Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet házilag megnézni, hogy a hálószobában hol megy a vízér? Csak pozitív ötleteket várok! fórum

Hogyan lehet házilag megnézni, hogy a hálószobában hol megy a vízér? Csak pozitív ötleteket várok! (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. febr. 22. 17:11

Szia !

Az igaz hogy a macska a rossz helyre fekszik. A kutya pedig jó helyre. De meg lehet nézni egy Y

ágú élő fa ágával. A két rövidebb végét kell megfogni és lassan mozogni vele. Ahol a hosszabbik vége lefelé billen ott vízér van, tehát az a hely nem jó. A férjemmel így találtuk meg a fúrható kút helyét. De ezzel foglalkozik a TÁLTOS Kovács Magyar András. Vannak tanítványai is. Meg kell próbálni Őt, Ő rézpálcával keresi a víz erét.

10. gerna (válaszként erre: 8. - Lilasrozsaszin)
2009. febr. 22. 16:57
Ha sürgős, tedd máshová az ágyad! vagy tegyél alá alufóliát. Állítólag használ.
9. Holly (válaszként erre: 4. - 2f4fe453b8)
2009. febr. 22. 16:56
Ez nagyon jó :) Most olvastam végig :)
8. lilasrozsaszin (válaszként erre: 6. - Dancingqueen)
2009. febr. 22. 16:53
Nekem például az életembe kerülhet,mert az ágyam belelóg a vízérbe,vagy éppen rajta helyezkedik el nem tudom.A lépem fel fogja adni magát.még nagyon fiatal vagyok hogy meghaljak,ezért sűrgős nekem.
2009. febr. 22. 16:52
Köszi a válaszokat!Érdekelne ez a rézpálcás dolog.Össze kell kötni a pálcát?,miket mutathat ha ott van a vízér vagy éppen fordítva(ha nem ott van)???Ingával is meglehet ugyanezt csinálni,ha van tapasztalat azt is szívesen várom.
2009. febr. 22. 16:37
de,az mitől van egyébként?és,ne nézzetek tök hölyének,de mi az egyáltalán?hallottam már sokszor,hogy van ilyen,de hogy pontosan mi ez,sosem tudtam meg..
2009. febr. 22. 16:33

Ahol a cica jól érzi magát ott van a vízér.

Egyébként 2 rézpálcával is meg tudod nézni.

2009. febr. 22. 16:32

A legnagyobb tapasztalata ebben a témában Gräff Zoltánnak van, aki nem egy, hanem legalább 16 radiesztétával mérette fel a lakását, majd a nem éppen egybevágó eredmények láttán úgy döntött, mivel nincs egyetlen hely sem a lakásban, ahol ne volna valami káros sugárzás valamelyik radiesztéta szerint, így a legegyszerűbb, ha ott hagyja az ágyát, ahol van.


[link]

2009. febr. 22. 16:30
de,amúgyhh házilag?egyébként ki tudja ezt megnézni?
2009. febr. 22. 16:30
ahová a cica fekszik...v pont fordítva,ahol nem fekszik le aludni,az a rossz?:)vmi ilyesmi...
2009. febr. 22. 16:22
Hogyan lehet házilag megnézni hogy a hálószobában hol megy a vízér?Csak pozitív ötleteket várok!Köszike!FONTOS NAGYON
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook