Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet fiú gyermekem? fórum

Hogyan lehet fiú gyermekem? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. jún. 6. 11:56

Én is nagyon fiúpárti voltam, de két kislányom született, már nem adnám őket oda egy kisfiúért sem!!

Azért a holdnaptárt próbáld ki hátha bejön!

11. vronie
2007. jún. 6. 11:26
Mintha a savas/lúgos közeg is meghatározná a gyermek nemét... bár én is csak olvastam erről - még nincs tapasztalatom benne ;-) És pontosan nem is tudom megmondani, hogy melyik melyiknek kedvez, de a Márti*** által leírtak helytállóak, az biztos - egyszerű biológia! :-D
10. Donina
2007. jún. 6. 11:18
A holdnaptár alapján több ismerősömnek is olyan nemű gyermeke lett, amilyet akart. Én a 3-nál konkrtétan emlékszem a fogantatás időpontjára, és ott is bejött h fiú.
2007. jún. 6. 11:15

Egyszerűen fogalmazok: A fiús hímivarsejtek előbb elpusztulnak mint a lányosak.

Tehát ha PÉ elején vagytok együtt, akkor a fiúk nagyobb valószínűséggel nem tudják még megtermékenyíteni a petesejtet, míg a lányos hímivarsejtek kitartóbbak, akár egy nappal tovább élnek és még célbajuthatnak mire az érett petesejt kiszabadul és letámadható. :)


Egyébként valóban mindegy hogy milyen nemű lesz, csak egészséges legyen ugyan úgy, mint a szülei!

8. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 7. - Erikpipi)
2007. jún. 6. 11:12
de jo neked! :DDDD nem adsz egyet? :DD
7. erikpipi (válaszként erre: 3. - Maharwet)
2007. jún. 6. 11:09
Dehogy őrülnél, inkább örülnél. Én mit szóljak a a 3 fiúhoz:))))
6. babi83 (válaszként erre: 4. - Dudorka)
2007. jún. 6. 11:06
Ebben maximálisan igazad van, mégis én is mikor a gyerekre gondolok, akkor mindig kislányt képtzelek, mondtam is a páromnak, ha két fiú sikerül, akkor bepróbálkoznék egy harmadikkal, hátha kislány lenne! Gondolom én ezt most, aztán az élet majd úgyis mást hoz! De igazad van, mióta hallom a sok szörnyűséget, mindegy az , hogy milyen nemű, csak egészséges legyen.
5. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 4. - Dudorka)
2007. jún. 6. 11:04
igazad van!ezert kerdeztem, mert en se tudom h lehet, max ha valaki orokbefogad, de sztem is teljesen mindegy h lany vagy fiu!mondjuk en is fiut szeretnek, de mindegy, az a lenyeg h egeszseges legyen!
2007. jún. 6. 11:00
Lehet, hogy nem vagy elég érett ehez a témához,és várnod kellene.Ha igazán szeretnél gyereket nem számitana, hogy fiú vagy lány.Hidd el ugyanúgy lehet imádni mindkettőt,pláne ha a tied és attól van akit igazán szeretsz!Praktikák vannak,de nem biztos egyik sem.......
2007. jún. 6. 10:48

fiú gyermeket szeretnék, mit lehet ilyenkor tenni. segítsetek!

(a párom elvált van neki két lánya, gyereket szeretnénk, de én megőrülnék ha lány lenne)

2007. jún. 6. 10:47
ez jo kerdes, ha valaki tudja a valaszt, akkor irjon, mert engem is erdekel! :D
2007. jún. 6. 10:44
Hogyan lehet fiú gyermekem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook