Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet eltüntetni a kutya pisi szagát? fórum

Hogyan lehet eltüntetni a kutya pisi szagát? (tudásbázis kérdés)


11. Lia14
2018. aug. 2. 21:56

Domestos, hypo... többször egymás után, váltott vízzel.

Nem akarlak elkeseriteni, de van, hogy még ezután is kiszagolja, és ugyanoda pisil. Kutyából van, na :))

10. kisj (válaszként erre: 1. - Tinacska1995)
2018. aug. 1. 21:33

Létezik olyan, hogy kutyapelenka.

Amíg ilyen kicsi és nem lehet kivinni addig megoldás lehet.

Minden kutya szobatiszta lesz, ha rendszeresen kiviszed sétálni.

2018. aug. 1. 13:57
Csiribí-csiribá, ha ez nem segít, akkor valamilyen felmosó folyadék.
8. Guruljka (válaszként erre: 6. - Tinacska1995)
2018. aug. 1. 13:52

Nem tudom, én annak idején simán felmostam mosogatószerrel, naponta egyszer hypóval.


A kiskutyának kell egy hely, ahol elvégezheti a dolgát. Ha nem tudjátok időben a szabadba vinni, akkor legyen legalább egy rongy valahol a lakásban. Ha ott végzi el a dolgát, nagyon meg kell dicsérni.

Ha másutt akar pisilni, ezt esetleg észre lehet venni a mozgásán, "nem szabad""- felvenni a kölyköt és a pisilő helyre vinni.

Nagyon megszidni sincs még értelme, mert picike még, de ráhagyni sem lehet, hogy csurgasson, ahol akar.

2018. aug. 1. 13:35
A szőnyeg fel van már szedve egy pár napja. és a szódabikarbóna mosogatószerrel amit az interneten írnak?
2018. aug. 1. 13:35
A szőnyeg fel van már szedve egy pár napja. és a szódabikarbóna mosogatószerrel amit az interneten írnak?
2018. aug. 1. 11:32
Hat hetes apróságról beszélünk. A szőnyeget én is felszedném.
2018. aug. 1. 11:31
Amúgy ha műszálas a szőnyeg, az is kaphat egy kis klórt, mert a szál belsejében vannak a színanyagok. Macskahugy mosasnal nekem az ecet nem sokat használt, a fertőtlenítő oblitos vízben aztatas jobban bevált. Ha nincs kárpit tisztitod, lehet, hogy érdemes tisztítani egyszer.
2018. aug. 1. 10:25
Feltorlessel biztosan nem tűnik el. A parkettát küld meg domestossal! A szőnyegeket én felszednem, amíg nem szobatiszta a kutya.
2018. aug. 1. 10:00

Lehet venni erre sprayt. Pl:

[link]


amúgy meg az ecetet próbáld meg.

2018. aug. 1. 09:45

Hogyan lehet eltüntetni a kutya pisi szagát?

Amikor rápisil a parkettára az illata ott marad hiába felvan törölve,vagy ha a szőnyegre és olyankor természetesen oda fog pisilni ahol a szagot érzi. Mivel lehetne ugy feltakarítani hogy ne érezze mindenhol? (így sosem lesz szobatiszta...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook