Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet a bőrkabátot tisztítani? fórum

Hogyan lehet a bőrkabátot tisztítani? (tudásbázis kérdés)

6. de Luca (válaszként erre: 5. - Arianne113)
2012. szept. 11. 11:38
Ilyenben nem merném :-)
2012. szept. 11. 11:07
Na, ez eddig jó köszönöm :) Csak épp nemtudom most merjek nekiállni vagy ne, nekem csak régi mosógépem van forgótárcsás nincs semmilyen programja.
2012. szept. 11. 09:32
Hüledezzen mindenki, de én a térd alá érő hasított szarvasbőrkabátomtól kezdve az összes velúrcuccomon át mindent kimosok 30 fokon gyapjúprogramon gyapjúmosószerrel. Nem ment össze semmi, nem lett foltos semmi, teljesen patent lett minden.
2012. szept. 11. 05:59
Bőrkabátot Isten őrizz, hogy víz érje. Ki ne mosd, mert utána dobhatod ki, mert megkeményedik. Kívülről paraffin olajos vattával tisztíthatod meg, belülről, meg benzines liszttel, úgy, hogy a benzint összekevered a liszttel, rákened a bélésre, és ha rászáradt, lekeféled róla.
2012. szept. 11. 04:50

Sziasztok! Édesapámnak találtam nemrég egy nagyon jó bőrkabátot, csak ki kéne tisztítani, mert igen poros szegényke. Tisztítóban nagyon drága, 6 ezerért tisztítanák ki, aztán gyakorlatilag gyerek méret, tehát apu nem az a nagy ember...

ma szeretném kimosni, csak nem tudom hogyan kellene, hogy nehogy baja legyen, nem mosom össze semmivel. Ötleteket várok akinek van szívesen fogadom :) köszönöm!

2012. szept. 11. 04:49
Bőrkabát tisztítása

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook