Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet a fokhagyma reszelőt alaposan megtísztitani? fórum

Hogyan lehet a fokhagyma reszelőt alaposan megtísztitani? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 9. 07:46
en kessel szoktam.
2008. ápr. 15. 07:16
Én kefével szoktam a fokhagyma nyomót tisztitani,a noki szaggatót meg használat elött hideg vizzel leöblitem
2008. ápr. 14. 10:43

És azt tudjátok, h a fokhagyma és vöröshagyma szagát mi viszi le a kezünkről? Nem? na akkor figyi.

Citrom ugyebár nem mindig van kéznél. Marad a mostanában divatos alpakka anyagból készült edény. Csak hozzá kell értetni, végighúzni az ujjainkat a már éppen koszos edény falán és kész. Oda a szag. Próbáljátok ki. Bár lehet egy bizonyos rendelős újságban ilyen anyagból készült szappant kapni, direkte erre.

8. 244ed1c739 (válaszként erre: 4. - Dus)
2008. ápr. 14. 07:31
ezt kipróbálom!Köszönöm mkinek a segítséget!
2008. ápr. 13. 19:42
nekem olyan van,aminek a hátulján dirrekt erre a célra tüskék vannak...csak fordítva átnyomom folyóvíz alatt
2008. ápr. 13. 19:27
A fogpiszkálón kívül nekem még a hústű szokott segíteni a foghagymanyomó tisztításakor.
2008. ápr. 11. 11:38

Sziuasztok! Én fokhagynanyomót használok... Az úgy szoktam,hogy fogpiszkálóval "kibökdösöm" balőle a maradék fokhagymát.

Nokedliszaggatót,meg csak beáztatom.

4. dus
2008. ápr. 10. 21:32
Én egy külön "konyhai fogkefével" szoktam ezeket a lyukacsos dolgokat átsikálni. A puha sörték átférnek a lyukon és szépen kiszedik a beszoruló darabkákat. (fokhagyma, vöröshagyma, sajt, stb.)
2008. ápr. 10. 11:51

szia Krisz!

Jól mosd le mosószeres meleg vízzel és kend át citrommal vagy a héjával. Kicsit hagyod állni, majd jól öblítsd le!

2008. ápr. 10. 11:30
Várom a tanácsokat!!
2008. ápr. 10. 10:22

Nekem sosem sikerül alaposan megtísztítanom a fokhagyma reszelőmet,mindig marad rajta apró maradék a lyukakban.Ha beáztatom ,ha egyből elmosom akkor is.:-(

Te hogyan tísztítod meg?

És a nokedli szaggatóval is ez a gondom.Azt hideg vízbe kell állítólag beáztatni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook