Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet a színes fugákat tisztítani? fórum

Hogyan lehet a színes fugákat tisztítani? (tudásbázis kérdés)


6. szabóné erzsi (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2013. dec. 22. 22:05
nálunk minden fuga kék én is keztem domestosszal törölni de azt vettem észre hogy vesztett a szinéböl és ezért abba is hagytam a törlését
5. M0ncsa (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2013. dec. 22. 17:20
A falak fugai nem problemasak, de a padlon nekem is osszegyulik a kosz, foleg a sarkoknal, peremek mellett, ahol nem lehet olyan hatekonyan felmosni. Azokat a fugakat evente 1-2x, amikor mar nagyon ronda, atvakarom az emlitett szivaccsal.
2013. dec. 22. 15:47

Miért? Mi történt a fugával?

Én hetente lemosom a csempét és szép fehér a fuga, soha nem kell külön sikálnom, vegyszereznem.

2013. dec. 21. 14:03
domestossal - aztán fogkefével áttörölni; így szoktam csinálni
2013. dec. 21. 13:11

Szia!


Nekem az effelere nagyon bevalt a DM-ben kaphato Profissimo Schmutzradierer. Porozus, kemeny szivacs allagu, csak bevizezed, es vegigtorloda szivaccsal, majd szaraz ronggyal. Semmi vegyszer. Borkanape, suto, kandallo uvegenek tisztitasara is bevalt. Annyi a fontos, hogy ne csavard ki, mint a sima szivacsot, mert torik. Eleg ovatosan kinyomkodni. Ja, es polirozott feluleten (pl. fa) ne hasznald.

2013. dec. 21. 13:01
tavasszal ujitottuk fel a fürdöszobánkat fehér és kék csempével minden fuga kék prémium fugázóval van átkenve a szines fuga tisztitásához szeretnék tanácsot kapni segitségeteket elöre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook