Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet kiheverni egy hosszú kapcsolatot?:(Mit tegyünk és mit ne?:( fórum

Hogyan lehet kiheverni egy hosszú kapcsolatot?:(Mit tegyünk és mit ne?:( (beszélgetős fórum)


2010. júl. 15. 20:47
Egy új párkapcsolat vagy inkább nem írom le;)
2010. júl. 15. 20:25
1.5? Nyugi, belehalni nem fogsz. Ne gondolkozz azon hogy mi lett volna ha, mert ami megtörtént az megtörtént és változtatni nem tudsz rajta. Ne a múltban élj hanem élj a mának és előre tekints. Ennyi az egész. (vannak akik fél év vagy netán még 1 év után is az exükről mesélnek és este meg a párnák közt bőgnek, ne légy te se ilyen)
21. survivor3 (válaszként erre: 16. - Mzsuka)
2010. júl. 15. 11:20
uhhh
20. Isana23 (válaszként erre: 17. - Hellcat)
2010. júl. 15. 11:01
Nehéz lesz de menni fog. Gondolj arra, hogy a szerelmed neki csak egy eszköz. Én sokáig nem tudtam kilépni a 7 évig tartó kapcsolatból. Sohasem én dobtam hanem ő engem. Amikor már nem kellett a másik csajnak akkor tudta, hogy hozzám visszajöhet mert meghalnék érte. Tudod ha nincs ló, jó a szamár is... Az élet megy tovább, és hidd el napról-napra múlni fog a mellkasodban az a szorító fájdalom ami ilyenkor van amikor elveszíted a szerelmed! A könnycseppek előbb-utóbb felszáradnak! :) Ne hagyd, hogy egyetlen pasi tönkretegye az ifjúságod! :)
19. Tücke
2010. júl. 15. 09:31
de ki lehet belőle lábalni én öcsémmel jártam akkor bulizni és nagyon jó volt:D
18. Tücke
2010. júl. 15. 09:31
persze nehezebb mi amikor előszőr szakítottunk a gyerekem apjával 18kg-t fogytam 10 nap alatt
2010. júl. 15. 09:29
Igazatok van..köszönöm a kedvességeteket,szerintem megteszem...ezt már nem bírom idegekkel...képtelen vagyok rá:S:S csak azt sajnálom hogy szeretem...így sokkal nehezebb:(:(
16. Mzsuka
2010. júl. 15. 08:32
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Rúgd ki,minél hamarabb.Én 15évesen megismertem egy pasit,7és fél évet voltunk együtt,abból az utolsó 4-5év már nem volt jó,ebből az utolsó 2pedig maga a pokol.Végül én léptem és nem bántam meg,max azt,hogy nem előbb tettem.Megkönnyebbültem,boldog voltam.Nálunk a telefonjában voltak képek egy nőről egy üzletben/ő kérte,hogy küldjek át egy képet a telefonjára és mentsem el/.A magyarázat az volt,hogy ki akarta próbálni hogy fényképez az új telefonja,csak zavarában azt felejtette el,hogy a régivel fényképezte le..
2010. júl. 15. 08:09
Hagyd ott! Én saját tapasztalatból beszélek. Ha hagyod magad akkor megérzi a kihasználhatóságod és nagyon tönkre fog tenni! A kis hazugságokból nagyok lesznek stb...stb..
14. Tücke
2010. júl. 15. 07:52

hát ha az én férjem vagy anno bármelyik barátom anno megcsinálja páros lábbal repül az életemből....

amúgy élj bulizz és tüntess el a közeledből mindent ami rá emlékeztet sokkal jobb és könnyebb lesz

2010. júl. 15. 07:46
Kutyaharapás szőrivel, mint mondják. De azt is nagykanállal!! Fiatal vagy még, hát élj!
2010. júl. 15. 06:45
Szerintem is lapát...aztán csajozzon kénye-kedvére, TE meg találsz magadnak olyat akinek TE vagy a fontos.
2010. júl. 15. 05:33
hát egy ilyen aranyos lányal ha ezt csinálják akor inkáb hagyd ott !
2010. júl. 15. 02:31

hagyd ott a picsába! Tényleg a fejed fogod a falba verni, ha ilyenre pazarlod a fiatalságod!

Ez már tényleg túlmegy az egészséges határon, amit csinál!

9. Ronikutyi (válaszként erre: 5. - Hellcat)
2010. júl. 15. 00:43

Huh,hát ezek alapján én is azt tudom mondani,hogy szakíts,mert ez nem jó,és nem csodálom,hogy egy szavát sem hiszed el.

Igaza van az előttem szólónak,csini vagy,fiatal,találsz olyat,aki megbecsül.Elhiszem,hogy fáj,hisz megaláz téged,de tovább fogsz tudni lépni,ne sajnáld,mert utána magadat fogod sajnálni,a rápazarolt fiatal éveidet.

Fel a fejjel:)

2010. júl. 15. 00:32
Szerintem is beteges...
7. Leny
2010. júl. 15. 00:29

Úgy rúgnám ki, mint macskát szarni!

Pedig már a férjem!

Ez nem normális dolog, amit csinál...

Csinos lány vagy, találsz mást, aki megbecsül, és a te képeidet nézegeti!:)

2010. júl. 15. 00:25
bocsi a helyesírási hibákért csak ideges vagyok:S:S
2010. júl. 15. 00:24
Még nincs vége de tudom h ezt kell tennem...az a baj vele,hogy megrögzött csajozó..és bár sosem csalt meg,mindig ismerkedik...van hogy letagadja,hogy vagyok neki,vagy álnéve regisztrál chatre,ahol kami adatokat ad meg,és kiírja hogy egyedülálló..próbáltam megbeszélni vele nem egyszer,megígéri és utána folytatja...soha nem mond iagazat és persze engem állít be rossznak...plusz találtam a gépén egy mappát,ami tele volt chates csajok képeival..hozzáteszem hogy eléggé durva képek voltak...és sztem ez nem normális...én így nem tudok élni és nagyon nagyon fáj..és közben meg azt mondja hogy mennyire kellek neki..csakhogy én ezt már nem hiszem el...sőt..semmit sem amit mond..
2010. júl. 15. 00:18

Hát,nem is tudom mit mondjak,mi is a párommal kb ez idő tájt "bolondultunk" meg,és én azt tettem,hogy bár fájt,de nem foglalkoztam vele,próbáltam elterelni a gondolataimat,bulizni jártam haverokkal,barátokkal.Nem ismerkedtem,nem fiúztam,de próbáltam jól érezni magam,és amikor majdnem sikerül végre elfelejtenem,összefutottunk,és kibékültünk,ennek már 8 éve:)

Nem tudom az okot,hogy miért lett vége,ki szakított kivel.Megosztanád velünk?

2010. júl. 15. 00:10
Nem...másfél éves a kapcsolat...voltennél hosszabb is (3 év)
2010. júl. 15. 00:09
Bocsi, de nálad mennyi egy hosszú kapcsolat? Te még nagyon fiatal vagy. Azt hittem, hogy legalább 20 éves kapcsolatról lehet szó.
2010. júl. 15. 00:07
Hogyan lehet kiheverni egy hosszú kapcsolatot?:(Mit tegyünk és mit ne?:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook