Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? fórum

Hogyan lehet megtartani egy férjet, ha tudod hogy van valakije? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
284. toro32 (válaszként erre: 283. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 3. 14:01

nahát az olyan pasi menjen a p.....ba

mi az,hogy sok a kicsi gyerek otthon???????

nyugalmat keresett?????

ne hari kleca,de ez vicc::)))sajnos elég rossz

és ha az anya menne el nyugalmat keresni,aki a 24 órából 24et van a kicsi gyerekkel???mit szólnának hozzá??szerintem lincselés lenne.a papának meg lehet??

ez vicc

283. ec63a7fc29 (válaszként erre: 281. - Puckandúr)
2007. jún. 3. 13:57
Hallottam olyanról, hogy a férjnek hirtelen sok volt a kicsi gyerek otthon, s mindössze nyugalmat keresett egy másik nő mellett. átmenetileg beszerzett barátnőt is.
282. toro32 (válaszként erre: 281. - Puckandúr)
2007. jún. 3. 13:08

Nagyon igazad van puckandúr!!!

De néma gyereknek anyja se érti a szavát.Ha nem beszélik meg a dolgokat,akkor honnan tudja a másik,hogy nekem mi az ami nem jó????És mi van akkor,ha az ember pont abban a helyzetben van,hogy nem tud úgy teljesíteni,ahogy a másiknak jó lenne.pl:terhes,szülés után van,rossz napjai vannak stb.

mi lesz,ha beteg lesz az asszony és mellette kellene lenni????

2007. jún. 3. 12:58

Alapfelállás, hogy a viszonyt fenntartó fél az örök hunyó? Minden fekete és fehér? Ha a gyerek becsap, hazudik, ott is el kell gondolkodni, hogy mit rontott el a szülő. Nem?

A megcsalt félnek vajon eszébe jut-e , hogy ő mindent megtett a kapcsolat épségéért? Rengeteg Nő gondolja úgy, hogy mindenben tökéletesen teljesített, hiszen gondoskodott a párjáról. De valahol mégis hiányzott egy szelet az "élet tortájából" , különben nem ment volna tönkre.

Persze nehéz magunkra haragudni, hiszen ez senkinek nem megy hosszútávon. A hárítás pedig alapvető emberi tulajdonságunk.

Lehet, hogy egészségesebb az önvizsgálat. Meghallgattam a páromat? Nem volt olyan kívánsága, amit éveken át duruzsolt, de mindig kikosaraztam?

Tudom, hogy nem aratok osztatlan sikert a véleményemmel, de fontosnak tartom, hogy a másik nem koponyaűri zsírkupacának rémét is ismerje az, aki ilyen kínos helyzetbe jut.

Ahogy a kórnak is van kórokozója, úgy a félrelépésnek is lehet bármely oldalon gyökere.

Akár a passzívon is.

280. toro32
2007. jún. 3. 12:43
szerintem,ha a párodnak kiderűlt,hogy van valakije,akkor hagyni kell a csudába.Nincs értelme.Akkor már nem szeretetről szól a házasságotok,hanem érdekről.Megteszed neki mindazt amire szüksége van a kényelme szempontjából,de ha már mással van,nem szeret.Ha érdekből van veled,akkor azt jelenti kihasznál,azt meg ne hagyd.Én hagytam éveken keresztűl és semmi értelme nem volt,csak tönkre mentem bele.Még mindig jobb pár évig szenvedni mint életed végéig.És előbb utóbb úgyis otthagy egy másik nő miatt és akkor rájössz,hiába tettél meg mindent.Bocs,ha hosszú voltam,de én most pont abban a pár évben vagyok,amíg szenvedtetem magam.
2007. jún. 3. 10:34

eszem ágában nem lenne megtartani ha megtudnám,hogy a páromnak van valakije. Ha nem engem szeret mi a fenének akarnám "megtartani"???

Nem vagyok én mazohista...

278. algea (válaszként erre: 277. - Algea)
2007. jún. 3. 10:03
tartani
277. algea
2007. jún. 3. 10:02
Muszáj mindenáron megtartanni?
276. maya1
2007. jún. 3. 09:51

fenéket kell megtartani az ilyen férjet??? ha "vissza" is kapod, az életben nem lesz ugyanolyan a házasságotok....

én egy percet nem akarnám megtartani a párom, ha már "meg kell tartani", akkor ette az egészet a fene. vagy egyértelmű, hogy velem van, vagy séta van....

2007. jún. 3. 09:36

Rossz a kérdés: miért kéne "megtartani"?????????

Megtartani terhességet szoktak, meg az alakjukat, esetleg egy kóbor állatot, de nem férjet, már bocs.

Ha tudomást szereznék arról hogy a férjemnek van valakije, eszem ágában se lenne "megtartani", főleg nem erőszakkal, de sehogy, semmiképpen.

Akkor szerintem az a leghumánusabb hogy menjünk külön, és adjuk meg az esélyt a boldogságra egy másik nő/pasi oldalán.

Én ezt mondom, bár tpasztalat híján, ugyanis még nem tudok róla, hogy az Uramat "meg kéne tartanom".

274. 4726e582cf (válaszként erre: 272. - Ffde356a0d)
2007. jún. 3. 09:12
Nem általánosítottam, hanem azt írtam le, hogy én mit tennék :). Mivel nem tervezek gyereket az életem folyamán így ez nem lesz akadály, hogy kipenderítsem a pasit azonnal.
2007. jún. 3. 09:09

Ha valaki másnál jobban érzi magát, akkor nincs értelme visszatartani. Nem passzolunk össze és kész. Annak nincs értelme, hogy akarata ellenére magához láncolja az ember, aztán meg végig sajnáltatja magát szegény, hogy nem tudott a maga akarata szerint boldog lenni....

De mi van akkor, ha nem akar menni, csak nem érzi jól magát már de nem lép ki sem?


Érdemes-e megtartani azt a férjet, akinek van valaki más is? Ha nagyon őszintén nézzük, akkor erről a férfiak nagyon máshogyan gondolkodnak, mint a nők.

2007. jún. 3. 08:21
Igen, de a legtöbb feleség úgy van vele, hogy ott a gyerek, lakás stb.. és adnakmég 1 esélyt. és sztem attól még hogy egy férfi egyszer megtette, lehet h. nem teszi meg másodszor. de ha igen, akkor harmadszor is..ott biztos nincs megbánás,mert ha lenne, nem tenné meg újra.mondjuk egy olyan férj, aki állandóan félrekettyint fűvel-fával, sztem nem vehető egy kalap alá egy olyannal, aki megismert vkit,megfogta benne vmi, és ne adj isten, eltölt vele pár szép hetet, hónapot.az se szép dolog, de zért itt se lehet általánosítani.
271. 4726e582cf (válaszként erre: 270. - Ffde356a0d)
2007. jún. 3. 08:11
Nálam a második esély már nem működik, ugyanis elég belegondolnom, hogy mást ölelt, mással feküdt le és máris felfordul a gyomrom tőle és elönti az agyamat a sz*r (már bocsi). Szóval, ha egyszer megtette, megteszi többször és akkor már nem hiszek el neki semmit.
2007. jún. 3. 08:07
Miért van az, hogy a megcsalt feleségek foggal-körömmel ragazkodnak férjükhöz, és a harmadik felet hibáztatják?(meg esetleg saját magukat). ha egy férfi félrelép, abban a házasságban vmi nem működik. sztem mindenki megérdemel még egy esélyt, ha tényleg igyekszik, és maximálisan a családjára koncentrál. DE: ha egy férfi másodszor is félrelép(vagy egy másik nővel), akkor az félre fog harmadszor és negyedszer is... és sztem azért már nem érdemes küzdeni. mondjuk nekem ilyen téren nincs tapasztalatom, nem vagyok feleség, csak az a bizonyos harmadik...
269. Icus
2007. máj. 30. 11:50
Ha valaki menni akar, az el fog menni, nem tudod megtartani. Ha meg nem is akar elmenni a családifészekből, akkor meg elég csak vaknak és süketnek lenned. Kérdés érdemes-e? Ha, valaki megalázza a párját ott nem beszélhetünk szerelemről, szeretetről, megértésről, csak önzésről.
268. opium (válaszként erre: 265. - 7130b15964)
2007. máj. 19. 12:43

Mert az is.

Sokáig úgy sem lehet ezt eljátszani.

Akkora szerelem nincs is, amiért érdemes így megtartani valakit. Az már valami beteges ragaszkodás, lelki önállótlanság miatti kényszermegoldás lenne, önként felvállalt bilincs, ami lassan, de biztosan leépít.

267. 7130b15964 (válaszként erre: 263. - Df1077de8f)
2007. máj. 19. 11:06
Ehhez a mókához két ember kellett. Nekem mindkettő szánalmas (bocs, hogy ezt mondom, mert te biztosan nagyon szereted).
266. 7130b15964 (válaszként erre: 262. - HusiNyuszi)
2007. máj. 19. 11:03
Szerintem nem tértél el a témától (de lehet, hogy csak azért látom így, mert hasonló véleményen vagyunk:)))
265. 7130b15964 (válaszként erre: 261. - Opium)
2007. máj. 19. 11:02

Ha valaki ennek látja értelmét, akkor csinálja.


Így első olvasásra, nekem önmeghasonlásnak tűnik...

264. ec63a7fc29 (válaszként erre: 263. - Df1077de8f)
2007. máj. 19. 10:58

bettike, kigyógyultál belőle? Meg tudtál teljesen bocsátani?

Hinni fogsz neki később is? Ha legközelebb hosszabb időt lesz nélküled nem fog eszedbe jutni, hogy mi mást is csinálhat?

Arra gondoltál-e, mit mondhatott rólad a másiknak, amikor ővele volt?

Egy félrelépéshez két ember együttes akarata kell. Ha csak az egyik akarja, akkor sajna nem jön össze. A férjed is nagyon akarta. Inkább azt beszéld meg vele, mit nem talált meg benned, ami miatt a másikat választotta próbaképpen.

2007. máj. 17. 16:16

Én úgy tartottam meg a férjem,hogy nem is tudtam róla...Mikor kiderült a félrelépése akkor már rég szakított a nővel.Tehát nem azért szakított,mert én válaszút elé állítottam,hanem,mert megundorodott a nőtől.Ő állítólag azért tette,mert élvezte,hogy magasztalják.Később meg már azért mert sajnálta a csajt,aki eléggé nem szép teremtés...Meg azt érezte,hogy az ajándékokért amivel elhalmozta cserébe ezt kell tennie.Aztán 3-szor is elküldte mire felfogta a csaj,hogy vége.

Az ilyen nőket sem értem,ráakaszkodni egy nős emberre...Meg én nem futnék egy pasi után sem,úgy,mint ez a csaj futott a párom után meg nem egyszer könyörgött neki,hogx így nem lehet vége...Szánalmas.

262. HusiNyuszi (válaszként erre: 237. - KIRA7)
2007. máj. 17. 15:41

"A félrelépések mindig azért vannak mert otthon nem működik valami."


Jujjj! És erre az a megoldás, hogy valahol máshol vigasztalódom (ha ez egyáltalán vigasztal)? Nem otthon kellene megoldani az otthoni problémát??? A társamat becsapom, megalázom, magamnak lelkifurdalást okozok (ha nem, akkor már régen rossz, akkor nem érzek semmit), ettől meg fog oldódni valami? És ha kiderül, még azzal vágok vissza, hogy persze, mert te ilyen vagy, azért léptem félre! Még legyen ő a hibás?!


És biztos, hogy a szex a legfontosabb? Ha a férjem kevesebbszer vagy többször akarná, mint én, arra azért nem menne rá a kapcsolatunk (volt ilyen is meg olyan is, mindenkinek vannak különböző periódusai), egyikünknek sem jutna eszébe másik partnert keresni, hanem kibírná, amíg a társának megjön a kedve, vagy szelíden kiderítené, mi a baj.


Attól félek, modern korunkben mit sem számít az adott szó szentsége. Megfogadtunk valamit egymásnak, ha úgy tetszik, egy szentséget szolgáltattunk ki egymásnak. Túl könnyű továbbállni, sokkal könnyebb, mint kompromisszumokat kötni és alkalmazkodni...


De azt hiszem, eltértem a témától. Talán mert biztos vagyok benne, hogy előbb elválnánk, mielőtt bármelyikünk félrelépne. Tiszteljük egymást ennyire és megbízunk egymásban. Anélkül meg mit sem ér a házasság.

261. opium
2007. máj. 17. 01:04

tűrsz, nyelsz, csak semmi balhé, továbbra is kinyalod a seggét, sőt, megkérdezed hogy sikerült a randija, meg hogy megmasszírozhatod-e leharcolt testét, amikor hazajön..

...megtagadod önmagad és a valódi érzéseidet, lassan de biztosan felmosórongy lesz belőled, viszont cserében megtarthatod a férjed.

260. 7130b15964 (válaszként erre: 258. - 9a2354601b)
2007. máj. 15. 22:26

:DDD

Attól még vannak sokan akik kedvtelésből küzdenek ellene...

259. 4c35511f0b (válaszként erre: 257. - 7130b15964)
2007. máj. 15. 22:24
ezért lesz fiam remélem:)
258. 9a2354601b (válaszként erre: 257. - 7130b15964)
2007. máj. 15. 22:24
Ez így van amióta ember van a földön, és mindig is így lesz. lehet nem szeretni, de el kell fogadni. Erre tanít a vallás.
257. 7130b15964 (válaszként erre: 256. - 9a2354601b)
2007. máj. 15. 22:19
Arra gondoltam, hogy alapvetően, amikor az egyenlőségről szó esik, illetve, hogy arra törekednek, akkor az már sokszor a születés előtt ellehetetlenül.
256. 9a2354601b (válaszként erre: 254. - 7130b15964)
2007. máj. 15. 22:18
Miért kellene egyenlőnek lenni? nem jó, hogy mindenki más???
255. f124753f33 (válaszként erre: 254. - 7130b15964)
2007. máj. 15. 22:16
Ebben teljesen egyetértek veled.
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook