Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet beállítani a myvip-en, hogy ne lássák, ha megtekintettem az adatlapjukat? fórum

Hogyan lehet beállítani a myvip-en, hogy ne lássák, ha megtekintettem az adatlapjukat? (tudásbázis kérdés)


8. álommanó (válaszként erre: 6. - 99096144a5)
2009. júl. 25. 21:36
szia, sztem meghosszabbodott...talán...
7. álommanó (válaszként erre: 5. - Liki28)
2009. júl. 25. 21:35
az nem az...ott a saját adatlapodat nézheted meg, hogy ha pl. egy ismerősöd megnézi, akkor mit láthat kitöltve...
2009. júl. 25. 18:13
szijasztok.ha megnéztem vkit myvipen de ő ritkán jár fel és azt akartam h lássa h megnéztem ezért újra mgenéztem kb 5nap mulva mert nemakartam h leteljen az egy hét és ne lássa és akkor most mgehosszabodot az 1 hét?tehát amiko utoljára néztem meg ahoz képest 1 hétig fog még látni a látogatói közöt?v az első megnézéshez képes?(mindig ugy néztem meg h ne teljen le az 1 hét)v hogy működik ez??
2009. jún. 4. 21:05
én ugy tudom a hogy az adatlapon fölül van olyan hogy megtekintésismerösként,,megtekintésismeretlenként ott kell kipipálni hogy melyiket akarod..
2009. jún. 4. 17:49

Myvipen eltűnt az, ahol bekell pipálni a rejtett-et ...jól vigyázz kit nézel!!! :)

(remélem visszacsinálják minnél előbb)

3. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - Álommanó)
2008. aug. 20. 22:31
Akkor csak automata belépés lesz,nem?
2008. aug. 20. 20:41

Szia!

Mielőtt belépsz, ahol be kell írni az emailt és jelszót,a jelszó alatt van 3 kis négyzet, az első mellett "Rejtve" szó, azt pipáld ki.

2008. aug. 20. 20:32

Sziasztok!

Valaki megtudná mondani,hogy hol és hogyan tudom beállítani azt,hogy ha valakinek az adatlapját megnézem, az ne lássa?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook