Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet kiíratni a számot a telefonon? fórum

Hogyan lehet kiíratni a számot a telefonon? (tudásbázis kérdés)


10. anya4005 (válaszként erre: 4. - Rinike)
2014. nov. 29. 09:56
Én még anyumnak sem veszem fel,mert mindig néma a telóm,hogy ne zavarjon. Ha ráérek,mindenkit visszahívok,aki kiírta a számát!
9. Bözsi néni (válaszként erre: 2. - Grizus)
2014. nov. 29. 09:49
Bocs, most vettem észre, hogy sikerült. Igy jár az, aki felületesen olvas - potyára pötyög:-)
2014. nov. 29. 09:47
ne tiltsák
7. Bözsi néni (válaszként erre: 4. - Rinike)
2014. nov. 29. 09:47

Engem (és a többi átlagpolgárt) nem szokott hívni sem a rendőrség, sem az önkormányzat.


Ha meg mégis hívni akar, e tiltsák le a számot. Ennyi.

6. Bözsi néni (válaszként erre: 5. - Bözsi néni)
2014. nov. 29. 09:43
pontosítok: menü gomb után hívás beállítások, a többi oké.
2014. nov. 29. 09:39

Nem írtad, milyen telefonod van. Nekem LG, ott a híváslistása mész, menü gomb, beállítások.


Van néhány, de az enyémnél a további beállítások, hivó beállitás, ha arra tapi, akkor feljön egy ablak: szám elrejtése v. szám kijelzése.


Szóval valahol itt keresgélj.

4. rinike (válaszként erre: 1. - Grizus)
2014. nov. 29. 09:09
Ugyan nem tudom, hogyan kell beállítani a számkiírást, de gyakran telefonálok egy olyan közös telefonról, amiről nagyon olcsó, de nem írja ki a számot. Sajnos sokat kell bosszankodnom azon, hogy rengeteg ember van, aki nem veszi fel a privátszámos hívásokat. Engem is sokat hívnak privátszámról, és mondhatom, hogy önkormányzatok, rendőrség, és még néhány hivatalos hely privát vagy magánszámról hív. Akik nem veszik fel ezeket a hívásokat mert nem volt szám kiírva, azokat nem zavarja, hogy lehet, hogy pl. a rendőrség vagy önkormányzat fontos ügyben kereste őket? Tudom - mert mondják -, azért nem veszik fel, mert az telefonos ügynökök szoktak így telefonálni. Engem - sajnos - állandóan megtalálnak az ilyen ügynökök, mert egy nyilvános adatbázisban fenn kell legyen a számom, de kb. 3-5 éve már, hogy mindig iratnak ki számot a telefonos ügynökök. Kérdezem, mert tényleg érdekel, aki nem vesz fel magánszámot, az az általam írt okon kívül miért nem veszi fel?
2014. nov. 29. 00:20
:)
2014. nov. 29. 00:16
Ööö, izé, asszem sikerült...
2014. nov. 29. 00:15
Most javították, de arra nem figyeltek, hogy kiírja a számot továbbra is, ezért most ismeretlenként jelentkezik be a telefonom másoknál, ami kellemetlen és persze többen fel se veszik! Hogy tudom beállítani, hogy kiírja a számomat? SOS, köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook