Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet leküzdeni a késő esti éhségrohamot? fórum

Hogyan lehet leküzdeni a késő esti éhségrohamot? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2016. jún. 16. 10:32

Olyankor ne egyél, hanem igyál!

Először magad készítette zöldség/gyümölcs lét igyál egy pohárral, amikor rád tör a falási roham. Majd később már megelégszik a gyomrod egy csésze teával is. Egy idő után pedig elég lesz, ha egy jókora pohár csapvizet iszol!!

És így már a napi folyadék mennyiséged is oké!

67. globus
2016. jún. 16. 09:12
Korai lefekvéssel?
66. csikok
2016. jún. 16. 08:20

Sziasztok

Decemberben majd 90kilo voltam

Nagy hús evő vagyok

Imádom a kenyeret..

Töménytelen mennyiseget meg tudtam enni

Gyümölcsöt zöldséget soha életemben nem ettem és nem is szerettem..

Huvelyest pl 25eve nem ettem

Próbáltam különböző csodatablettakat ami szerintem felesleges pénz kidobas

De bele neztem tükörbe es rajottem ez így nem mehet tovább

Teljes életmód valtas

Elhagytam a feher kenyeret helyette barna, graham, teljes kiorlesut veszek

De nagyon minimális mennyiséget eszek

Decembertol rengeteg gyümölcsöt ettem leginkább mandarint

Magambol kiindulva nem hiztam es mindig jol laktam

Salatat répát joghurtot kefirt csirke mellet bármilyen mennyiségben..

Ha édesség éhes voltam bizony lelkiismeret furdalás nélkül ettem csokit vagy akár somloi galuskát is

Szerintem amit meg kíván a szervezet azt meg kell Adni neki..

Nem véletlenül jelez a szervezet.

Inni sajnos még mindig nem tudok annyit amennyit kellene.. Sajnos nekem az nem megy.

Jóformán semmit nem iszok pedig az nagyon kellene

Esetleg ha valakinek van erre valami ötlete Szívesen várom

Ja!!

És ami még szerintem nagyon fontos,!!! Minél több alvás!!!

Tegnap megmértem magam.. Ugy látom jo úton haladok

66kilot mutat a merleg.

65. mistvan2 (válaszként erre: 1. - Alexcheca)
2012. jún. 7. 16:26
igyál annyi vizet hogy elmenjen az éhséged.
64. 76ea67e69d (válaszként erre: 63. - Sweetnika77)
2012. jan. 2. 14:56

szia, ugy irok neked mint sikeresen lefogyott 18kg de 1 év után viszahizott.

meggyőződésem hogy minden csak akarat kérdése , meg ismerned kell magad, kitalálni(netről néztem magamnak) a saját részedre testreszabottan mit fogyaszthatsz, én anno ugy fogytam le hogy napi 20 perc evezés és napi 1200 kalória bevitel. napi 5 étkezés, utolsó 16 00 kor.hogy birtam? fogalmam nincsen, de 4 hónap alatt lement 18 kg, semmi csodabogyó vagy bármi, csak akarat és sok sok gyümölcs és kitartás, alma kivi mandarin, este ha megszegtem a 16 00 utáni nem evést akkor savanyukáposztát magában vagy céklát ettem. de most nekem már ez sem segit az esti evésben.savat okoz.alma is jólenne de ha megeszek 2 almát estére akkor addig ok, de rá egy félórára nagyon nagyon éhség tör rám-(


üdv


ati

2011. okt. 17. 14:26
Hát igen engem is nagyon érdekel ez a téma.Pedig eszem rendesen nem sokat,nem merek.Többször eszem kevesebbet és még is.Almát is ettem de sok a savam igy nem esett jól.Zöldségek ideig óráig jó.Jó lenne valami tea,vagy nem tudom.Ha nagyon éhes vagyok akkor nem birok aludni,olyankor 1-2 vékony szelet párizsi 1 kis tej de hát nem sokat ér mert amúgy is rossz alvó vagyok,de késő este már nem kelek fel.Esetleg valami tanács?
2011. okt. 17. 12:38
futással
61. Reno77
2010. márc. 26. 19:46

Sziasztok!

NEkem gyakran van ilyen mostanában a baba miatt, de nem szabad zabálnom, ha nem akarok bálna lenni a szülésre.

Úgyhogy marad a fagyasztott eper és málna.

Hidegen elszopogatom.

Bevált.. Lehűti a gyomrodat és telít is.

2010. márc. 26. 19:34
az én módszerem, ha megéhezem 18 után, üveges cékla magában, savanyu aprókáposzta, kovászosuborka, vagy sima ecetesuborka, reszelt alma. a savanyu káposzta érdekes módon elveszi az éhségérzetet és nem leszek éhes reggelig. ráadásul nem hizlal ha többet eszek belőlle:))
2008. dec. 20. 14:48
eltünt mindenki!!!!!!
2008. dec. 11. 10:54
Én is a korábbi lefekvést ajánlanám..
2008. dec. 11. 10:25
Minél előbb el kell aludni.
56. c619500ac7 (válaszként erre: 52. - Pintyo577)
2008. dec. 8. 18:58
Akkor itt a megoldás: 22 óra körül már ne egyél, hanem aludj :) De komolyan!
55. adri25
2008. dec. 7. 13:00
Én inni szoktam ilyenkor,citromos vizet.
54. pintyo577 (válaszként erre: 53. - Valcsi52)
2008. dec. 7. 12:01
Herbalife. Több fajtát megpróbáltam (amik olcsóbbak voltak, de nem is értek semmit), ahogy megittam, 30 perc múlva éhes voltam. Ami nagyon fontos még és ez a termék mellett szól, nem kívánom az édességet, nagyon jó a hangulatom, az erőnlétem.
53. valcsi52 (válaszként erre: 52. - Pintyo577)
2008. dec. 6. 22:10
Milyen shaket iszol ha szabad kérdezni?
2008. dec. 6. 19:49
Én 17 órakor vacsorázok, megiszom a shaket, amikor már nagyon éhes vagyok 22-óra körül , vizet iszok, megeszek 1 almát. 3 hét alatt 5 kg fogytam, (remélem a tempó marad), ja de keményen kondizok mellette.
2008. dec. 3. 14:04
zabáld tele magad
2008. dec. 3. 08:59

Nekem szerencsére nincsenek falási rohamaim esténként,de szerintem használna,ha beállítanád a szervezetedet arra,hogy este 5-6 után már ne egyen.


Ha eddig később ettél, akkor is kategorikusan ragaszkodj ezekhez az időpontokhoz, és ne csábulj el filmnézés közben (filmnézés közben alapból ne egyél, mert nagyon könnyen rászokik az ember, és utána már akkor is enni fogsz, ha nem is vagy éhes, csak megszokottak a mozdulatok).


Nálam bevált az is, hogy ha éhes vagyok, iszom. Persze nem cukros-szénsavas löttyöket. Én még a teát is ízesítés nélkül iszom. Telíti a gyomrot, és legalább tutira iszol annyit, amennyit naponta kellene (nagyon sokan nem isznak megfelelő mennyiségű folyadékot).


De persze azt nem csináld,hogy minden étkezés helyett iszol, csak mikor tudod,hogy na, ez most csak olyan nasi időszak, igazából nem is vagyok éhes, na akkor iszogass. Rám pl. naponta kétszer, max háromszor jön rám az igazi ehetnék, amikor ténylegesen táplálékra van szükségem, a többi csak vágy, éhség nélkül.


Sokmindent kipróbáltam, a "reggelizz úgy,mint egy király"-tól kezdve a napi ötszöri étkezésig, de semmi sem vált úgy be,mint a "csak akkor egyél, ha tényleg éhes vagy" és a nasik helyett folyadékfogyasztás. Én ezeket tudnám javasolni :)

2008. dec. 2. 22:31
Gyorsan lefekszem aludni. Nem is olyan rég még mezítláb hálóingben kisompolyogtam a konyhába és csak a fenekem volt kint a hütőből:)
2008. dec. 2. 22:25

zöldséget nyugodtan ehet szerintem...az a büdös életbe nem fog egy rohadt grammot sem hízlalni.

nekem amúgy a szója jött be. Extradurált szóját főzök paradicsomot vagdalok mellé. Annyira szar az íze, hogy a kedvem elmegy, hogy egyek, ráadás eszméletlen telít

47. Pircsi24 (válaszként erre: 36. - Melin76)
2008. dec. 2. 22:20

ez kész :D:D

asztal alatt vagyok :D:D

2008. dec. 2. 18:59
elmész aludni
45. katácskák (válaszként erre: 22. - Ficánka59)
2008. nov. 23. 01:34
én addig nem tudok elaludni még nem eszem egy picit..
2008. okt. 19. 09:23
Az én módszerem drasztikussabb...Elkezdek a taposógépen dolgozni,és megsem állok míg 100 calt. lenem taposok...Hát az éhségemet egyből elfelejtem.Nekem ez bevált.
2007. dec. 13. 17:50
és nem mellesleg tapasztalat. szülés után vagyok már majdnem másfél éve, és még szoptatok, emiatt kell nagyon odafigyelnem és ha este már csak a legkevésbé hízlaló dolgot eszem fél 7körül, és nappal sem zabálom szét a gyomrom, akkor fogyok. ha nem ezt teszem, főleg azokon a bizonyos napoknak a környékén ,könyörtelenül visszajön minden. szóval mostmár figyelek és 5hét alatt 4kg-t fogytam némi tornával és könnyű vacsival. Callanetics-szezzetek, elveszi az étvágyat. ez tény.
2007. dec. 13. 17:48
ez elég szigorúra sikeredett...de én így gondolom, mert az elért eredményt pont az esti zabálással lehet elrontani. uis ha este bekajálsz, napokra visszaveti a fogyásodat, ez tudomány!!
2007. dec. 13. 17:47
szerintem ha enni akarsz, egyél. mert ha megteszed, utána jó szarul érzed magad és másnap, ha igaz, már nem teszed meg, ha visszaemlékszel arra, milyen szarul érezted magad azért, mert bűnöztél. ha mindig erre emlékezteted magad, menni fog. ezért vagyunk emberek és nem állatok. gondolkodunk és ha Te visszagondolsz az előző estére, rájössz, hogy nem éri meg és inkább megeszed másnap reggelire azt a valamit, ami nélkül képtelen vagy élni és amiért képes vagy feladni a célod és az addig elért eredményed.
2007. dec. 13. 17:43
még viccnek is írtó gáz, mertmár rég nem divat, tök ciki...
39. Gombócartúr27 (válaszként erre: 32. - Masa.mate)
2007. dec. 13. 17:42
Sokat dohányozzon??????????? Hihetetlen. Inkább ne is válaszoltál volna...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook