Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet az Operában beállítani a gyorshívóhoz több bemutatóképet? fórum

Hogyan lehet az Operában beállítani a gyorshívóhoz több bemutatóképet? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 2. 08:05
hát azóta bizony egy kattintásra megyen ez
2008. okt. 28. 09:16

Hmm, hmm! Hát, úgy látom vagy senki nem használ Operát rajtam kívül, vagy senki nem tud választ adni a kérdésemre! :P

NEM BAJ, tegnap jó néhány órás kínszenvedés után sikerült rájönnöm, a titok nyitjára! :D Így most, a kezdőlapomon egyszerre nem 9 hanem akár 12-16-20-25 stb. akárhány weblap képe is megjelenik egyszerre, és egy kattintással elérhető! :P Ha esetleg valakit érdekel, elmesélem a folyamatot, kicsit bonyolult, de nem lehetetlen! :)

2008. okt. 27. 09:41

Sziasztok!


Nem tudja valaki véletlenül, hogyan lehet az Operában beállítani a Gyorshívóhoz több bemutatóképet?

Letöltöttem néhány skint az Operához, és az egyik mintánál láttam, hogy nem csak 9 bemutatókép volt, hanem 12! Tudja valaki hol lehet ezt beállítani? A Súgóban már próbálkoztam, de nem találtam segítséget ehhez! :(

2008. okt. 27. 09:41
Opera böngészőt használók segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook