Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet leküzdeni a késő esti éhségrohamot? fórum

Hogyan lehet leküzdeni a késő esti éhségrohamot? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2007. ápr. 6. 13:05

Egyetértek fruzsennel. Ha napközben 3-4 alkalommal rendesen eszel, estére ne, leszel éhes.

Szokott lenni a neten 5 hetes fogyókúra program, abban reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora beosztás van. Én is hajlamos voltam megfeledkezni az evésről, de amikor követtem ezt a napi 5x-i étkezést - a max. 1200 kalóriás étrend ellenére - nem voltam éhes, sőt, az esetel 90-95%ában vacsorára már nem is kívántam semmit.


Sok sikert:

Zsuzsa

:)

2007. ápr. 6. 13:05
alvással
2007. ápr. 6. 12:22

Persze nem árt ha az meber tudatosan építi fel az egész napi étkezését.Ha nem éhezteted ki magad akkor kizárt hogy este farkaséhség gyötörjön...HA mégis így van akkor nem is vagy éigazából éhes,egyszerűen pszichésen érzed csak hogy enned kell.Meg kell beszélned saját magaddal hogy nem kell enned.Ettél ma már eleget...Ha ezt egy-két hétig kibírod egyi idő után elmúlik...de mindenképpen rendszert kell vinni az étkezésbe és meghatározni hogy mikor legyen az utolsó,ha mondjuk 6 után már nem eszel akkor esetleg egy diétás kakaót vagy koffeinmentes kapucsínót ihatsz 8 körül...az is eltelít,de több vízzel készítsd mint tejjel!És ne cukorral.

De leginkább csak a saját kitartásodra számíthatsz,hogy tudsz magadon uralkodni!

2007. ápr. 6. 12:18
Önuralommal
4. d@nu
2007. ápr. 6. 11:59
korán kell lefeküdni :)
2007. ápr. 6. 11:52
1 dl 1,5 %-os tej, kk. kakaópor (forrón)?
2007. ápr. 6. 11:24
ez egy kegyetlen dolog, de én pár szem mazsolát szoktam újabban...
2007. ápr. 6. 11:22
Hogyan lehet leküzdeni a késő esti éhségrohamot?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook