozza fel és legyen megbeszélve, nem valaki mással kell vígasztalódni, szerintem. Aki rendben akarja tudni a kapcsolatát, az nem ezzel kezdi.

802. 00daeee455 (válaszként erre: 801. - Alfoldi13)
2008. dec. 6. 20:56

szeretettel... Hm...?

Nem tudom.

Konkrétabban? Mit csináljon a feleség, hogy esetleg ne rátelepedésnek tűnjön ez a szeretet?

Mert pl. hozzábújás, apró meglepi, stb is lehet inkább zavaró.

2008. dec. 6. 20:52
hát talán szeretettel..de nem biztos de egyedüli jó tip másoknak...
800. bc43f2e52e (válaszként erre: 793. - Coline)
2008. okt. 29. 08:48
Én is azt hittem.De egyszer sem jött be,vagy csak nekem jár az összes csalfa ember.
799. bc43f2e52e (válaszként erre: 796. - F39a34943d)
2008. okt. 29. 08:46
Szia teljes mértékben igazad van,én igazán mindent megteszek és megtettem akedvesemért,éjjel nappal amikor amit ahányszor és ahogyan ohajtotta.Nem csak szexre gondolok,bármire hiszen imádom,ás mégis félre kellet mennie.Ez miért volt nem értem a mai napig sem de ö sem.Akkot miért ez itt fog lebegni elöttem.Tehát ha egy pasi vagy egy nö mással akar szexeszlni igy ugy is megteszi ha nincs elégakarat ereje hüségesnek maradni.
2008. okt. 29. 08:35
Nem értek veletek egyet! 15 éve vagyunk házasok. Nem volt semmi jel!!! Nem kötöttem mega kezét, hagytam, hogy legyen külön program is. NEM VOLTAM SOSE FÉLTÉKENY!! Ő annál inkább. Tudja, ha menni akarna, mehetne. De ő szeret, és ezt mindennap bizonyítja. A gyerekekért rajong. Ezért nem vettem észre semmit. Nincs ugráltatva, sőt! Nem vett el tőlünk a szabadidejéből. Csak hát kamionsofőr, és az egyik benzinkútnál egy asszony( férjnél van) elkezdett vele flörtölni. A vadászösztön pedig felébredt benne, hisz férfiből van. Akárhogy próbáljátok tagadni, minden pasiban meg van a vadászösztön. Csak a csajt nem értem a mai napig. Férjnél van! A férjem kollegáitól tudom, hogy szinte mindegyikkel kikezdett( szándékosan írtam így)! Szívesen felvilágosítottam volna a férjét, de nem akartam lealacsonyodni. Mert az ilyet nem hiszem, hogy meg lehet érteni. A férjemnek megmondtam, hogy egy utolsó szemétládának tartom, bár nem fekdüt le vele. Nem emlegetem neki,de nem hiszem, hogy egyhamar elfelejtem. De szeretem! Tudom, ilyenkor azt szokták mondani, aki megtette egyszer, megteszi másodszor is. Lehet, hogy nekik van igazuk, de én hiszem, hogy megbánta annyira, hogy többet nem tesz ilyet, mert akkor viszont biztos el fog veszíteni.
797. e178e93bc0 (válaszként erre: 796. - F39a34943d)
2008. okt. 28. 22:31
Osztom!!
2008. okt. 28. 22:28

hmm.. mint férfi mondom, hogy az a kitétel, hogy vadászik a pasi és csak azért vadászik mert a génjeiben van benne egy kicsit sántit. ezt szerintem azok a nők gondolják ki védekezésül akik meg vannak gyöződve róla, hogy tökéletesek és semmi hibájuk aztán közben szétszadizzák fü alatt a pasit. Mondjuk a pasi is hibás, hogy nem szól: drágám ezt meg azt másként kellene csinálnod, vagy ez és ez nem tetszik.

Tehát : ha egy pasi el van látva mindennel szerintem nem fog félrelépni félre nézni meg félre mismásolni.

Tehát a csak pasikat hibáztatóknak mondanám:

1. azért nézzetek szét a saját portátokon

2. egy férfit megszelidíteni könnyű de megtartani nagyon nehéz

3. kicsit ellentmondva magamnak: ha valaki el akar menni mert nem jól érzi magát tehet akármit a nő a pasi el fog menni legfeljebb jól a nő arcába hazudik!

2008. okt. 28. 18:15
mással töltött éjszakák
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook