Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet kiszedni az étolajfoltot a nadrágból? fórum

Hogyan lehet kiszedni az étolajfoltot a nadrágból? (tudásbázis kérdés)

2012. ápr. 18. 05:31
nekem a ruhatisztitoban szedtek ki.
2009. jún. 8. 09:10

A foltot mosás előtt bekenem folyékony mosószerrel én speciell a persilt használom.

aakár egy napig is ahgyom állni. Kézzel átdörzsölöm és kimosom. Viszont, ha elfelejtem és kimosom. Nncs mit tenni nem jön ki a folt.

2009. jún. 7. 22:07
Én a benedvesített foltot jól bedörzsölöm a szappannal, kicsit hagyom rajta, majd körömkefével alaposan átdörzsölöm, s közbe forró vizet is engedek rá. Ezt kétszer megismétlem, és az olajfolt eltűnik.
13. szimba (válaszként erre: 12. - Anyuci74)
2009. jún. 7. 17:04
Én úgy használom, hogy csak a szappant vizezem meg (az anyagot nem), a vizes szappannal jól megdörgölöm a foltot, jó sok szappant teszek rá, aztán picit kézzel megvizezem, de tényleg csak picit a szappanos részt, aztán még jól összedörgölöm. Nekem így még mindent kihozott, régebbi foltot is.
12. anyuci74 (válaszként erre: 11. - Szimba)
2009. jún. 7. 15:04
Tenyleg az is van itthon , de azt el is felejtettem. Sokszor hasznaltam mar foltokra, de vszinu en nem tudom hasznalni, mert nekem szinte semmit nem szed ki, csak ha meg nagyon friss a folt. A beszaradttakkal nem tudok mit kezdeni.
11. szimba
2009. jún. 7. 11:30
Vanish szappan. Az egyik kosztümöm egyszer narancsos, zsíros és tollas :) lett, mindent kihozott belőle!
10. ti-mici (válaszként erre: 9. - Anyuci74)
2009. jún. 7. 11:20
:) orulok hogy sikerult :) es nem kell elrakni a szep nadragot egy franya folt miatt :P
2009. jún. 7. 09:29

Jelentem sikerult kiszedni a foltot!!! :)))

Elöször egy Amwey (vagy hogy irjak) termekkel probalkoztm, de nem jött ki.

Azutan kiprobaltam ti-mici modszeret ugy ahogy lerita, es bejött!!!! Köszi!!!

2009. jún. 6. 08:51

a forroviz nem vol jo otlet, hisz a zsir forrovizben picit oldodik, igy lehet jobban bevitted a szovetbe a zsirt azert latszik meg, hideg vizzel mosogatoszerrel probald!


es a tanulsag?! soha ne utcai ruhakban fozocskezetek, vagy leg kotenyket hasznaljatok! en is sokszor megjartam mar, azota beszeretem egy kotenyket :)

2009. jún. 6. 08:48
Mosogatoszerrel :) hisz zsiroldo, nekem mar tobbszor bejott ez a modszer :) esetleg bekened habosra es ugy hagyod picit, legyen ideje oldani a zsirt a szovetekbol aztan kimosod a mosogatoszert onnan a foltrol, aztan meg kimosod rendesen, ha meg megis latszana, akkor meg egy mosogatoszer kura :)
2009. jún. 6. 08:32
Esetleg tömény mosogatószerrel, mert az oldja a zsírt.
2009. jún. 6. 08:18
Szerintem mosd ki! (Bocs!)
4. sesz
2009. jún. 6. 08:05
de hallottam már akinek hintőporral is sikerült.
3. sesz
2009. jún. 6. 08:03
Szia! AZ olajfoltot 250ml 90%-os alkohol,100ml szalmiákszesz és 10ml mosóbenzin keverékéből átitatott puha ruhával kezeld.
2009. jún. 6. 07:55
Tegnap ahogy hazaertunk gyorsag gondoltam sutök egy kis halat, es persze, hogy az a franya olaj rafröccsent az uj (1 hetes) nadragomra. Azonnal mosogatoszerrel atdörgöltam, meg forroviz. De ma rreggel lattam , hogy a folt ott van tovabbra is. Tehat meg meg is szaradt. Szivesen veszek minden ötletet. Szines zöld nadrag.
2009. jún. 6. 07:53
Hogyan lehet kiszedni az etolajfoltot a nadragbol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook