Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet comból ill a lából, meg a derékból fogyni? fórum

Hogyan lehet comból ill a lából, meg a derékból fogyni? (beszélgetős fórum)


24. dalya (válaszként erre: 17. - Soktap)
2010. júl. 14. 11:59
Az a helyzet kedves le oltott, és magát írásban nem igazán kifejezni tudó úr, hogy lehet hogy ön egy egyetemi docensnek tartja magát, de mint a példa mutatja, kárörvendése koránt sem olyan jól sült el mint azt szerette volna. Hiszen a régi közmondás most nagyon helyt álló, miszerint / madár mondja verébnek/.Azt döntse el hogy ön veréb vagy ahogy most a fiatalok szólásával éljek ön /madár/:):):):)Minden esetre ha sportol valószínűleg saját példából kifolyólag utalt arra, hogy helyes írás könyvel a kezében teszi és ezért jó szívvel ajánlja másoknak is.Én is fel hívnám szíves figyelmét egy a számító gép adta lehetőségről,a piros hullámos vonal ha meg jelenik, akkor menjen rá a rontott szóra és nyomjon a jobb gombra ott ki adja a helylesleírást.Ja és még valami én kárörvendés nélkül segítek most önnek, mert gondolom, magányos és nincs aki segítsen ilyen apróságokban.Sajnálattal vesszem tudomásul hogy vannak emberek, akiket a káröröm és a cinizmus éltett.UI: arra azért vigyázzon hogy futás közben baleset veszélyes olvasni......Az ember nagyon gyorsan POFÁRA ESHET!!!! Szép napot.
23. zzzsch (válaszként erre: 20. - 07c4794583)
2010. júl. 14. 02:01
Igen, de az is lehet, hogy úgy gondolta, könyvvel a kezében fusson. :D :O
22. zzzsch
2010. júl. 14. 01:57

Én - saját tapasztalataimból (is) kiindulva - a napi ötszöri, kisebb adagokból álló étkezést javasolnám, ahol főként a kevés, egyenletesen bevitt és lassú felszívódású szénhidrátokra érdemes figyelni. Emiatt felgyorsul az anyagcsere, a szervezet hozzászokik, hogy nem szükséges raktároznia és felhasználja a készleteit. Mellékhatás: hosszútávon tartós fogyás, több energia.

A folyamatot nagyban segíti a rendszeres mozgás, ami szintén anyagcsere gyorsító hatású, energikusabb tőle az ember, és a legtöbb esetben megelőzi az izomból történő fogyást.

Én az úszást javaslom, mert jól átmozgatja az embert, súlytól függetlenül elkezdhető és nem megterhelő az ízületeknek.


A helyesírásos mellékszál pedig kezd nagyon szórakoztatóvá válni.

2010. júl. 14. 00:28
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. júl. 14. 00:26

A "kezedben"-t ki is hagytam, az ember a "kezébe" fog valamit, és nem a kezében, ebben a kontextusban. Bátran elmondthatod, hogy a hibaszázalék/leütés-arányod messze alulmúlja a topiknyitóét.


Hja, hogy pasi vagy? :)

19. 07c4794583 (válaszként erre: 17. - Soktap)
2010. júl. 14. 00:23

Mindezek mellett csendes kárörömmel jegyzem meg, hogy a írásjelek mögé kell szóköz, eléjük viszont nem; hogy a "kezdd"-et kettő darab d-vel írják, mivel felszólító, az "én garantálom" elől, a "nyisd ki a könyvet" mögül, a "bocsika" (sic!) után és a "valamit" után hiányzik egy vessző, és hogy a "lefogsz"-ot talán jobb lett volna az igekötők szabályai szerint, azaz "le fogsz"-nak írni.

Üdv a klubból

butternut

2010. júl. 14. 00:23
Szerintem meg nem tett főben járó bűnt, csak nem tud helyesen írni, ami valóban minősíti őt, és kijavítani lehet, de ítélkezni nem. Nem igazat írtál, hanem sértőt. Sejtettem, hogy férfi vagy, egy nő jóval tapintatosabb lett volna. :-)
17. soktap
2010. júl. 14. 00:14

Én mint öreg combfogyasztó és lábfogyasztó harcos ,megírom neked az igazat.Fogsz a kezedben egy magyar helyesírási könyvet és amikor nekikezdesz a napi 5 km futáshoz,akkor nyisd ki a könyvet és kezd el tanulni a mi gyönyörű nyelvünk helyesírási szabályait.Mire ezt megtanulod én garantálom /1-2 év/lefogsz fogyni combra és lábszárra is.De azért jót derültem.Bocsika még valamit amikor szöveget írsz,akkor a géped a hibásan leírt szavaidat piros hullámmal aláhúzza.

Jó tanulást,és szép napot.

16. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Dalya)
2010. júl. 13. 09:43

Czanik Balázs CapI. Dvd-vel.Már ötössek kezdődik a derekam.

A combomból is lement 2cm:-)

Egy próbát megér,nekem a a karika az nagyon uncsi:S

15. javorne0727 (válaszként erre: 14. - Bosziii)
2010. júl. 12. 22:50

Köszi,így van,Te írtad helyesen.

Az első hozzászólására reagáltam a fórumindítónak és nem a fórumcímre!


Kicsit késő van már,kezdek lelassulni!:)

14. Bosziii (válaszként erre: 13. - Javorne0727)
2010. júl. 12. 22:41

Így helyes: lábból, combból

Épp ma olvastam valahol, hogy egész életen át tanulni kell a nyelvtant. Szabályok vannak, de ettől a tévesztés nem kizárt.

13. javorne0727 (válaszként erre: 8. - Dalya)
2010. júl. 12. 22:34
Szerintem is jól írtál mindent!
2010. júl. 12. 22:32

Csak ebből vagy csak abból nagyon nehéz, mert arányosan megy mindenhonnan. Persze ez alkati kérdés is. Van aki először mellből fogy (én nem szerencsére :-D), mert az jórészt zsírszövet. Ha "szarul" állsz neki, pl keveset eszel, keveset mozogsz, akkor az izomtömegből fogsz fogyni,nem a zsírpárnácskákból, mivel az izom előbb lebomlik mint a zsír (sajnos). Tanács: Fuss. Mindent megmozgat. Sok folyadék.

A zsírleszívás eredményes lehet a konkrét helyekre, de nagyon nem ajánlom, még ha valakinek van rá lóvéja akkor sem. Kriminális. Ha utána megnyugszol, és a továbbiakban nem figyelsz oda magadra,akkor pedig ugyanúgy visszaszeded.

Sport,sport sport. Először mindegy mi, csak csináld rendszeresen. Az egészségmegőrzés egy életmód része. Ez számít, és a kitartás.

11. dalya (válaszként erre: 9. - Molyka)
2010. júl. 12. 22:30
Köszönöm szépen.
2010. júl. 12. 22:29

a "lából" az külön jó :) önálló szónak is elmegy :)


szerintem bármit sportolsz, ami ugrálós, lépcsőzős, az onnan visz le először >> elliptikus tréner

2010. júl. 12. 22:28

:) Próbáld beszerezni a 10 hét alatt 10 kiló című videót-dvd-t, tuti jó.

Nagyon helyesek vagytok egyébként, a kislányod gyönyörű.

8. dalya (válaszként erre: 6. - Molyka)
2010. júl. 12. 22:26
Ég az arcom, de azért köszi, pedig kínosan szoktam figyelni a helyes írásomra.Amúgy valami ötlet, a fogyáshoz?
2010. júl. 12. 22:13
Bocs amúgy...
2010. júl. 12. 22:12
comb-ból nem com-ból, láb-ból, nem pedig lá-ból. Ból-ből...
5. dalya (válaszként erre: 3. - Hobnobs)
2010. júl. 12. 22:08
Az milyen .Bocsi azt nem ismerem.
2010. júl. 12. 22:08
Hulahopp karika, lábemelgetés,..inkább kondigépekkel lehet így speckózni.
3. hobnobs (válaszként erre: 1. - Dalya)
2010. júl. 12. 22:07
alakformáló óra? :)
2010. júl. 12. 22:06
Szerintem a biciklizés hasznos ezekre a testrészekre.
2010. júl. 12. 22:02
Segítsetek tanácsokkal, hogyan tudnék fogyni a combomból, és a derekamból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook