Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet leszoktatni egy gyereket, hogy éjjel ne csikorgassa a fogait álmában? fórum

Hogyan lehet leszoktatni egy gyereket, hogy éjjel ne csikorgassa a fogait álmában? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 18. 18:45

van erre egy harapás emelő sín, fogorvosnak kell szólni


sok gondot okoz ezért érdemes "kezelni"

fejfájás, nyakfájás, izomgörcs, és fáradság stb.

10. _kleo_
2008. nov. 2. 21:53
A fogcsikorgatás a szorongás jele. Nekem a bátyám volt fogcsikorgatós. Mindenképpen jelez valamit, azzal, hogy ébresztgeted, nem fog leszokni róla. Nappal kellene rájönni, hogy mi okozhatja, nappal fog megoldódni.
2008. nov. 2. 19:23

Sehogyan. Max ha nem hagyod aludni.


Én is fogcsikorgató voltam, szerintem maradtam is...


Mivel ezt nem lehet ésszel befolyásolni, nincs rá megoldás.

8. Gyémántkő (válaszként erre: 7. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 2. 18:39

Lehet igazad van ,mert elégé sűrű a programja ,mindennap...


Nálam imád lenni ,és pici baba korától nálam van sokat,már nekem furcsa ha nincsen két napnál tovább nálam ,és ő is alig várja hogy jöhessen,szóval nemhiszem ,hogy ez lenne az oka.

7. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 6. - Gyémántkő)
2008. nov. 1. 10:20
Szerintem valami hatással lehetett a kisgyerekre és fizikálisan ezzel a fogcsikorgással dolgozza fel . Gyakran alszik nálatok? Mióta megy ez így? Lehet, hogy erre a változásra érzékeny, hogy egyszer itt van, egyszer ott.
6. Gyémántkő (válaszként erre: 5. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 1. 09:44
Nem az én gyerekem a testvérem lánya 8 éves ,és sokat vigyázok rá én ,mert a testvéremék elégé foglaltak ,igy nálam is alszik sok esetben ,de én nagyon sokszor tapasztalom ,sőt többször egy éjszaka folyamán ,és költögetem de nembirom megébreszteni,erőssen csikorgatja a fogacskáit ,kérdeztem a húgomat ő is tapasztalta ,de én aggodok...
2008. nov. 1. 09:38

Ha elég mélyen alszik kicsit tovább tart.

Egyébként sokszor fordul elő nálatok? Mennyi idős?

4. Gyémántkő (válaszként erre: 3. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 1. 09:35

Szia

Olyan nemfordult elő,hogy nemtudtad megébreszteni?

2008. nov. 1. 09:33
Szerintem ez a napi stressztől van. Leszoktatni (ilyen formában) nem lehet. Az én lányomnál is előfordult, akkor bementem hozzá és kicsit beszéltem, ha rosszat álmodna kicsit zökkenjen ki.
2008. nov. 1. 09:32
Ezt nagyon szeretném tudni én is. Rettentő rossz hallgatni.
2008. nov. 1. 09:28
Hogyan lehet leszoktatni egy gyereket, hogy éjjel ne csikorgassa a fogait álmában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook