Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet feldolgozni ezt? fórum

Hogyan lehet feldolgozni ezt? (beszélgetős fórum)


17. Lávli* (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 20:33

A protokoll szerint nem kellene.


[link]


Az orvosnak persze egyszerűbb műtéti beavatkozás és egy egész team megmozgatása nélkül.

Sajnálom, és újra erőt és kitartást kívánok.

16. 083bf9bf2f (válaszként erre: 4. - Lávli*)
2020. szept. 18. 20:23

Nekem is meg kellett..

20 hetes voltam a kislányommal.

15. 083bf9bf2f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 20:22

Nem éltem át pont ilyet, de szültem babámat a 20. héten, halva. :(

Sok erőt kívánok, főleg lelkiekben, nagy szükséged lesz rá!

14. Zsazsa2020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 16. 14:03

Először is nagyon sajnálom.


Gondolj a 3 egészséges kislányodra.


Nehéz lesz de idővel túl leszel rajta.


Nem rég ugyan ezen mentem keresztül, írj Privátba és válaszolok

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Lávli*)
2020. szept. 16. 13:21
De meg kell,ekkora terhességnél meg kell.
2020. szept. 16. 04:00

Szia!


Írj nekem privit, én nem tudok mert anonim vagy.

11. MGyVerus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 22:20

Szia!

Nekem 2019.01.30-án volt 21. hetes terhességmegszakításom és idén január 29-én született meg a kislányom ❤️ Nálam mindkét terhesség lombik volt és az orvosom tanácsára választottam a “szülés” típusú megszakítást, mivel ez kevésbé terhelte meg a szervezetemet és ra 3 hónapra folytathattuk a lombik eljárást. Viszont az egyik legjobb barátnőmnek a 3. babája volt beteg és nála idén márciusban császárral volt a terhességmegszakítás a 21. héten, mert neki az orvosa azt javasolta, hogy ne tegye ki magát a szülésnek. Az első két gyereket császárral szülte, de mondta neki a doki, hogyha újra terhes lesz negyedszer is felvagja a hasát, ne aggódjon emiatt. A férjem bent lehetett velem a szülőszoban végig, de előtte és utána nem, mert akkor épp a sima influenza járvány miatt volt zárlat, ez gondolom most is így működik.

Szerintem mindenképp beszéld át az orvosoddal az egészet, hogy a jövőre nézve is tisztában legyél a dolgokkal.

10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 20:15
Sok erőt kívánok neked ehhez, ennek a feldolgozásához! Légy minél előbb a régi anyuka a lányaid érdekében!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Mama3537)
2020. szept. 15. 18:25
Írhatok privátban?
8. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 18:14

Én 37 éve, kb.20-23 hetesen szültem meg, felkészítettek, hogy mi lesz, ha mégis élve maradna beteg lenne, stb. Nagyon érdekes, azóta is gondolkoztam rajta, hogy szinte nem is viselt meg. Pedig első terhesség volt. azt tudom, hogy gyerekre, babakocsira nem néztem. De otthon sem emlegettük, talán egy szó sem esett róla.

Bár lehet ennek az is oka volt, hogy én leestem a fürdőkád széléről, bekékült a hasam, s mikor elmentem a dokimhoz, azt mondta; semmi gond, még ultrahangot sem csinált. 1 hét múlva lettem otthon rosszul, még akkor este megtörtént.


Én mondjuk nem is engedtem, hogy bejöjjenek, de ha valaki mégis, befordultam és mint aki alszik, úgy tettem.

2020. szept. 15. 17:28
Átéltem hasonlót. 19 hetes terhesen kellett megszűlnöm a babát. Fel lehet dolgozni idővel. Nem volt könnyű. Akkor ott a kórhazban csak sodródtam, nem is fogtam fel a dolgokat. Utána már tudtam gyászolni. Arra is fel kell készűlni, hogy a "szűlés" után tejapasztó gyógyszert adnak, ami nekem pl nagyon levitte a vérnyomásomat. Egy hétig csak fekve tudtam létezni, mert már űlő helyzetben is szédültem. Maga a " szűlés" fizikailag nem viselt meg, de a gyógyszer igen.
2020. szept. 15. 17:09

Barátnőm lánya 40 évesen várta első babáját. 22 hetesen szülte meg, mert nagyon beteg volt a magzat.

Hamarosan ismét terhes lett és egészséges kislánya született, most 8 éves.

Az elveszített babáját kitörölte az emlékeiből, mert a megszületettnek él.

2020. szept. 15. 16:32
Hasonlót nem éltem át,de ismerek olyat akinek meg kellett szülnie ilyen idős terhesen.Lelkileg kell erősnek lenned. A három lányodért és magadért.
2020. szept. 15. 16:20

Nem kell megszülnöd, ha beteg a baba, abortuszt végeznek a terhesség 20., max. 24. hetéig.

Mindettől függetlenül végtelenül sajnálom és kitartást kívánok. :/

2020. szept. 15. 16:17

Nagyon sajnálom ami most történik veled/veletek.

Tudom csekély vigasz de adjon erőt az, hogy van három egészséges gyermeked...

Nem mondom tudom mi érzel hisz nekem úgy tűnik nem lehet gyermekem, de nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek.

2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 16:10

Nem éltem át ilyet. Nagyon sajnálom:(

Szörnyű lehet.

Kitartást, túl leszel rajta. A három kislányra gondolj.

2020. szept. 15. 16:01

17 hetes terhes vagyok,sajnos kiderült hogy nagyon beteg a babám.

A terhesség megszakításra hétfőn kerül sor Budapesten.

Teljesen padlón vagyok egyébként is mert egy hete olyan kálváriát éltem át,hogy még most sem tudom felfogni.

Ma megerősitették hogy nagyon beteg a baba,valószinüleg elhalna,de meg kell szülnöm.

Ebbe belegondolni is borzasztó.

Három makk egészséges lányom van,problémamentes terhességek.

Nem tudom mire készüljek,teljesen egyedül leszek senki nem látogathat meg.

Aki átélt ilyet kérem írja le

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook