Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet a sáskát irtani? fórum

Hogyan lehet a sáskát irtani? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 24. 08:40
Van egy kültéri szer, ami távoltartja ezeket az élősködőket. Egyébként tényleg megtalálják az utat a szúnyogháló mellett is. Az meg nem túl kellemes, amikor az ember az ágyában találkozik velük. Nekem volt olyan, hogy az üzletem üveges ajtaja volt tőlük tiszta zöld.
8. simple (válaszként erre: 7. - Globus)
2012. aug. 24. 00:18
Én most egyből észrevettem ezt a kettőt. Az egyik a szobaajtóra ment, a másik pedig a falra. :D
7. globus (válaszként erre: 6. - Simple)
2012. aug. 23. 23:59

Ki tudja, hány napja lapul a függöny felső sarkában, mikor észrevesszük. Idén még nem láttam, huhhh, szerencsére.

Leghasznosabb a sikítozás, aztán valaki megoldja :)

6. simple (válaszként erre: 1. - Szemmelver)
2012. aug. 23. 23:08
Nálam is bent volt múlthéten kétszer is. Nagy, zöld. A nyitott ablakon át repül be. Én lecsapom papuccsal.
5. stella05 (válaszként erre: 4. - H.editke)
2008. dec. 2. 16:37
..ügyes cicus... :)))))
2007. dec. 28. 19:13
Nálunk a macska szokta levadászni.
2007. aug. 30. 06:59
Csak kidobással. Ha a szúnyoghálód sértetlen, a kerete mellett nincs rés, akkor másfelől jut be.
2007. aug. 30. 05:56
Ez szerintem egy véletlen pech, hogy kétx is... Szerintem olyan kevés nálunk a sáska. Valaki fogja meg és dobja ki, vagy tapossa össze. Én egyébként a békákkal vagyok így. Minden évben van egy időszak, amikor - főleg szárazság idején - a fürdőben találok egyet-egyet. Olyankor sikítozás, párom jön, béka megfog, kidob.:)
2007. júl. 16. 10:41

Borzasztóan undorodom a sáskáktól és esténként rettegve fekszem le..

a szobámban már 2x is volt:(

hogyan lehetne megakadályozni, hogy ne jöjjön be??

szúnyogháló van...

köszi a segítséget..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook