Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet e-mail üzeneteket DVD-re menteni? fórum

Hogyan lehet e-mail üzeneteket DVD-re menteni? (tudásbázis kérdés)

6. c114183a1c (válaszként erre: 5. - Jstefan)
2014. febr. 19. 20:22

:) Nahát, hogy már én is leírtam a megoldást... :D

Nem fogok 70 levelet wordbe lementeni, mert nem szeretném az életemet is megunni.

Nem letöltő program kell, hanem archiváló. :) És már le is írtam, hogy megtaláltam a legjobbat, a MailStore Home-ot. :)

5. jstefan (válaszként erre: 4. - C114183a1c)
2014. febr. 19. 20:19
Megnyitsz egy szövegszerkesztőt,utána a másolni kívánt szöveget kijelölöd másolásra majd beilleszted,és úgy alakítod ahogy akarod, utána mentés másként.Másik lehetőség letöltő programmal a teljes levelezésedet akár több száz levelet is lementhetsz egyetlen kattintással.Nincs lehetetlen!!!
2014. febr. 19. 08:07

Közben találtam egy olyant, hogy MailStore Home. Azzal sikerült. :)

Hogy tudom lementeni az üzeneteket könyvtárba csak úgy simán? Próbáltad? Mert szerintem az lehetetlen. :)

3. jstefan (válaszként erre: 1. - C114183a1c)
2014. febr. 18. 21:37
Alapvető tevékenység!!! Lemented az üzeneteket egy könyvtárba ,utána adat CD-re vagy DVD-re kiírod, ennyi. Nagyon sok ingyenes szövegszerkesztőt,és CD-DVD író szoftvert találsz a neten amivel nagyon egyszerűen megoldhatod.
2014. febr. 18. 19:52
Senkinek nincs ötlete?
2014. febr. 18. 13:41

Sziasztok!


Szeretnék lementeni a gmail-emről pár üzenetet. Nagyon szívesen venném, ha tudnátok segíteni, hogy ezt melyik programmal tudnám megtenni. Tudom, google a barátom, de ami programot találtam az ősrégi és nincs windows 2007-hez verziója.


Megköszönném, ha segítenétek! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook