Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet eltávolítani a @mail.ru-t? fórum

Hogyan lehet eltávolítani a @mail.ru-t? (tudásbázis kérdés)

2014. febr. 9. 21:06

Sajnos málam is a @Mail.ru a gond.Nem tudom,hoggyan távolíthatnám el.Nálam is úgy achrome,mint a firefox keresőmotorjában van.

Nem tudom,hogy összefügg e vele,de a You-tu-nak is 100%-os a teljesítménye és ilyenkor a zene akadozik. Tudnátok segíteni?

2013. nov. 27. 10:50

Akinek még ilyen gondja van:

- a mail.ru nálam egyrészt a chrome böngésző keresőmotorjába (minden indításnál beállította magűt alapért. keresőnek), másrészt az Outlook-ba épült be valahogy (néhány levelemet csak 1-2 sorral küldte el). Feledatkezelőben futott.


- avg vírusírtóval, sima törléssel a Program Files-ból nem lehetett eltávolítani.


- bejelentkeztem egy Vendég fiókról (bárki létrehozhatja-Fiókkezelés) és onnan, mivel valszeg már nem volt aktív lehetett törölni a Program Files-ból, azóta oké.

2012. ápr. 29. 07:51
Nem tudom pontosan mi ez, de gyanús, hogy ez a levelező feltett egy bannert a gépedre, az eszköztárak minden programnál, vagy jobb egér kattintással próbálkoznék először.
2012. ápr. 29. 02:45

Bocs, @mail.ru-t akartam írni!

Egyszerűen nem lehet eltávolítani a könyvjelző eszköztár alatti sorból!

2012. ápr. 29. 02:35
Hogyan lehet eltávolítani a @mail.hu-t?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook