Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet elérni a természetes szülést egy kiszolgáltatott kismamának, amikor minden kórházi dolgozó ellene van? fórum

Hogyan lehet elérni a természetes szülést egy kiszolgáltatott kismamának, amikor minden kórházi dolgozó ellene van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
14. timmy1984 (válaszként erre: 4. - Niki73)
2014. márc. 4. 20:27

A 3. hozzászólásban lévő dolgokat egyértelműnek veszik, mert ezt diktálja a "rutin".


Emiatt a rutin miatt akartak engem megműteni, mert szerintük csak lombikkal eshettem teherbe.

Nekem spontán sikerült, de csak azért, mert kicsit türelmesebb voltam mint ők, és nem feküdtem egyből kés alá, mikor mondták.

Csak ellenőrzés miatt kifurták volna a hasfalamat, hogy megnézzék, átjárható-e a petevezetékem. Egy magándokinak kellett fizetnem, hogy megmondja, ez teljesen felesleges, de ha a körzeti rendelőjébe mentem volna, neki is ezt kellett volna tanácsolnia.

13. niki73 (válaszként erre: 3. - Timmy1984)
2014. márc. 4. 20:27
Ez nem igaz. Ismét egy ilyen idióta fórum, ami az emberi butaságot mondjuk nagyon jól tükrözi.
12. niki73 (válaszként erre: 9. - Timmy1984)
2014. márc. 4. 20:25
Azért vágnak, mert az egyenletes sebszél lesz, ellenben ha reped, akkor az nem.
2014. márc. 4. 20:24

Az orvosok egyből gátat metszenek, ha kell, ha nem.

Egyből oxitocint adnak, ha kell, ha nem.

Kipréselik a babát belőlünk, ha akarjuk, ha nem.

Háton fekve kell szülnünk, ha akarjuk, ha nem.



Ezekben biztos vagy? Mert én nem annyira.

Menj el több kórházba, érdeklődj, és amelyik tetszik, szülj ott. Persze kel érte fizetni, de valamit valamiért.

Esetleg magánklinika?

10. Nika35
2014. márc. 4. 20:22
Meg kell találni a megfelelő orvost és kórházat.
2014. márc. 4. 20:22

Sok országban nincs is orvos a szülő nő mellett, csak egy bába.

Orvoshoz csak veszélyeztetett terhességgel fordulnak.

Jó, hogy itt van orvos, de ne kelljen már mindenképpen vágni, varrni, gyógyszerezni.

Csak ha szükség van rá.. Akkor oké.

8. niki73 (válaszként erre: 3. - Timmy1984)
2014. márc. 4. 20:22

Te ezt magad tapasztaltad,vagy csak ezt mesélték.

Hogy szeretnél szülni?

2014. márc. 4. 20:22
lehet, hogy nem véletlen vannak ellene?
6. rohiani (válaszként erre: 3. - Timmy1984)
2014. márc. 4. 20:21
szültél már valaha? mert ez nem így van ahogy leírtad, legalább is nálam nem így volt.
2014. márc. 4. 20:21

Azért vannak esetek, amikor nem véletlenül erőlteti az orvos-bába a császárt. Amikor az anya vagy a baba élete, egészsége a tét.


Jó lenne tudni, hogy mégis mi oka van, hogy lebeszélnek a természetes szülésről...

2014. márc. 4. 20:20
Mi az, hogy mindenki ellene van?
2014. márc. 4. 20:20

Az orvosok egyből gátat metszenek, ha kell, ha nem.

Egyből oxitocint adnak, ha kell, ha nem.

Kipréselik a babát belőlünk, ha akarjuk, ha nem.

Háton fekve kell szülnünk, ha akarjuk, ha nem.


Lehet ez ellen tenni úgy, hogy ki vagyunk szolgáltatva egy szalagon működő rendszernek??

Egyáltalán van erőnk ilyenkor kérni, hogy ne így legyen, vagy nem is figyelnek ránk?

2014. márc. 4. 20:18
egyik ismerősöm csapkodott, a másik otthon szül inkább
2014. márc. 4. 20:17
Hogyan lehet elérni a természetes szülést egy kiszolgáltatott kismamának, amikor minden kórházi dolgozó ellene van?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook