Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet egy kalózprogramot eltávolítani a számítógépről, ha az ikonja már nincs a gépen? fórum

Hogyan lehet egy kalózprogramot eltávolítani a számítógépről, ha az ikonja már nincs a gépen? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 4. 20:53
Jó tanács: ne frissíts semmit hirdetésből... Most lett valami szép kis vírusod... próbáld meg leírtani, az Explorer helyett pedig használj Firefoxot :)
14. 318512f90e (válaszként erre: 10. - Féknyom)
2009. márc. 4. 20:52
ok. igazad van, sorry...
13. sshine
2009. márc. 4. 20:52
Ja, most hogy elolvastam a 4-es hozzaszolasod ugy hangzik, hogy trojai vagy egyeb spyware aldozata lettel. Ehhez a spybotot vagy az adaware nevu programot kell letoltened. Ez mindketto ingyenes, es valoszinuleg meg tud szabaditani a bajtol. Ha nem, akkor lehet hogy valami komolyabb viruskereso kell, pl zonealarm, mcafee, vagy norton, de van egy olyan is amit ugy hivnak, hogy AVG az ingyenes, de szerintem nem annyira jo mint a fizetosok. Viszont egy probat meger...
2009. márc. 4. 20:52

ez nem kalóz program

egy hamis win xp-t használsz


írdbe googleba, hogy removewga -t szedle le inditsd el, aztán mikor újra inditod a gépet akkor jó lesz

soha ne tölts le semmit amit nem teakarsz

11. kisfüles (válaszként erre: 6. - Vénboszi)
2009. márc. 4. 20:52

Kedves Vénboszi

Igaz,hogy közel 5 éve van számítógépem,de őszintén szólva még soha semmilyen nagyobb dolgot nem csináltam vele,mert őszintén szólva,akkor amikor vettük,akkor én ugyan egy alapfokú számítógép kezelői tanfolyamra jártam,de az az igazság,hogy valahogy sosem mert senki hozzányúlni,ha valami baj volt vele,így én igazából azt sem tudom,hogy az mi,és hogy hogy kell csinálni.Mi csak az interneten böngészünk ,levelet írunk,és ha veszünk valamilyen programot,akkor azt időnként lejátszuk,úgy hogy nagy szakértelme senkinek nincs a családban,úgyhogy légyszives segíts nekem,ha tudsz

Köszönöm szépen

Szia:Farkas Kriszti

2009. márc. 4. 20:50
Nem kell újrarakni, lehet legalizálni.
2009. márc. 4. 20:49

[link]


Toltsd le a Revo Uninstaller. Ez egy ingyenes progi ami szepen letakarit barmilyen progit a gepedrol amit szeretnel, meg akkor is ha a hagyomanyos modon nem tudod uninstallalni.

2009. márc. 4. 20:49
legális xp-d van? ha nem, akkor újra kell telepíteni az egészet
2009. márc. 4. 20:47
Lehet nem az a szoftver hamis, hanem az xp-d.
6. vénboszi (válaszként erre: 5. - Kisfüles)
2009. márc. 4. 20:41
Installáltad?
5. kisfüles (válaszként erre: 2. - 52d3e0b8a8)
2009. márc. 4. 20:38

Kedves Babu Lee

Egy olyan program,ami egy hirdetésben jelent meg a gépemen,és úgy szólt a hirdetés,hogy az Internet Explorer frissítése,és hogy ingyen le lehet tölteni,ezért ezt én megtetem,de azóta a gépen folyamatosan megjelenik egy üzenet,hogy valószinűleg szoftverhamisítás áldozata lettem,és nagyon szeretném ezt a programot eltüntetni a gépemről.Légyszives,ha van ötleted,írd meg nekem.

Köszönöm szépen

Szia:Farkas Kriszti

2009. márc. 4. 20:37
Az ikonnal nem távolítasz el semmit, csak magát a parancsikont. Lásd Kiscsillagot, ha nem engedi törölni, írj.
2009. márc. 4. 20:29
vezérlőpult, programok telepítése és törlése vagy mi :))
2009. márc. 4. 20:28
Melyik program az?
2009. márc. 4. 20:28
Hogyan lehet egy kalózprogramot eltávolítani a számítógépről, ha az ikonja már nincs a gépen
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook