Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet hatni egy olyan emberre aki 2 év alatt a 3. munkahelyén lehetetleníti el magát? fórum

Hogyan lehet hatni egy olyan emberre aki 2 év alatt a 3. munkahelyén lehetetleníti el magát? (beszélgetős fórum)

2010. máj. 13. 19:33
Köszi a tanácsokat, továbbítom.
9. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Db5df1d25b)
2010. máj. 13. 17:13

Ha álmatlanságban szenved ,és még ingerlékeny is , az lehet hormonális probléma,sőt!

Egy vérvétellel kiderül,ott kezdje az önismeretet,mert egészségügyi gond is lehet.

2010. máj. 13. 14:51
bocs most olvastam végig.Szegény csajszi.Nem könnyű az ilyen emberekkel.Én még időben kiszálltam.Nem csak a munkában ilyenek.Otthon is elnyomók.
2010. máj. 13. 14:48
sehogy.Menekülj!!
6. spinneli (válaszként erre: 5. - Db5df1d25b)
2010. máj. 13. 14:37
személyiségfejlesztő tanfolyást, vagy pszichológust...ha már az adott embert is bántja valami, az jó jel.
2010. máj. 13. 14:35
Hát őszíntén szólva az az "okoskodó majom -én szartam a spanyolviaszt típus"- és ezt ugy senki nem szereti. A gond az, hogy a feleség (egy kislánnyal gyesen otthon ) állandóan attól fél, hogy megint kirúgják és úgy érzi létbizonytalanságban vannak és ez nem tesz jót a házaságuknak. Az az ötlete támadt, hogy elküldi, hátha attól megjön az esze és felelősségteljesebb lesz. Én ezt nem javasoltam neki, de nem igazán tudom mit tanácsolhatnék.
2010. máj. 13. 13:37
Nem tud konflitust kezelni, az emberekkel nem jön ki, vagy kényszer munkahelye van?? Az embernek meg kell tanulnia önmaga, az érzelmei, indulatai, érzései felett uralkodnia.
2010. máj. 13. 12:45
VAgy szimplán olyan munkát kell végeznie,ahol nem sokat érintkezik emberekkel..vannak magának való emberek.Nekik ideális szakma pl telephely őrzés.
2. pgiz
2010. máj. 13. 12:29

El kell küldeni agykontroll tanfolyamra.

Nagyon komolyan mondom.

Meg kell ismernie magát, hogy másokkal ki tudjon jönni.Talán még a lassúságon is segítene, ha felismeri a lehetőségeit.

2010. máj. 13. 12:25
Lassú, nagy a szája és megsért másokat ilyesmi. Őt is bántja, fél éve álmatlanságban szenved, ideges stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook